خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

فولاد با کیفیت و ارزان

زمان زیادی از کشف فولاد در زندگی انسان می گذرد، در گذشته از فولاد برای ساخت ابزارآلات جنگی، ابزار کشاورزی و غیره استفاده می کردند. باگذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، استفاده از فولاد به صورت گسترده تری در صنعت رواج یافت. عنصر اصلی در همه ی فولاد ها آهن و کربن است، البته این بدین معنا نیست که عناصر دیگری در ترکیب فولاد وجود ندارد بلکه هر فولاد ترکیب خاص خودش را دارد و غیره باشد.Cr ،Mn، Niو می تواند شامل عناصری چون فولاد ها را بر اساس عناصر تشکیل دهنده به دو دسته ساده کربنی و آلیاژی تقسیم می نمایند که هرکدام ویژگی و کاربرد متفاوتی در صنایع دارند. 

خرید فولاد با کیفیت و ارزان ملزم به این است که نمایندگان معتبر فروش فولاد را به خوبی بشناسید تا خریدی تضمین شده را تجربه نمایید. فولاد حامیران به عنوان نماینده منتخب مجتمع فروش فولاد آلیاژی اصفهان و ایران و همچنین عاملیت فروش فولاد بهلر ، انواع فولاد های مورد نیاز در صنعت را با بالاترین سطح کیفی عرضه می نماید. در ادامه به بررسی انواع فولاد ها می پردازیم.

فولاد ارزان و با کیفیت

 

انواع فولادها

 همانطور که گفته شد فولاد ها شامل دو گروه آلیاژی و ساده کربنی می باشند. فولاد های ساده کربنی بر اساس میزان درصد کربن شامل گروه های زیر هستند:
 کم کربن   
کربن متوسط   
پرکربن   
ابزار کربنی   

با افزایش درصد کربن در فولاد های ساده کربنی، مقاومت به سایش و خوردگی بیشتر شده، شکل پذیری و چقرمگی آن کم می شود. فولاد آلیاژی دارای مقادیر بسیار زیادی از کروم، نیکل، مولیبدن و سایر عناصر است که اگر جمع عناصر آن بالای 5 درصد باشد پر آلیاژ و در غیر این صورت کم آلیاژ محسوب می شود.

هریک از فولادها بر اساس ترکیب سازنده و نیز کاربردی که دارند، دارای قیمتی متفاوت هستند اگر می خواهید فولاد با کیفیت و ارزان تهیه کنید با کارشناسان فروش فولاد حامیران تماس حاصل فرمایید تا قیمت روز فولاد را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 1 رای

نظرات کاربران

بازگشت