logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران 1399

نفت و گاز 1399

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از تاریخ سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی تهران برپا شده بود، در حالی پایان یافت که شرکت فولاد حامیران همچون سال‌های گذشته حضوری فعال در این رویداد صنعتی داشت.

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، در این نمایشگاه شرکت فولاد حامیران با مشارکت شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان توانست به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود بپردازد و به لطف و اعتماد فعالان عرصه صنعت و معدن همچون سال‌های گذشته، غرفه این شرکت مملو از حضور گرم صنعت‌‍کاران، بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی بود. این استقبال گسترده، مایه خرسندی و دلگرمی بیش از پیش مجموعه شرکت فولاد حامیران گردید.

شرکت فولاد حامیران با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و با تکیه بر دانش به‌روز خود، حضور موفقی در این نمایشگاه داشت. شایان ذکر است که شرکت فولاد حامیران این امکان را فراهم کرده تا خریداران این نوع محصولات به صورت مستقیم، بدون واسطه و با اطمینان خاطر از صحت و کیفیت محصولات، کالاهای مورد نیاز خود را تامین کنند.

شرکت فولاد حامیران با مشارکت شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان، با درک و شناخت کافی از شرایط خاص نمایشگاهی و ایجاد فضا و غرفه‌ای مناسب در بهترین موقعیت نمایشگاه در سالن خلیج فارس ضمن معرفی محصولات، خدمات، تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، توانست نگاه‌‎ها را به سمت خود معطوف کند.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا