خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

قیمت اره نواری 

دستگاه اره نواری یکی از ماشین آلات پر کاربرد در صنایع محسوب می شود. شروع استفاده از این دستگاه به سال 1808میلادی برمی گردد، در آن سال، کشور انگلستان از اره نواری به جهت برش کاری چوب ها استفاده می نمود که پس از مدتی استفاده از آن در صنایع فلزی همچون فولاد های ساختمانی، پروفیل ها، فولاد های آلیاژی و غیره نیز رواج یافت.

اما چرا استفاده از اره نواری توسعه پیدا کرد؟ برای پاسخ به این سوال دلایل بسیار زیادی می توان ارائه نمود، مهم ترین دلایل آن عبارت اند از سرعت و دقت انجام کار دستگاه، حفظ ساختار وسایل تحت برش، عدم نیاز به دانش تخصصی و کاربری آسان.

تیغ اره نواری فلزات

برای برش فلزات با اره نواری، از یک اره فلزی که دارای دندانه های بسیار دقیق است، استفاده می گردد. این اره به تیغه ای فولادی که بسیار مستحکم در برابر کشش بوده و در عین حال انعطاف پذیر است، متصل می شود. تیغه های این دستگاه قابل تعویض است و می توان متناسب با جنس، سایز و همچنین مدل دستگاه، آن را انتخاب کرد. این ویژگی موجب شده اره نواری درمصارف گوناگون کاربرد داشته و به یکی از دستگاه های کارآمد تبدیل گردد. البته دستگاه اره نواری شامل یک سری از محدودیت ها نیز می باشد، به طور مثال دستگاه مدل 350 حداکثر تا قطر 350 میلیمتر را می تواند برش کاری نماید و برای مقاطع بزرگتر ضروری است که توسط دستگاه دیگری برش کاری صورت گیرد.

با این حال به دلیل تنوع مصرف و کارایی، این دستگاه در دسته ماشین آلات پرفروش محسوب می گردد و از لحاظ اقتصادی نیز، قیمت دستگاه اره نواری در انواع مدل ها مقرون به صرفه می باشد.
شرکت فولاد حامیران جهت معرفی محصولات به مشتریان گرامی، بخش تخصصی فروش دستگاه های اره نواری را طراحی و ایجاد نموده است. 

شرکت فولاد حامیران در خصوص قیمت تیغ اره و قیمت اره نواری پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت تیغ اره با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.


 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 4 رای

نظرات کاربران

بازگشت