خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

حضور فعال شرکت فولاد حامیران در هفدهمین نمایشگاه متافو

صبح دیروز دوشنبه 27 بهمن ماه، غرفه فولاد حامیران با هدف تشریح فرصت ‌های سرمایه ‌گذاری و ظرفیت ‌های این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت حامیران، نمایشگاه بین المللی ایران متافو که سالانه میزبان شرکت های بزرگ و فعال در حوزه معدن، صنایع معدنی، ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری، کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی،‌ نسوزها و متالورژی است، به کل زنجیره و فرآیند صنایع اختصاص دارد.
با توجه به وضعیت تحریم ها و ممنوعیت ورود مواد اولیه، این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار فعالان عرصه صنعت متالورژی قرار می دهد تا با دانش و تجربه خود تاثیر مستقیمی در افزایش و جهش تولید، بومی سازی و رونق کسب و کار و نمایش توانمندی ها و ظرفیت ها، معرفی فناوری های تولید، تبادل و تقویت دانش، اطلاعات، مناسبات کاری و انعقاد قراردادهای همکاری فی مابین شرکت ها و مراکز علمی تخصصی داشته باشند.
 در همین زمینه، شرکت فولاد حامیران نیز با کارشناسان مجرب و برنامه ریزی های جامع، فرصت های مناسبی را برای بازدیدکنندگان و خریداران مهیا کرده است. 
شرکت فولاد حامیران در سالن میلاد طبقه همکف نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده و تا پایان هفته پنجشنبه 30 بهمن از ساعت 9 صبح تا ساعت 17 میزبان متخصصان صنعت آهن و فولاد با رعایت پروتکل های بهداشتی است.

روابط عمومی شرکت حامیران  

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 4 رای

نظرات کاربران

بازگشت