شرکت فولاد حامی آلیاژ آسیا تحت برند فولاد حامیران بیش از نیم قرن پیش تاسیس شد و از همان ابتدا هدف خود را تامین همه جانبه فولاد های آلیاژی مورد نیاز صنایع مختلف کشور قرار داد به همین منظور با گذشت زمانی اندک و افزایش مشتریان و اعتماد آنها و خوش نامی برند فولاد حامیران منجر شد تا موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت فولاد آلیاژی اصفهان شود. این اعتماد ارزشمند مشتریان بی پاسخ نماند و موجب تلاش روز افزون پرسنل شرکت حامیران گردید تا همین امر باعث شود در راستای پاسخگویی حداکثری به نیاز مشتریان شرکت فولاد حامیران از معدود شرکت های فروش فولادی باشد که موفق به دریافت عاملیت فروش فولاد آلیاژی یزد گردد.

نیاز صنعت فولاد به خدمات با کیفیت تر و درخواست های متنوع از سمت مشتریان ما را بر آن داشت تا مذاکرات بین المللی برای اخذ نمایندگی انحصاری اره های نواری کسمک را آغاز نماییم. اخذ نمایندگی انحصاری اره های نواری کسمک ترکیه  با توجه به سابقه و برند فولاد حامیران پروسه زمان بری برای تیم مذاکرات بین المللی مجموعه نبود و در این سال سبد محصولات و خدمات فولاد حامیران به پاس اعتماد مشتریان پر بار تر شده بود.

در راستای اعتماد سازی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مشتریان آزمایشگاه متالورژی حامیران با به روز ترین تجهیزات جهانی و گواهینامه ISO 17025 تاسیس شد که انواع آزمایش های کوانتومتری، مکانیکی،متالوگرافی،خوردگی و... را با بالاترین درجه کیفیت و اطمینان پوشش می دهد.

در اوایل دهه 90 شمسی و گذشت نزدیک به نیم قرن تجربه از خدمات رسانی فولاد حامیران ، پیشرفت صنایع مختلف موجب شد نیازهای متنوع و با کیفیتی در بازار شکل گیرد که رسالت و مسئولیت فولاد حامیران به عنوان بزرگ ترین تامین کننده فولاد های آلیاژی در کشور حکم میکرد این نیاز ها را پاسخ دهد و همین امر سرآغازی شد برای  شروع مذارکرات بین المللی مجموعه حامیران با فولاد بهلر اتریش که در ایران بیش تر با نام فولاد بهلر آلمان می شناسند.

مجموعه فولاد آلیاژی بهلر که از نام آور ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان فولاد آلیاژی در جهان می باشد، در طی فرایند بازدید و بررسی های متعدد به این نتیجه رسید که شرکت فولاد حامیران تنها گزینه برای عرضه و حفظ برند و ارزش جهانی آن می باشد و این افتخار دیگری بود که از اعتماد مشتریان ما  سرچشمه می گرفت.

اعتماد پیوسته مشتریان و ترجیح آنها در تامین نیاز های متنوع خود در صنعت فولاد و آهن آلات از فولاد حامیران منجر به تاسیس فروشگاه اینترنتی آهن آلات ساختمانی تحت عنوان آهن پرایس شد که پس از مدت کوتاهی به مرجع اخبار بازار آهن و فولاد بدل شد و کماکان به خدمت رسانی به مخاطبان خود در زمینه تهیه و تامین و صادرات آهن آلات مشغول می باشد.

 

تجارت بین المللی فولاد حامیران همواره صداقت در خدمت رسانی  را رسالت و مسئولیت خود و سرلوحه تمامی اقدامات و تصمیمات خود می داند و تلاش می کند تا حرفه ای ترین تیم مشاوران و همکاران را برای پاسخگویی به نیاز بازار فولاد و آهن کشور پرورش دهد تا کماکان لایق اعتماد روز افزون شما عزیزان باشد.