افزایش تولیدات فولاد آلیاژی ایران

علیرضا چایچی مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران در گفتگویی با اشاره به وضعیت تولید فولاد این مجموعه در سال جاری اظهار داشت: مجموعه فولاد آلیاژی ایران طی 9 ماهه ابتدایی سال جاری توانست بالغ بر 38 هزار تن فولاد را با ارز آوری حدود 20 میلیون یورو  صادر کند.

به گزارش حامیران دراخبار بازار فولاد، شرکت ما در سال 1377 به عنوان یک شرکت دولتی تاسیس گردیده که برای آن چشم انداز تولید 118 گرید و ظرفیت تولید 140 هزار تن هدف گذاری شده است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر میزان ظرفیت تولید این شرکت به بیش از 500 هزار تن در سال رسیده است که انواع فولاد های آلیاژی و قطعات تولید با 350 گرید در سایز های مختلف می باشد.

چایچی در خصوص میزان ظرفیت تولید فولاد آلیاژی در ابتدای تاسیس این مجموعه اظهار داشت: میزان ظرفیت تولید فولاد الیاژی در ابتدای تاسیس 10 تن بوده که این میزان با شناسایی بازارهای جدید صادراتی تا پایان سال گذشته به بیش از 73 هزار تن رسیده است.

مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران خاطر نشان کرد: در سال جاری با پشتکار پرسنل مجموعه توانستیم رکورد خودمان را شکسته که مهم ترین افزایش تولید در طی 9 ماه ابتدایی سال 97 بوده است بطوری که در سال جاری حدود دو برابر سال 96 تولید داشته ایم.

علیرضا چایچی در پایان با اعلام تولید بسیاری از محصولات مشابه خارجی افزود: فولاد آلیاژی توانسته با ایجاد بخش بومی سازی ، به عنوان مهد بومی سازی فولاد کشور با بهره‌گیری از توان منتخصصان داخلی بیش از هشت هزار و 500 دفترچه ساخت قطعات تهیه و تدوین و بیش از چهار هزار و 300 قطعه ساخته است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت فولاد، خرید فولاد، قیمت فولاد mo40، خرید فولاد ضدزنگ، قیمت فولاد آلیاژی ایران، خرید فولاد ck45 و... با شماره های 63511-021 تماس گرفته و با کارشناسان با در ارتباط باشید و قیمت روز فولاد را دریافت نمایید.

  • نوشته شده در تاریخ: 1397/10/17