خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

 

حضور شرکت حامیران در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت نفت

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، روز گذشته با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» و با هدف معرفی دستاورد‌های صنعت نفت و برنامه ‌های آینده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت حامیران، این نمایشگاه، صبح دیروز (جمعه سوم بهمن ماه) با حضور وزیر نفت، مدیران ارشد صنعت نفت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرای کشورهای خارجی در تهران و دیگر مسئولان، و حضور 550 شرکت داخلی، ۱۵ دانشگاه، ۵۲ شرکت استارتاپی و ۲۷ شرکت صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز به کار کرد.
وزیر نفت در این مراسم با بیان اینکه، تقاضا، مهمترین عامل در صنعت نفت است، افزود: شرکت های دانش بنیان کالاها و تجهیزات صنعت نفت را تامین می کنند. 
به اعتقاد ایشان؛ این شرکت ها، مولد ده ‌ها هزار میلیارد کالا و خدمات در شاخه ‌های مختلف صنعت نفت هستند که هم تأمین کننده مباحث مالی هستند و هم اینکه می توانند با در دست گرفتن پروژه‌ ها و تقسیم میان پیمانکاران، به نظارت و مدیریت کلان در اجرا بپردازند، ضمن اینکه بازگشت پولشان نیز تا حدودی تضمین شده است.
لازم به ذکر است، این رویداد که هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می شد، امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، در تاریخ سوم بهمن ماه با رعایت تمام موازین و پروتکل های بهداشتی گشایش یافت. همچنین برای حفظ سلامتی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان شیوه نامه های سختگیرانه ای درنظر گرفته شده است. استفاده از بسته های بهداشتی مثل ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده و همچنین عریض تر شدن راهروها و طراحی غرفه ها از ازجمله موارد دیگری است که در نمایشگاه فوق به شدت اجرا می شود. ناگفته نماند بازدید از این رویداد فقط براساس کارت های دعوت و حضور متخصصان حوزه امکانپذیر است. همچنین به حداقل رساندن جلسات و نشست های تخصصی داخل نمایشگاه از دیگر اقدامات برای برگزاری ایمن این رویداد است.
شرکت حامیران نیز در این نمایشگاه با ایجاد غرفه ای تخصصی، میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان متخصص بوده و توانمندی خود در تامین انواع فولادهای آلیاژی در مقاطع مختلف و انواع آهن آلات صنعتی به ویژه بخش نفت و پتروشیمی را در سالن 44 خلیج فارس، غرفه 1068 در معرض دید عموم قرار داده است. 
به گزارش روابط عمومی حامیران، بیست ‌و پنجمین نمایشگاه بین ‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران است که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در این زمینه برپا می گردد و هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ تا ششم بهمن ‌ماه دایر است. 

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

 


 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 8 رای

نظرات کاربران

بازگشت