logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo
Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
قبل
بعدی

تیرآهن IPE

معرفی تیرآهن های IPE

تیرآهن IPE یکی از انواع تیرآهن است که فروش آن در کشورهای اروپایی و ایرانی بسیار رواج دارد. در بین انواع تیرآهن های موجود در بازار فروش فولادهای ساختمانی، تیرآهن IPE را می توان در دسته فولادهای پرکاربرد و پرفروش قرار داد، دلیل این ویژگی شکل ظاهری این نوع از تیرآهن است، در IPE ضخامت بال و جان در تمامی طول تیرآهن و در ابتدا و انتها ثابت است.

مشخصات تیرآهن IPE

تیرآهن IPE از لحاظ شکل ظاهری به شکل حرف I انگلیسی می باشد. ابعاد و اندازه این مدل از تیر آهن بر اساس پارامترهایی چون ارتفاع بال (H) ، وزن هر متر (G) ، ضخامت جان (ts) ، ضخامت بال ها (tg) ، سطح مقطع (A) ، عرض بال ها (b) مشخص می گردد. به طور مثال مشخصات تیرآهن IPE 120 به شرح زیر است: H: 120 mm ts: 4.4 mm b: 64mm Tg: 6.3mm A: 13.2 cm2 G: 10.4 kg/m

وزن تیرآهنIPE

تیرآهن ها یکی از اصلی ترین نقش ها که شامل تحمل تنش ها از نیروهای وارده به سازست را ایفا می کنند.در مهندسی سازه یکی از مهم ترین پارامترها وزن تیرآهن میباشد، تیرآهن های استفاده شده در ساختمان سازی باید در عین داشتن مقاومت بالا، وزن سبکی نیز داشته باشد به طور مثال در ساخت و ساز های چندین طبقه، وزن سازه بسیار حائز اهمیت است. فرمول محاسبه وزن تیرآهن به شکل زیر است: وزن تیرآهن :IPEطول تیرآهن به متر × وزن یک متر (از جدول اشتال)

قیمت تیرآهن IPE

شرکت فولاد حامیران به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز توزیع فولادهای آلیاژی و آهن آلات ساختمانی، انواع تیرآهن IPE را با کیفیت بسیار مطلوب و قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رساند. باتوجه به نوسانات قیمت در بازار فروش فولاد، جهت استعلام قیمت روز تیرآهن IPE با کارشناسان فروش فولاد حامیران تماس حاصل فرمایید.

خرید تیرآهن ipe

تیرآهن IPE بر اساس سایز و کارخانه های تولیدی دسته بندی می گردند و هریک دارای کاربردی متفاوت در صنعت می باشند، بهتر است قبل از خرید تیرآهن IPE، با کارشناسان مجرب در این زمینه برای خریدی مطمئن مشورت نمایید. شرکت فولاد حامیران به عنوان یکی از تامین کنندگان قدر در بازار فولاد، آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان میباشد.
اسکرول به بالا