درباره ما

شرکت فولاد حامیران با چندین دهه تجربه، در زمينه ی عرضه فولادهای آلياژی فعالیت می کند و با در دست داشتن كليه مقاطع واستانداردهای آلياژی ، سالهاست در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می باشد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله : مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد. اعتماد شما و به موجب آن رونق کسب و کار، شرکت حامیران را بر آن داشت تا با گسترده کردن زمینه ی فعالیت خود، خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهد. از جمله:

نمایندگی انحصاری فروش محصولاد فولاد آلیاژی بهلر (BÖHLER INTERNATIONAL ) در ایران

نمایندگی رسمی شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان

عاملیت رسمی فروش محصولات فولاد آلیاژی ایران

آزمایشگاه متالورژی حامیران با ارائه گواهینامه ISO 17025 با آخرین تکنولوژی روز دنیا

نمایندگی انحصاری فروش دستگاه های  اره  نواری کسمک ترکیه با تکنولوژی آلمان و استاندارد اروپا

سامانه اینترنتی فروش آهن آلات ساختمانی و صنعت آهن پرایس

تجارت بین المللی حامیران در راستای واردات و صادرات محصولات خاص و سفارشی

اینکه کیفیت و کمیت تجربه های ما طی این 50 سال در ارائه خدمات ما چه کاربرد و تاثیراتی دارد، موضوع مهمی است که بعد از اولین تماس با مجموعه حامیران متوجه آن خواهید شد.

شرکت تجارت بین المللی حامیران

با بیش از 50 سال تجربه درزمینه صنعت فولادهای آلیاژی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع فولاد های آلیاژی در ایران به شمار می رود. این شرکت هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد.