خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

فروش تیغ اره نواری :

اره نواری برای برشکاری انواع فلزات، در کارگاه های ریخته گری، آهنگری، ماشین کاری، جهت برش مواد اولیه و اضافات استفاده می شود. اره نواری می تواند به شکل عمودی و یا افقی باشد.
شرکت فولاد حامیران دارای نمایندگی انحصاری فروش اره های نواری کسمک ترکیه می باشد و دارای ده ها نوع دستگاه برش اره نواری در سایزها و مشخصات مختلف می باشد.

فروش اره نواری | خرید اره نواری | قیمت اره نواری

قیمت اره نواری :

همانطور که گفته شد شرکت فولاد حامیران دارای نمایندگی انحصاری فروش دستگاه های اره نواری کسمک می باشد. دستگاه های اره نواری در فولاد حامیران دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.
باتوجه به نوسانات قیمت در بازار امروزه، جهت اطلاع از قیمت دستگاه های اره نواری کسمک با کارشناسان شرکت فولاد حامیران تماس بگیرید.

خرید اره نواری :

جهت آشنایی با انواع دستگاه های اره نواری موجود در فولاد حامیران و اطلاع از مشخصات فنی و ابعادی آن ها می توانید از کاتالوگ دستگاه ها در سایت حامیران استفاده کنید و اطلاعات دقیق دستگاه ها را مشاهده فرمایید. همچنین برای برش کاری  با توجه به نیاز و سایز قطعات خود دستگاه اره نواری کاربردی را انتخاب فرمایید.
اگر در انتخاب دستگاه اره نواری جهت خرید در تردید هستید می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و خرید خوبی را درکنار ما تجربه کنید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 4 رای

نظرات کاربران

بازگشت