تعطیل شدن خط تولید فولاد در چین

اخبار بازار فولاد در چین حاکی از تعطیل شدن خطوط تولیدی فولاد در این کشور است. یکی دیگر از فولادسازان چینی در تحقق هدف : کاهش تولید ظرفیت مازاد، اقدام به تعطیلی کارخانه و خارج شدن از تولید فولاد در چین کرده است. پیش بینی بازار فولاد بر این است شاهد باشیم تا سه شهری که دراستان هبی ( نزدیک پکن ) هستند مانند لانگفانگ، ژانگجیاکو و بودینگ نیز ، اقدام به متوقف کردن تولید فولاد با کلا 22 ظرفیت کنند.

به گزارش حامیران، با توجه به هدفی که ذکر شد، یک کارخانه ی دیگر بنام باژو استیل ( Bazhou Xinli) که واقع در شهر لانگفانگ هست خط تولید خود را بطور کلی تعطیل کرده و این کارخانه نیز از صنعت فولاد چین خارج شد و همچنین اعلام کرد که حتی در آینده ی دیگری نیز به چرخه ی تولید باز نخواهد گشت. 

لازم به ذکر است که هرچند اقدام این دو کارخانه بر کل صنعت فولاد چین تاثیری نخواهد گذاشت اما باید در نظر گرفت که همین اقدام را باید یک هشدار مهم برای صنعت فولاد این کشور تلقی کرد. همچنین این اقدامات اخیر بیانگر جدی بودن تعطیلی سایر کارخانه ها در این نقاط است زیرا بیشتر کارخانجاتی که در این منطقه وجود دارند خصوصی هستند.

برخی از محصولات فروش شرکت حامیران: فولاد سردکار - فولاد گرمکار - فولاد تندبر - فولاد پلاستیک - فولاد خشکه هوایی - فولاد بهلر - فولاد SPK - فولاد MO 40 - فولاد VCN 150 - فولاد 44 33 - ورق CK 45

 

  • نوشته شده در تاریخ: 1396/02/16