برش اره نواری

برش اره نواری

شرکت فولاد حامیران با توجه به حجم در خواست بالای مشتریان، برای برشکاری محصولات اقدام به خرید 40 دستگاه اره نواری کسمک ترکیه با سایز و اندازه های متنوع نمود که از سایز 10 میلیمتر الی 1300 میلیمتر به صورت گرد و تا عرض 2200 میلیمتر به صورت تسمه از قابلیت های برشکاری می باشد. از جمله متریال های قابل برش در این مجموعه می توان به برش ck45-mo40-vcn150-vcn200-سمانته 7131-5920-spk-spkR-تسمه گرمکار 1.2344-استنلس استیل-فولاد های خشکه هوایی و سایر فولاد های آلیاژی اشاره نمود.

 

 

 

 

 

 

مدیر فروش بخش CNC , گیوتین آقای مهندس ناصر عباسی

تلفن تماس : 63511 - 021  داخلی (123-124-150) 

 

در گذشته برشکاری با دستگاه اره لنگ، اره آبصابونی و اره آتشی انجام میشد .انواع برش پروفیل بدلیل سرعت بالا اکثرا با دستگاه اره آبصابونی انجام می شود اما سرعت دستگاه اره نواری و خطر فوق العاده پایین و حتی صفر اره نواری  و هزینه پایین تیغ اره و دور ریز پایین قطعات به دلیل ضخامت پایین تیغ اره ها نسبت به اره آبصابونی ، باعث شده است که استقبال بیشتری نسبت به این برش انجام شود .

انواع برش پروفیلها با ضخامت پایین و نبشی ها با ضخامت های پایین نیز با اره آتشی انجام میشد اما به دلیل خطر بیش از اندازه اره آتشی و برش بدون کیفیت این نوع برش و دور ریز قطعات بالا باعث شده است برش با دستگاه اره نواری به شدت مورد استقبال این نوع برشکاران باشد .

انواع برش توپر ترانس نبشی ناودانی و تیرآهن و ... با دستگاه اره لنگ برش میشد اما به دلیل سرعت بسیار پایین این نوع برشکاری و تنوع دندانه تیغ اره این دستگاه و ضخامت بالای بدنه ی این نوع تیغه که باعث دور ریز قطعات برشی میشود باعث شده است که استفاده از دستگاه اره نواری بسیار مورد استقبال شده است .

 

شرکت فولاد حامیران نمایندگی انحصاری فروش اره های نواری کسمک ترکیه در ایران