خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

تنها عشق و علاقه است که می‌تواند فرد را برای قرار گرفتن در راه پرمخاطره شغل خبرنگاری یاری کند. خبرنگاران به عنوان چشم و گوش مردم عمل کرده و آن چه را که هست بی کم و کاست منتقل می‌کنند. انتقال اخبار با حفظ صحت و درستی آن می‌تواند راه‌گشای مشکلات باشد. در ایران امروز ما با وجود تحریم‎‌ها و بیماری منحوس کرونا، سختی ها و مشکلاتی مسیر اقتصاد را ناهموار کرده است؛ فعالان حوزه رسانه علی الخصوص در حوزه اقتصادی با شناسایی این ناهمواری‌ها ما را در بهتر پشت سر گذاشتن مشکلات یاری خواهندکرد. اطلاعات و اخباری که در حوزه فولاد و صنعت و معدن منتشر می‌شود به خصوص اطلاعاتی که مربوط به تحولات جهانی این صنعت است موجب می‌شود ما نیز در صنعت فولاد از مسیر توسعه و پیشرفت های بین‌المللی حاصل شده، مطلع باشیم.

قلم به دستان حوزه اقتصادی رسانه و هم‌چنین سایر حوزه ها با روشنگری، مسئولیت پذیری و تعهد خود نسبت به کشور و جامعه، ما را از تکرار اشتباهات سایر فعالان این حوزه باز‌میدارند. پیمودن راه توسعه در راستای بهبود بخشی و پیشرفت، نیازمند اتحاد و تلاش بخش های مختلف صنعت فولاد کشور است؛ هم‌چنین از نقش آگاهی‌ بخشی و اطلاع رسانی فعالان حوزه رسانه در پیمایش این مسیر نمی‌توان غافل شد. 
روابط عمومی فولاد حامیران ضمن تکریم مقام شهدای اصحاب رسانه، روز خبرنگار را به تمامی تلاش‌گران و مجاهدان امانت‌دار این عرصه تبریک می‌گوید و از خداوند منان سلامتی و موفقیت روزافزون برای ایشان خواستار است. 

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 4 از 5 - 16 رای

نظرات کاربران

بازگشت