خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

حضور شرکت حامی آلیاژ آسیا در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت و گاز 

بیست‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ سوم تا ششم بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود. 
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت حامیران، شرکت ملی نفت ایران، با صدور اطلاعیه ‌ای اعلام کرد بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به مدت چهار روز در تهران برگزار خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به حمایت ویژه دفتر رئیس جمهوری و وزیر صمت و موافقت رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با برپایی نمایشگاه‌های تخصصی با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، نظر به بهبود نسبی وضعیت کرونا و موافقت وزارت نفت، این نمایشگاه، در تاریخ سوم تا ششم بهمن در تهران برگزار میشود.
لازم به ذکر است نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی یکی از رویدادهای بزرگ صنعتی و تجاری کشور به حساب می آید که  سالانه با حضور تعدادی از نمایندگان شركت های داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و شركت های فعال در صنعت فولاد و سایر صنایع برپا می شود.
شرکت حامی آلیاژ آسیا با نیم قرن سابقه و دارا بودن نمایندگی انحصاری فولاد آلیاژ اصفهان، عاملیت فروش فولاد آلیاژی ایران و تامین کننده انواع فولادهای آلیاژی در این رخداد حضور به عمل آورده و میزبان شما عزیزان در سالن 44، طبقه دوم، غرفه شماره 1068 خواهد بود. 

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 3 رای

نظرات کاربران

بازگشت