logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران 1399

نمایشگاه صنعت تهران

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران که از تاریخ نوزدهم لغایت بیست‌ودوم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی تهران برپا شده بود، درحالی پایان یافت که شرکت فولاد حامیران همچون سال‌های گذشته حضوری فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، این رویداد صنعتی که یکی از مهمترین و گسترده‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی ایران است در روزهای اپیدمی کرونایی با رعایت بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌ها و سوق شرکت‌ها به سمت بازارهای گسترده‌تر فعال بود.

در میان ۱۷۵ شرکت فعال داخلی و صنعتگران، شرکت فولاد حامیران نیز از این نمایشگاه به عنوان فرصتی مناسب، برای معرفی محصولات و توانمندی‌های خود استفاده کرده و میزبان جمع کثیری از صنعتگران، بازدیدکنندگان و مشتریان عرصه صنعت بود. این استقبال گسترده که مایه خرسندی و دلگرمی بیش از پیش مجموعه شرکت فولاد حامیران بود به لطف و اعتماد فعالان صنعتگر رخ داد.

شرکت فولاد حامیران با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و با تکیه بر دانش به‌روز خود، حضور موفقی در این نمایشگاه داشت. شایان ذکر است که شرکت فولاد حامیران این امکان را فراهم کرده تا خریداران محصولات فولادی به صورت مستقیم، بدون واسطه و با اطمینان خاطر از صحت و کیفیت محصولات، کالاهای مورد نیاز خود را تامین کنند.

شرکت فولاد حامیران، با درک و شناخت کافی از شرایط خاص نمایشگاهی و ایجاد فضا و غرفه‌ای مناسب در بهترین موقعیت نمایشگاه در سالن میلاد، ضمن معرفی محصولات، خدمات و دستاوردهای مرتبط با صنعت فولاد، توانست نگاه‌ها را به سمت خود معطوف کند.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا