خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

قیمت فولاد mo40

فولاد mo40 یک فولاد آلیاژی حرارتی با مقاومت و استحکام بالا محسوب می شود. Mo40  در استانداردهای نام گذاری کشورهای مختلف، دارای یک نام به خصوص می باشد. در استاندارد DIN کشور آلمان این فلز را با فولاد  7225 و در استاندارد کشور آمریکا با نام  4140 SAE نام گذاری نموده اند. Mo40 یک فولاد عملیات حرارتی با قابلیت کششی، مقاومت و سختی بالا محسوب می شود. معمولا قیمت فولاد عملیات حرارتی بسته به نوع فولاد متفاوت خواهد بود. 

مشخصات فولاد mo40

 

فولاد 7225

 

آنالیز mo40  در آزمایشگاه فولاد حامیران نشان می دهد که اضافه نمودن کروم و مولیبیدن موجب افزایش سختی و مقاومت حرارتی فولاد  7225 می شود. یکی از مهم ترین مشخصات 7225 حد تسلیم و قابلیت کششی بالای آن در عملیات های حرراتی است. لازم به ذکر است فولاد Mo40 درکوره های قوس الکتریکی و کوره های القایی ذوب و تهیه شده و جز با دوام ترین فولادها به حساب می آید. فولاد Mo40  با قابلیت جوشکاری فوق العاده و شکل پذیری بالا جزء محبوب ترین انواع فولاد در صنایع مختلف به حساب می آید. 

قیمت فولاد 7225

به منظور ارائه بهتر خدمات و دریافت قیمت های روز، قبل از خرید با کارشناسان فروش فولاد حامیران تماس گرفته، تا اطلاعات لازم در رابطه با قیمت فولاد mo40  و قیمت ورق mo40 را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. شرکت فولاد حامیران به عنوان نماینده فروش فولاد آلیاژی اصفهان و شرکت فولاد آلیاژی ایران(یزد) همواره در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت و تضمین شده را به مشتریان خود ارائه دهد.
 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 1 رای

نظرات کاربران

بازگشت