خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

حضور شرکت حامی آلیاژ آسیا در بیستمین نمایشگاه صنعت تهران 

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، از تاریخ نوزدهم تا بیست و دوم بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود. 
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت حامیران، نمایشگاه بین المللی صنعت تهران یکی از رویدادهای بزرگ صنعتی و تجاری کشور محسوب می شود که سالانه با حضور تعدادی از نمایندگان شركت های داخلی و خارجی در زمینه صنایع مختلف ازجمله آهن، فولاد و سایر صنایع برپا می شود.
به طور نسبی می توان گفت که فولاد به عنوان کالای واسطه ای بیشترین کاربرد را در میان صنایع مختلف دارد. طیف وسیعی از ادوات کشاورزی و دامپروری، صنایع گرمایشی و سرمایشی، ابزارآلات صنعتی، صنایع نساجی، قطعات خودرو، صنایع ساختمان، لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله صنایع مصرفی فولاد هستند. از قطعات فولادی در صنایع برق، مخابرات و الکترونیک، حمل و نقل، تجهیزات آتش نشانی و ایمنی استفاده می شود. همچنین، فولاد در صنایع ریخته گری، صنایع لاستیک سازی، شرکت ها ی بازرسی، آب و فاضلاب و چاپ و تبلیغات نیز کاربرد دارد.
شرکت حامی آلیاژ آسیا با نیم قرن سابقه و دارا بودن نمایندگی انحصاری فولاد آلیاژ اصفهان، عاملیت فروش فولاد آلیاژی ایران و تامین کننده انواع فولادهای آلیاژی در این رخداد حضور به عمل آورده و میزبان شما عزیزان در سالن میلاد، غرفه شماره 37 خواهد بود.
 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 2 رای

نظرات کاربران

بازگشت