خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

 

تأمین کننده بزرگ فولاد

محدودیت امکانات در سال های ابتدایی زندگی بشریت موجب شد تا انسان جهت رفع نیاز های خود وارد مسیر پیشرفت و توسعه شود. کشف منابع و معادن طبیعی سبب شد تا انسان به دنبال راهی برای استفاده و بهره برداری بهینه از آن باشد. کشف فولاد و منابع آهنی به زندگی بشر رنگ و رویی تازه بخشید و موجب افزایش آسایش و راحتی او گردید. فولاد در ابتدا سبب تولید ابزارآلات کشاورزی، سلاح های نظامی و جنگی و توسعه ساخت و ساز شده و به تدریج با پیشرفت علم و تکنولوژی تحول عظیمی را در صنعت ایجاد نمود. معادن فولادی موجب اشتغال زایی و رشد اقتصاد کشورها شدند از این رو کشورهایی که دارای این منابع طبیعی هستند با صادرات سنگ آهن خام، محصولات فولادی و ...درآمدزایی و ارتباطات سیاسی و منطقه ای خود را تقویت کردند.

 

تاثیر فولاد در زندگی بشر

میزان تولید و مصرف فولاد در هر کشور ، یک شاخص برای سنجش توسعه آن منطقه به حساب می آید. حدود 95 کشور در دنیا در حال تولید و بهره برداری از انواع مختلف فولاد در مقاطع مختلف صنعتی هستند. با گسترش شهرها و نیاز بیشتر به ساخت و ساز،   فولاد ساختمانی جایگاه ویژه ای را در دنیا به خود اختصاص دادند از همین رو کارخانه های زیادی برای تأمین این نیاز به وجود آمدند. کاربرد فولاد را نمی توان فقط متعلق به یک صنعت دانست چرا که استفاده از آن با زندگی بشر در هم آمیخته شده است. ساخت انواع امکانات زندگی روزه مره، صنایع خودرو سازی و کشتی سازی، انتقال گاز، راه آهن و... گوشه ای از کاربرد انواع فولاد به شمار می آیند. با وجود این تعاریف نمی توان زندگی بشر را جدا از این منبع طبیعی تصور نمود؛ این در حالی است که برخی از محققان آلومینوم و پلاستیک را به عنوان یک رقیب قدر برای فولاد می دانند. باید بدانید که فولاد نمی تواند جایگزینی داشته باشد؛ چرا که تولید آلومینوم و پلاستیک بسیار هزینه بر بوده و قابلیت بازیافت و بازگشت آن ها به چرخه طبیعت بسیار کمتر از فولاد و آهن است.

 

تأمین کننده فولاد در کشور ایران

ایران به عنوان یک کشور غنی از لحاظ منابع معدنی و فولادی شناخته می شود که کارخانه های متعددی در حال استخراج سنگ آهن و تبدیل آن به محصولات فولادی مانند، فنر ، نبشی ، ورق، میلگرد و... هستند. شرکت فولاد حامیران به عنوان یک تأمین کننده بزرگ فولاد در کشور و خاور میانه، در حال فعالیت و خدمات رسانی است. شرکت حامیران با اخذ نمایندگی از کارخانه فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران موفق شده به عنوان یک تأمین کننده معتبر در زمینه محصولات فولادی شناخته شود. این موفقیت از مرزهای ایران عبور کرده و به کشورهای حاضر در منطقه نیز رسیده است. شرکت فولاد حامیران در همین راستا موفق به کسب نمایندگی انحصاری شرکت بهلر بین الملل و فروش محصولات آن در ایران شده است.
شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات فولادی با کارشناسان فروش شرکت حامیران تماس حاص فرمایید.

 


 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 9 رای

نظرات کاربران

بازگشت