logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اول از همه

قیمت میلگرد قیمت میلگرد ساده قیمت میلگرد آجدار

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ورق برشی قیمت ورق آجدار قیمت ورق گالوانیزه

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل آلومینیوم

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت تیرآهن ipe قیمت تیرآهن ipb قیمت تیرآهن هاش

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت لوله قیمت لوله مانیسمان قیمت لوله مسی

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت نبشی قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی آرین فولاد

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ناودانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سبک

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت الکترود قیمت الکترود آما قیمت الکترود میکا

و ... را از ما بخواهید.

ارسال سریع بار

انواع سیم جوش
جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت الکترود جوش co2 :


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر و قیمت انواع سیم جوش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت سیم جوش
سایز سازنده استاندارد قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی واحد محل تحویل
0.8 آما SG2
1,001,818
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ کیلوگرم انبار تهران
1 آما ER70s-6
886,363
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ کیلوگرم انبار تهران
1 آما SG2
866,363
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ کیلوگرم بنگاه تهران
1.2 آما SG2
788,181
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ کیلوگرم بنگاه تهران
1.20 آما ER70s-6
808,181
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ کیلوگرم انبار تهران

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن

سیم جوش co2

سیم‌ های جوش co2 معمولاً برای جوشکاری MIG فولاد های ساختمانی عمومی و فولاد های لوله با گاز محافظ CO2 استفاده می ‌شوند. آنها کاربرد گسترده ای در جوشکاری صفحات فولادی و همچنین بدنه خودرو دارند. علاوه بر این، آنها به طور گسترده در فولادهای سازه ای، ساخت مخازن و حتی کشتی سازی استفاده می شوند. وزن هر حلقه معمولاً 15 کیلوگرم است.

ترکیب سیم های جوش co2

سیم جوش co2 از فلز آلیاژی ساخته شده است و ترکیب آلیاژی آن به عواملی مانند ترکیب شیمیایی فلز پایه، نوع فرآیند جوشکاری، طراحی اتصالات و شیمی سطح فلز پایه بستگی دارد. انتخاب سیم جوش به طور قابل توجهی بر خواص مکانیکی اتصال جوش داده شده تأثیر می گذارد و یک عامل کلیدی در کیفیت جوش است.

به طور کلی، اتصال جوش داده شده باید دارای خواص مکانیکی مشابه فلز پایه بوده و عاری از عیوب مانند ناپیوستگی و تخلخل باشد. برای دستیابی به این اهداف، انواع سیم های جوش CO2 موجود است. تمام سیم‌های جوشکاری co2 تجاری حاوی درصد کمی از عناصر مانند سیلیکون، منگنز، تیتانیوم و آلومینیوم هستند تا از ورود اکسیژن و تخلخل در حین جوشکاری جلوگیری کنند. برخی نیز ممکن است حاوی عناصری مانند تیتانیوم و زیرکونیوم برای جلوگیری از تخلخل نیتروژن باشند.

سیم جوش

در حوزه جوشکاری و متالورژی، انتخاب الکترود مناسب می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر کیفیت و کارایی فرآیند جوش داشته باشد. از جمله الکترودهای پرکاربرد، الکترود 6013 می‌باشد که به دلیل خواص مکانیکی مطلوب و استفاده گسترده در جوشکاری فولادهای کم‌کربن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این راستا، بررسی قیمت الکترودها نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. به طور خاص، قیمت الکترود 2.5 میکا و قیمت الکترود 3 میکا از مواردی است که باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرد. این الکترودها به دلیل تنوع در ابعاد و خواص، برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هزینه‌های مرتبط با آن‌ها می‌تواند بر اقتصاد پروژه‌های جوشکاری تأثیر بگذارد.

کاربرد سیم جوش co2

قطر سیم های جوش co2 مورد استفاده در جوش co2 بین 0.8 تا 2.4 میلی متر بسته به فرآیند جوشکاری و نوع فلز پایه متغیر است. سیم‌های نازک‌تر معمولاً در فرآیند هایی مانند انتقال اتصال کوتاه استفاده می‌شوند. جوش co2 در درجه اول برای فولادهای کربنی و کم آلیاژ به دلیل قابلیت اکسیداسیون قوی co2 استفاده می شود. برای عناصری مانند آلومینیوم، مس، منگنز یا نیکل به دلیل حساسیت آنها به اکسیداسیون مناسب نیست. سیم های جوش co2 در صنایع مختلفی از جمله جوشکاری فولاد سازه، ساخت مخازن و کشتی سازی استفاده می شود.

فرآیند جوشکاری سیم جوش co2

برای انجام جوشکاری co2 ، نه تنها به مهارت و تجربه، بلکه به تجهیزات جوشکاری لازم، از جمله دستگاه جوش co2 و سیم جوش co2 نیاز است. در ابتدا، سیم جوش وارد یک واحد موتوری به نام فیدر سیم می شود. متعاقباً، سیم از رول‌های راهنما عبور می‌کند و به تورچ جوش می‌رسد، جایی که توسط قوس الکتریکی ذوب می‌شود و حوضچه مذابی ایجاد می‌کند که جوش را تشکیل می‌دهد. در طی این فرآیند، جوشکار به طور همزمان سیم جوش co2 و گاز محافظ دی اکسید کربن را به فضایی که قوس الکتریکی تشکیل می دهد، تغذیه می کند.

