خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت نفت پایان یافت
فولاد حامیران در آستانه قدرت

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از تاریخ سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ‌های بین المللی تهران برپا شده بود، در حالی پایان یافت که شرکت فولاد حامیران همچون سال‌های گذشته حضوری فعال و درخشان داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد حامیران؛ در این نمایشگاه شرکت فولاد حامیران با مشارکت شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان توانست به معرفی محصولات و توانمندی های خود بپردازد و به لطف و اعتماد فعالان عرصه صنعت و معدن همچون سال های گذشته، غرفه این شرکت مملو از حضور گرم صنعتکاران، بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی بود. این استقبال گسترده، مایه خرسندی و دلگرمی بیش از پیش مجموعه شرکت فولاد حامیران گردید.
شرکت فولاد حامیران با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تکیه بر دانش به روز خود، حضور موفقی در این نمایشگاه داشت. این شرکت با رویکرد ایجاد ارتباطات گسترده در بخش بازاریابی، فروش، خدمات فنی و آزمایشگاهی، بازرگانی، تدارکات داخلی، برنامه ریزی و بهره وری حضوری فعال داشت و طی چهار روز برگزاری نمایشگاه مذاکرات و گفت و گوهای مستقیم و فشرده ای با تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات، تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برقرار کرد.
شایان ذکر است که شرکت فولاد حامیران این امکان را فراهم کرده تا خریداران این نوع محصولات به صورت مستقیم، بدون واسطه و با اطمینان خاطر از صحت و کیفیت محصولات، کالاهای مورد نیاز خود را در هر مقدار که مورد نیازشان است تامین نمایند.
شرکت فولاد حامیران با مشارکت شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان، با درک و شناخت کافی از شرایط خاص نمایشگاهی و ایجاد فضا و غرفه ای مناسب در بهترین موقعیت نمایشگاه در سالن خلیج فارس غرفه 1068 ضمن معرفی محصولات، خدمات، تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، توانست نگاه ها را به سمت خود معطوف نماید. 

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 14 رای

نظرات کاربران

بازگشت