آزمایشگاه تخصصی

متالورژی حامیران

معرفی آزمایشگاه

آزمایشگاه متالورژی با گواهینامه ISO17025

آزمایشگاه متالورژی حامیران، وابسته به شرکت حامی آلیاژ آسیا، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا با تکیه بر دانش فنی و علمی پرسنل خود، آمادگی ارائه خدمات آزمایشگاهی و مشاوره  های فنی مهندسی به پژوهشگران و فعالان صنایع مختلف کشور را دارد.

این مرکز به عنوان يكي از كارآمدترين مراجع برای ارائه خدمات آزمايشگاهی در زمينه انجام آزمون‌های شيميايی، مکانيکی و غیر مخرب روی نمونه‌های فلزی، با استفاده از روش­های استاندارد ملی و بين المللی مانند  ISIRI, ASTM, ISO قابليت اطمينان به نتايج و رديابی داده‌های آزمون خود را از طريق ارائه خدمات آزمايشگاهی با کيفيت و به كار‌گيری رويه‌های حرفه‌ای مناسب و روش‌های استاندارد ملی و بين‌المللي به مشتريان خود نشان می‌دهد و بدين ‌منظور مشارکت در مقايسات بين آزمايشگاهی به‌منظور ايجاد بهبود مستمر در مجموعه فعاليت‌ها و فرايند‌های آزمايشگاه و همچنین پيگيری به موقع و مناسب شکايات رسيده از سوی مشتريان را سرلوحه عملكرد خود قرار داده است.

از این رو با توجه به لزوم کسب اطمینان از دقت و صحت نتایج ارائه شده و همگام سازی با الزامات بین المللی، این آزمایشگاه موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 از موسسه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران(NACI)  و موسسه صنایع دفاعی ایران گردیده است.

امکانات آزمایشگاه

چرا باید آزمایشگاه حامیران را انتخاب کنید؟

 • svg

  سفارش و رهگیری آنلاین

  با استفاده از این پنل ، مشتریان قادر خواهند بود با ایجاد یک حساب کاربری شخصی ، کلیه درخواست های خود از جمله درخواست آزمون ،پرداخت های مالی و پیگیری نتایج را به راحتی انجام دهید.

 • svg

  تجهیزات مدرن

  یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت و دقت نتایج ، استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته می باشد که با توجه به حساسیت موضوع کلیه آزمون های انجام شده در آزمایشگاه متالورژی حامیران .

 • svg

  دقت و سرعت

  کلیه نتایج آزمون های آزمایشگاه متالورژی حامیران با تکیه بر بررسی های آماری و شرکت در بزرگترین برنامه آزمون مهارت در سراسر کشور ، برگزار شده توسط نهاد اندازه شناسی دقت آزما(صنایع دفاعی پارسیان).

 • svg

  پرسنل مجرب

  یکی از مهمترین اهداف آزمایشگاه متالورژی حامیران تبدیل شدن به قابل اعتمادترین مرجع خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ای در سطح کشور می باشد که این مهم تنها با ایجاد سازمانی پیشگام امکانپذیر است.

 • svg

  تاییدیه های معتبر

  این استاندارد تعیین کننده الزامات عمومی برای کیفیت و احراز صلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون می باشد.این استاندارد به گونه ای تدوین شده است که الزامات استاندارد ISO 9001 که به خدمات آزمون مربوط .

 • svg

  استاندارد های بین المللی

  گواهینامه ISO / IEC 17025 تعیین کننده الزامات عمومی برای کیفیت و احراز صلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون می باشد.

خدمات آزمایشگاهی

خدمات قابل ارائه در آزمایشگاه متالورژی حامیران

 • آزمایشگاه مکانیکی

  عملکرد موفقیت آمیز فلزات در برآورده ساختن نیازهای طراحی ، شرایط کاری خاص و امکان تولید در ابعاد و اندازه های مناسب به میزان بسیار زیادی به خواص مکانیکی آن ها بستگی دارد که به منظور بررسی این خواص از آزمون های مکانیکی استفاده می شود.

 • آزمایشگاه کوانتومتری

  اساس کار آین آزمون بر مبنای نشر نوری می باشد. دراین روش سطح آماده سازی شده نمونه تحت یک شرایط ولتاژ بالا برانگیخته می گردد. که موجب تولید نور با طول موج معین از اتم های موجود در عناصر مختلف می شود.با انداه گیری این طول موج نشر شده.

 • آزمون های غیرمخرب

  آزمون های غیر مخرب (NDT) ، روش هایی جهت تشخیص عیوب و نواقص سطحی و داخلی قطعات بدون ایجاد آسیب و تخریب در آنها هستند و نقش بسیار مهمی را در تضمین کیفیت و ایمنی قطعات و تجهیزات دارند. با استفاده از تست های می توان.

 • گواهینامه ISO / IEC 17025

  این استاندارد تعیین کننده الزامات عمومی برای کیفیت و احراز صلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون می باشد.این استاندارد به گونه ای تدوین شده است که الزامات استاندارد ISO 9001 که به خدمات آزمون مربوط می شود را نیز شامل می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات به وب سایت حامیران متالورژی مراجعه فرمایید.

سفارش آنلاین

روند ثبت سفارش آزمایش

 • icon

  ثبت سفارش و ارسال نمونه توسط مشتری

  درخواست سفارش به منظور تجزیه و تحلیل قطعه مورد نظر مشتری و ارسال نمونه قطعه برای انجام آزمایش

 • icon

  بررسی درخواست مشتری و صدور فاکتور

  پیگیری و بررسی درخواست ثبت شده مشتری و صدور و ارائه فاکتور به منظور برآورد هزینه

 • icon

  انجام آزمایش و ارائه نتیجه نهایی

  انجام مراحل آزمایش و ارائه نتایج دقیق حاصل از آزمایش نمونه قطعه ارسالی توسط مشتری

برای ثبت سفارش آزمایشگاه متالورژی حامیران اینجا کلیک کنید.

درباره ما

آزمایشگاه متالورژی حامیران

شرکت فولاد حامیران با بیش از 50 سال تجربه در زمینه فولاد های آلیاژی ،با هدف خدمت رسانی به مشتریان ، اقدام به تاسیس آزمایشگاه متالورژی حامیران نموده و در ابتدا با توجه به حساسیت امر پس از بررسی های کارشناسی صورت گرفته،اقدام به واردات پیشرفته ترین تجیزات اروپایی نمود.

0 +

مشتریان آزمایشگاه متالورژی حامیران

0 / 1950

سفارشات و آزمایش های انجام شده
نظرات مشتریان