مزایای جوشکاری سیم جوش co2

جوشکاری co2 با گاز محافظ co2 به دلیل مقرون به صرفه بودن گاز دی اکسید کربن (co2) در مقایسه با سایر گازهای جوشکاری مقرون به صرفه است.علاوه بر این، ترکیب گاز co2 با آرگون می تواند پاشش را در حین جوشکاری کاهش دهد. گاز co2 به عنوان یک گاز محافظ عمل می کند و از عیوب مانند پاشش جوش و ذوب جانبی جلوگیری می کند.

سیم های جوش co2 در صنایع مختلف، عمدتاً در فرآیندهای جوشکاری نیمه اتوماتیک و اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.افزایش سرعت جوش یکی دیگر از مزایای این نوع جوشکاری است، زیرا جوشکارها دید واضح تری نسبت به حوضچه مذاب دارند و در نتیجه سرباره جوش کاهش می یابد. برخلاف جوشکاری الکترود دستی، نیازی به تعویض الکترود با جوش co2 نیست، که فرآیند جوشکاری را ساده و سرعت می بخشد.

 co2 سیم جوش

قیمت الکترود جوشکاری

در حقیقت، قیمت الکترود های جوشکاری ممکن است بسیار متفاوت باشد و از برند به برند و نوع الکترود (مانند نوع فولادی، استیل، آلومینیوم و ...) و ویژگی‌های فنی مختلف آنها، به عنوان مثال طول و قطر، و همچنین شرایط بازار و مکان فروش متغیر باشد. عواملی که ممکن است بر روی قیمت الکترودهای جوشکاری تأثیر بگذارند عبارتند از:

نوع و برند الکترود ، شرایط بازار و عرضه و تقاضا ، نوع مصرف و کاربری ، طول، قطر و ویژگی‌های خاص فنی دیگر الکترود نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

برای انجام پروژه‌های صنعتی با کیفیت بالا، خرید لوله مانیسمان از تامین‌کنندگان معتبر بسیار مهم است. همچنین، انتخاب الکترود جوشکاری مناسب برای اتصال این لوله‌ها، تضمین‌کننده دوام و استحکام جوش‌ها خواهد بود. استفاده از الکترودهای با کیفیت، همراه با خرید لوله‌های مانیسمان استاندارد، به بهبود عملکرد و ایمنی سیستم‌های لوله‌کشی کمک می‌کند.

بهترین راه برای اطلاع از قیمت الکترودهای جوشکاری، مراجعه به فروشگاه‌های متخصص یا وبسایت‌های مربوطه است. در شرکت فولاد حامیران می‌توانید قیمت‌ها و موارد مربوط به الکترودهای جوشکاری از برندها و مدل‌های مختلف را مقایسه کرده و بهترین گزینه را برای نیاز خود انتخاب کنید.

قیمت سیم جوش آما

سیم جوش یک وسیله مهم در عملیات جوشکاری است که برای اتصال و جوش دادن قطعات فلزی به کار می‌رود. برخی از ویژگی های سیم جوش شامل میزان جریان، نوع فلز، قطر سیم و نوع کاربرد می باشد. برند آما از تولید کنندگان معتبر و با اعتبار در زمینه سیم جوش به یکی از آنها تبدیل شده است.

سیم‌های جوش آما به‌طور معمول در بسته‌بندی‌های موجود از جمله 15 کیلوگرمی عرضه می‌شوند. این بسته بندی ها به نیاز و حجم استفاده از نظر کاربران در بازار موجود است.

با توجه به مشخصات فنی و مشخصات فلزات مورد استفاده و نیازهای خاص هر کار، انتخاب سیم جوش بسیار مناسب حیاتی است. برای انتخاب سیم جوش صحیح، بهتر است از راهنمایی های تولید و توصیه های متخصصین شرکت فولاد حامیران، بهترین سیم جوش برای نیازهای خود انتخاب کنید.

قطر (میلی متر) سرعت وایر فید m/min جریان جوشکاری (آمپر) ولتاژ قوس الکتریکی (ولت)
0.6 5.5-13 30-100 15-20
0.8 3.2-13 60-200 18-24
0.9 3-12 70-250 18-26
1 2.7-15 80-300 18-32
1.2 2.5-15 120-380 18-34
1.6 2.3-12 225-550 28-38

سوالات متداول در خصوص سیم جوش co2

پرفروش ترین برند سیم جوش کدام شرکت است ؟

سیم جوش آما بهترین شرکت تولید سیم جوش در ایران است ، که شرکت فولاد حامیران بهترین و معتبرترین تامین کننده این محصول است.

کاربرد سیم جوش چیست ؟

سیم های جوش CO2 کاربردهای مختلف و متفاوتی دارند و در صنایعی همچون موارد ذیل به کار برده میشوند:

 • اسکلت های ساختمانی
 • سوله سازی ها
 • صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
 • خودروسازی
 • اتاق سازی ها و تریلر سازی
 • قطعات فلزی
 • مخزن سازی ها و مخازن تحت فشار
 • کشتی سازی ها
 • و سایر صنایعی که به نوعی با قطعات فلزی و جوشکاری آنها در ارتباط میباشند .

 • الکترود جوشکاری

  تقسیم بندی الکترود جوشکاری

  از انواع الکترود جوشکاری برای اتصال دو سطح فلزی یا مواد مشابه استفاده می شود. ضخامت، جنس و نوع کاربرد قطعه کار به طور مستقیم با انتخاب الکترود مصرفی مورد استفاده برای جوش نهایی مرتبط است. انتخاب الکترود جوش مناسب برای دستیابی به یک جوش موفق و با کیفیت که نیازهای خاص پروژه جوشکاری را برآورده می کند، بسیار مهم است. ادامه مطلب