خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

خدمات دستگاه جوش تیغ اره نواری بی متال :

جوش تیغه اره نواری Bi-Metal  :

نوار اره در خط تولید به صورت پیوسته و در ابتدا به صورت کویل می باشد. لذا با در نظر گرفتن ماشین اره مورد استفاده باید طول مشخصی از آن را بریده و دو سر آن را به یکدیگر جوش داد تا به صورت حلقه در آید. روش مورد استفاده عموما جوش سر به سر (Flash Butt Welding)  می باشد. در این روش پس از آماده سازی، دو سر نوار را روی گیره های ماشین که هادی هستند فیکس کرده و با نزدیک شدن دو سر نوار به یکدیگر و حرارت تولید شده، دستگاه به کمک یک ضربه قابل تنظیم عمل جوش را انجام می دهد. سپس به کمک امکانات تعبیه شده در ماشین، قسمت جوش خورده به صورت متناوب ( عموما چند بار ) گرم و به آهستگی خنک می شود. این عمل ( آنیل کردن محل جوش ) باعث رفع تنش ها و نرم شدن جوش شده و از شکستن و ترک خوردن آن جلوگیری می نماید. دستگاه های گرانتر عموما مجموعه عمل فوق را به صورت اتوماتیک و با کنترل دقیق دما و پارامترهای جوش انجام می دهند با این حال برش صحیح و آماده سازی نمونه توسط اپراتور حتی در دستگاه های تمام اتوماتیک CNC  اهمیت حیاتی دارد. در هر حال دو نکته بسیار مهم در جوش تیغه اره نواری کیفیت جوش را تعیین می نماید:
1.    کیفیت جوش و آنیل دقیق و مناسب.
2.    حفظ هندسه ابزار به طوری که قطعه کار متوجه جوش خورده روی نوار نشود.
شرکت فولاد حامیران در کنار استفاده از دستگاه BAS 100  و در راستای نوسازی تجهیزات موجود، مفتخر است به اطلاع برساند بهره برداری از دستگاه  BAS 065  ساخت شرکت IDEAL  آلمان مدل سال 2016 که منطبق با آخرین تکنولوژی  روز کشورهای صنعتی اروپا می باشد، بدون هیچگونه افزایش قیمت در کارگاه جوش این واحد آغاز گردید است. بدیهی است همچون گذشته، کیفیت خدمات جوش با ضمانت شرکت فولاد حامیران عرضه خواهد شد که امید است بتوانیم سهم کوچکی در جهت افزایش بهره وری داشته باشیم.
شرکت فولاد حامیران در خصوص قیمت تیغ اره و قیمت اره نواری پاسخگوی شما عزیزان می باشد.  لطفا در صورت نیاز به مشاوره فنی و یا اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت فولاد حامیران تماس بگیرید.

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 5 رای

نظرات کاربران

بازگشت