به گزارش شرکت فولاد حامیران در اخبار بازار فولاد، علیرضا چایچی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت فولاد آلیاژی ایران انتخاب شد. وی در جلسه ای با اشاره به طرح ها و برنامه ریزی های خود تصریح کرد: برای رسیدن به یک هدف مشترک باید تمامی پرسنل همدل باشند و برای رسیدن به نقطه اوج تلاش کنند. من امیدوارم که با تلاش های بی وقفه کارکنان زحمت کش فولاد آلیاژی ایران، بتوانیم تولید و فروش عقب افتاده شرکت را جبران کنیم و به برنامه های برتری برای تولید برسیم.

چایچی در ادامه افزود: مدیران منابع انسانی شرکت باید شرایط انگیزشی را برای رشد تولید و فروش مهیا کنند. تنوع بالای تولید و کیفیت محصولات فولاد آلیاژی جزء مزیت های رقابت در سطح بین المللی به شمار می آید؛ از این رو ما ملزم هستیم که به سمت تکنولوژی های روز و جدید گام برداریم. همچنین ما باید سیستم های اطلاعاتی خود را با مشتریان و تأمین کنندگان همسو کنیم و در جهت توسعه محصولات با کیفیت و تأمین مواد اولیه پایدار گام برداریم.

طی این مراسم یدالله طاهرنژاد رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران تأکید کرد: این شرکت باید برای رسیدن به اهداف بلندمدت خود تلاش کند و در سال جاری به 300 میلیارد تومان سود برسد تا بتواند تجربه متفاوتی را در طول تاریخ احداث این شرکت رقم بزند. وی در ادامه تصریح کرد: همانطور که مشهود است، کشورمان در حال حاضر شرایط اقتصادی مناسبی ندارد و در چنین شرایطی اداره یک شرکت اقتصادی کاری بسیار مشکل است. البته ما امیدواریم که با اراده و انگیزه بالا بتوانیم مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم و از این شرایط حساس به سلامت عبور کنیم بنابراین تمامی کارکنان باید برای رسیدن به اهداف روشن در این مسیر مدیر عامل جدید را همراهی کنند.

شرکت فولاد حامیران، عامل فروش محصولات فولاد آلیاژی ایران می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات فولاد آلیاژی ایران با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای عضویت در کانال تلگرام فولاد حامیران کلیک کنید