حامیران، حامی شکوفایی صنعت ایران
با بیش از نیم قرن تجربه

شرکت های زیرمجموعه:

فولاد آلیاژی ایران
فولاد آلیاژی اصفهان
فولاد آلیاژی بهلر
کسمک
حامیران متالوژی
آهن پرایس

درباره ما

 تجارت بین المللی حامیران هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.  نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و عاملیت فروش فولاد آلیاژی ایران (فولاد آلیاژی یزد) و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد.

کاملترین تنوع محصولات

فولاد حامیران به منظور جلب رضایت مشتریان خود، سبد متنوعی از محصولات فولادی را مهیا نموده است.

کاملترین تنوع محصولات

خدمات جامع جانبی

فولاد حامیران با فراهم آوری امکانات متنوع از جمله خدمات برشکاری و حمل و ارسال بار، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

خدمات جامع جانبی

ضمانت کیفیت و اصالت کالا

فولاد حامیران با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت فولاد کشور، کیفیت و اصالت کالاهای خود را تضمین می نماید.

ضمانت کیفیت و اصالت کالا

شرکت تجارت بین المللی حامیران

شرکت فولاد حامیران با چندین دهه تجربه، در زمينه ی عرضه فولادهای آلياژی فعالیت می کند و با در دست داشتن كليه مقاطع واستانداردهای آلياژی ، سالهاست در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می باشد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله : مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد. اعتماد شما و به موجب آن رونق کسب و کار، شرکت حامیران را بر آن داشت تا با گسترده کردن زمینه ی فعالیت خود، خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهد.

تقدیرنامه ها