حامیران، حامی شکوفایی صنعت ایران
با بیش از نیم قرن تجربه

شرکت های زیرمجموعه:

درباره ما

شرکت تجارت بین المللی حامیران با بیش از نیم قــرن تجربه درزمینه صنعت فولادهای آلیاژی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع فولاد های آلیاژی در ایران به شمار می رود. این شرکت هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.  نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد.

کاملترین تنوع محصولات

فولاد حامیران به منظور جلب رضایت مشتریان خود، سبد متنوعی از محصولات فولادی را مهیا نموده است.

icon

خدمات جامع جانبی

فولاد حامیران با فراهم آوری امکانات متنوع از جمله خدمات برشکاری و حمل و ارسال بار، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

icon

ضمانت کیفیت و اصالت کالا

فولاد حامیران با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت فولاد کشور، کیفیت و اصالت کالاهای خود را تضمین می نماید.

icon

شرکت تجارت بین المللی حامیران

شرکت فولاد حامیران با چندین دهه تجربه، در زمينه ی عرضه فولادهای آلياژی فعالیت می کند و با در دست داشتن كليه مقاطع واستانداردهای آلياژی ، سالهاست در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می باشد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله : مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد. اعتماد شما و به موجب آن رونق کسب و کار، شرکت حامیران را بر آن داشت تا با گسترده کردن زمینه ی فعالیت خود، خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهد.

تقدیرنامه ها