خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

اختتامیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 

فولاد حامیران ایستاده بر پله های صعود 

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران که از تاریخ نوزدهم لغایت بیست و دوم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ‌های بین المللی تهران برپا شده بود، در حالی به کار خود خاتمه داد که شرکت فولاد حامیران نیز با حضور موفق خود در این نمایشگاه مثل سال ‌های گذشته فعال و درخشان ظاهر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت حامیران، با وجود اینکه، این رویداد صنعتی که یکی از مهمترین و گسترده ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی ایران بود، در روزهای اپیدمی کرونایی برپا شد اما بالاترین سطوح پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد تا به اهداف مورد نظر خود که ارائه قابلیت ها، توانمندی ها و سوق شرکت ها به سمت بازارهای گسترده تر بود، برسد.
در میان ۱۷۵ شرکت فعال داخلی و صنعتگران خلاق، شرکت حامیران نیز از این نمایشگاه به عنوان فرصتی مناسب، برای معرفی محصولات و توانمندی های خود استفاده کرد و میزبان جمع کثیری از صنعتگران، بازدیدکنندگان و مشتریان عرصه صنعت بود و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تکیه بر دانش به روز خود، حضور موفقی در این نمایشگاه داشت. 
شایان ذکر است؛ شرکت فولاد حامیران، با فعالیت خود در نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، در سالن میلاد غرفه 37 ضمن معرفی محصولات، خدمات، تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، توانست نگاه ها را به سمت خود معطوف کند. 

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران  

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 3 رای

نظرات کاربران

بازگشت