خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

حضور پررنگ فولاد حامیران در هجدهمین نمایشگاه فولاد تبریز

با وجود اینکه ویروس کرونا، رویدادهای نمایشگاهی را در سطح کشور تحت تاثیر خود قرار داده است؛ اما برگزاری برخی از این رخدادها در شرایط حاضر، نشان از درجه اهمیت آن رویدادها دارد.
به گزارش واحد روابط عمومی فولاد حامیران، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، آهنگری، ماشین‌آلات تبریز 1400 یکی از معدود نمایشگاه‌هایی بود که در این دوران برگزار شد و شرکت فولاد حامیران در کنار برخی از فعالان صنعت فولاد کشور، سازندگان تجهیزات و قطعات، صاحبان صنایع و فناوری و بازرگانان، در این نمایشگاه حضور داشت تا از آخرین دستاوردهای صنعت فولاد، کیفیت و تنوع محصولات تولیدی، بهره وری و دیگر فرصت‌های موجود در آن مطلع و بهره‌مند شود.
این رویداد صنعتی روز یکشنبه ششم تیرماه به صورت رسمی افتتاح شد و معاون اقتصادی استاندار و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی، معاونت معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، در غرفه فولاد حامیران حضور یافتند.
گفتنی است این نمایشگاه روز چهارشنبه نهم تیر ماه با حضور صاحبان و فعالان صنایع و فناوری در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تبریز پایان یافت و شرکت فولاد حامیران در سالن پروین اعتصامی میزبان علاقمندان متخصص این صنعت بود.
روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 6 رای

نظرات کاربران

بازگشت