اختتامیه بیست و یکمین نمایشگاه صنعت تهران

نمایشگاه حامیران

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران 1400 (TIIE) در حالی به کار خود پایان داد که بیش از 190 شرکت داخلی و خارجی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، در این نمایشگاه شرکت‌های مطرح در گروه‌های متعدد صنعتی کشور و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه و آلمان، محصولاتی نظیر ماشین‌آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش و… را در معرض دید علاقه مندان و صنعتگران قرار دادند.
نمایشگاه صنعت یکی از وسیع‌ترین رویدادهای صنعتی در کشور می‌باشد و با هدف نمایش توانمندی‌ها، ارائه جدیدترین محصولات و دستاوردها و همچنین آشنایی متقابل صنعتگران داخلی و خارجی، از 18 تا 21 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در فضایی به وسعت 9 هزار متر مربع، از ساعت 9 الی 17 با حضور فعالان عرصه صنعت کشور برگزار شد.
در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت تهران، شرکت فولاد حامیران با هدف ارائه دستاوردها و محصولات فولادی مورد استفاده در بخش‌های مختلف صنعت با همراهی شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان در سالن 8 و9 میزبان علاقه مندان و فعالان صنعت در کشور بود.

مقالات بیشتر

error: Content is protected !!
اسکرول به بالا