خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

حضور شرکت حامی آلیاژ آسیا در بیستمین نمایشگاه صنعت تهران 

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، روز گذشته نوزدهم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت حامیران، نمایشگاه‌ فوق با رعایت کامل مقررات بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا برپا شده، فرصت مغتنمی را در اختیار صنایع قرار داده تا علاوه بر رقابت شرکت‌ ها، از آخرین پیشرفت‌ های حوزه صنعت نیز بهره مند شوند. هر ساله؛ دست اندرکاران صنایع، با تکیه بر علم، دانش و تخصص، علاوه بر اینکه توانمندی های داخلی خود را در معرض قضاوت مخاطبان قرار می دهند، چهره شایسته ‌ای از محصولات ایرانی را به جامعه صنعتی نشان می دهند.

شرکت حامیران نیز به عنوان یکی از اعضای خانواده صنایع ایران، در بیستمین نمایشگاه صنعت تهران، با ایجاد غرفه ای تخصصی، میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان متخصص بوده و توانمندی خود در تامین انواع فولادهای آلیاژی در مقاطع مختلف، استنلس استیل ها، انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی و سوپرآلیاژها را در سالن میلاد، طبقه همکف، غرفه 37 در معرض دید عموم قرار داده است. 

به گزارش روابط عمومی حامیران، بیستمین نمایشگاه بین ‌المللی صنعت تهران، یکی از بزرگترین رخدادهای صنعتی و تجاری ایران است که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند در این زمینه برپا می گردد و هر روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ و تا بیست و دوم بهمن ‌ماه دایر است.
شرکت حامی آلیاژ آسیا با نیم قرن سابقه و دارا بودن نمایندگی انحصاری فولاد آلیاژ اصفهان، میزبان شما عزیزان خواهد بود.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 4 رای

نظرات کاربران

بازگشت