مهمترین سوالات متداول کاربران

خدمات وفعالیت های شرکت فولاد حامیران چیست؟

شرکت فولاد حامیران با توجه به نیاز های مشتریان سعی بر تشکیل زیرمجموعه های خدمات رسانی جهت تسهیل در امر خرید و فروش آهن آلات و فولادهای آلیاژی نموده است ، که این زیر مجموعه ها باعث شده اند شرکت ها و کارخانجات بتوانند با ورود به مجموعه حامیران تمام نیاز های خود را برطرف نمایند از جمله این خدمات می توان به ایجاد کارگاه های برشکاری – ایجاد کارگاه های CNC و هوا برش – ایجاد آزمایشگاه های مختلف – تشکیل گروه های تامین کننده– واردات و فروش آهن آلات مختلف و...را نام برد.

صدور سرتیفیکیت مجدد برای فولاد های آلیاژی امکان پذیر است؟!

شما میتوانید با هماهنگی بخش ارسال بار ، از آنها درخواست صدور مجدد شناسنامه نمایید تا با خیالی آسوده از فولاد های خریداری شده استفاده کنید. صدور شناسنامه مجدد شامل تست آنالیز -سختی-کشش-تست ترک یابی و سایرتست های مورد نیاز مشتریان میباشد.

معمولا چه کالاهایی در انبارهای این شرکت موجود می باشد؟

با توجه به ازدیاد و تنوع محصولات این شرکت به طور دقیق نمیتوانیم سایز ها و استاندارد ها را در اختیار مشتریان قرار دهیم ولی معمولا اکثر سایز ها و استاندارد های معروف و مورد نیاز صنعت گران در اکثر موارد موجود می باشد.

آهن آلات ساختمانی را چطور می توانم از مجموعه حامیران تهیه کنم؟

سامانه اینترنتی آهن پرایس سامانه ای طراحی شده برای سهولت در امر خرید و فروش آهن آلات ساختمانی می باشد که با مراجعه به سایت www.ahanprice.com می توانید خرید خود را انجام دهید.

اگر سوالی دارید، آن را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید.