icon phone
عنوان اول اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان دوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان سوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
قبل
بعدی
قبل
بعدی

معرفی تیغ اره M42 

در دنیای مدرن امروز سرعت و دقت در فرایند تولید حائز اهمیت می باشد. صنایع وابسته به فولادهای آلیاژی روز به روز در حال گسترش بوده و تمامی آنها به صورت مستمر نیازمند تولید قطعات با دقت بالا و ابعاد مختلف هستند. مرحله اول تولید قطعات فولادی، برش قطعه با ابعاد دقیق از شاخه فولاد آلیاژی می باشد. در صورت برش دقیق اولیه، مراحل تراش و اصلاح قطعه در مراحل بعدی کمتر شده و به همین دلیل در هزینه های تولید نیز صرفه جویی می شود.

برای دستیابی به برش دقیق قطعات فلزی تیغ اره های مختلف با مشخصات فنی بسیار گسترده موجود می باشد که انتخاب تیغ مناسب می تواند فرایند سخت و پیچیده ای باشد.
یکی از انواع تیغ اره های نواری فولاد بر M42 می باشد، این دسته از تیغ اره به نسبت بقیه تیغه ها کاربردی عمومی تر دارد. عمر طولانی تیغه و مقاومت به سایش بسیار بالای این دسته از تیغ اره باعث محبوبیت آن در بین صنایع تولیدی شده و آن را به یکی از پر کاربردترین تیغه ها تبدیل کرده است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت تیغ اره m42 توانایی برش طیف گسترده ای از مقاطع گوناگون فولادی می باشد.

ویژگی تیغ اره M42

 • طیف برش گسترده ای از جنس ها
 • مناسب برای برش انواع فلزات
 • دندانه های ساخته شده از فولاد تند بر ۸ درصد کبالت و ۱۰ درصد مولیبدن

مواد قابل برش با M42

 • فولاد های استنیت (مقاوم در برابر اسید و خوردگی)
 • فولاد های فریت (مقاوم در برابر اسید و خوردگی)
 • فولاد های مقاوم در برابر گرما
 • فولاد های آلیاژ بالا
 • فولاد های تند بر
 • فولاد های سرد کار
 • فولاد های ابزاری
 • فولاد های خوش تراش
 • فولاد های ساختمانی
 • فولاد های کشش عمیق داده شده
 • فولاد های برگشت داده شده
 • فولاد نیتراته شده
 • فولاد هایی با سختی کمتر یا مساوی با ۲۰ راک ول
 • آلومینیوم
 • برنج
 • مس

انواع قطعات برش

 • تیرآهن ها
 • برش تکی و بندیلی میلگرد
 • برش تکی و بندیلی لوله های گوشتدار
 • برش پروفیل
 • برش چهار پهلو
 • برش تسمه

جدول انتخاب تیغ اره M42

تعداد دندانه در هر اینچ عرض و ضخامت تیغه
۱۰.۱۴
۸.۱۲
۶.۱۰
۵.۸
۴.۶
۳.۴
۲.۳
۱۰۴.۲
۰.۷۵ ، ۱.۲۵
۱۴
۱۰
۸
۶
۴
۳
N
_
_
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۹۰ * ۶
N
_
_
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۹۰ *۱۰
N
N
N
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۶۵ * ۱۳
N
N
N
_
_
_
_
_
_
N
N
N
CW
CW
CW
۰.۹۰ * ۱۳
N
N
N
N
N/CS
_
_
_
_
N
N
_
_
_
_
۰.۹۰ * ۲۰
N
N
N
N/CS
N/CS/DCS
N/DCS
DCS
_
_
_
_
_
N
CS
DCS
۰.۹۰ * ۲۷
_
N
N
N
N/CS
N/DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۱۰ * ۳۴
_
_
_
N
N/CS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۳۰ * ۴۱
_
_
_
_
CS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۳۰ * ۵۴
_
_
_
_
CS
DCS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۵۴
_
_
_
_
_
DCS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۶۷
_
_
_
_
_
_
_
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۸۰

جدول انتخاب تیغ اره M42

تعداد دندانه در هر اینچ عرض و ضخامت تیغه
۱۰.۱۴
۸.۱۲
۶.۱۰
۵.۸
۴.۶
۳.۴
۲.۳
۱۰۴.۲
۰.۷۵ ، ۱.۲۵
۱۴
۱۰
۸
۶
۴
۳
N
_
_
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۹۰ * ۶
N
_
_
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۹۰ *۱۰
N
N
N
_
_
_
_
_
_
N
N
_
CW
CW
_
۰.۶۵ * ۱۳
N
N
N
_
_
_
_
_
_
N
N
N
CW
CW
CW
۰.۹۰ * ۱۳
N
N
N
N
N/CS
_
_
_
_
N
N
_
_
_
_
۰.۹۰ * ۲۰
N
N
N
N/CS
N/CS/DCS
N/DCS
DCS
_
_
_
_
_
N
CS
DCS
۰.۹۰ * ۲۷
_
N
N
N
N/CS
N/DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۱۰ * ۳۴
_
_
_
N
N/CS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۳۰ * ۴۱
_
_
_
_
CS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
_
۱.۳۰ * ۵۴
_
_
_
_
CS
DCS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۵۴
_
_
_
_
_
DCS
DCS
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۶۷
_
_
_
_
_
_
_
DCS
DCS
_
_
_
_
_
_
۱.۶۰ * ۸۰
قبل
بعدی

معرفی فولاد ۱.۷۲۲۵ (معرفی فولاد MO40)

فولاد ۷۲۲۵ نوعی فولاد آلیاژی می‌باشد که با عملیات حرارتی و کوئنچ بدست می‌آید. این گرید محتوی ۰.۱۵ الی ۰.۳ درصد مولیبدن و حدود ۰.۹ الی ۱.۲ کروم و ۰.۶ الی ۰.۹ منگنز می‌باشد همچنین فولاد ۷۲۲۵ یا همان فولاد MO40 شامل عناصر دیگر مانند: کربن، سیلیسیوم، فسفر و گوگرد نیز می‌باشد. از این فولاد به دلیل چقرمگی بالا در ساخت وسایل نقلیه همچون خودروها، هواپیما، سازه‌ها و صنعت هوافضا استفاده می‌شود و به دلیل استحکام بالا برای ساخت اجزایی مثل: سگدست، اکسل، شاتون، میل لنگ، شفت دنده، دنده یا چرخ دنده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهتر است بدانید فولاد mo40 به دلیل کربن بالا قابلیت جوشکاری ضعیفی داشته که ممکن است منجر به ترک خوردگی آن شود و همچنین به دلیل سختی پذیری متوسط برای عملیات‌ حرارتی تا دمای ۵۰۰ درجه سانتی گراد و سپس سرد کردن در روغن برای بالا بردن سختی مناسب می‌باشد.

ساختار فولاد MO40

فولاد MO40 از دسته فولادهای عملیات حرارتی بسیار پرکاربرد است. این فولاد پس از تابکاری کامل در دمای ۶۹۱ سانتیگراد از بلوک ‌های فریت و پرلیت ریز تا درشت تشکیل می ‌شود. پس از آستنیتی کردن در دمای ۸۴۳ سانتیگراد و کوئنچ کردن در روغن، ساختار مارتنزیتی تولید می ‌شود و با بازپخت در دمای ۳۱۵ سانتیگراد ساختار مارتنزیتی بازپخت شده به دست می ‌آید.

چگالی فولاد MO40

وجود دو عنصر کروم و مولیبدن در فولاد MO40 باعث افزایش چقرمگی آن می‌شود. همچنین میزان کروم موجود در این فولاد باعث افزایش مقاومت به حرارت در آن می‌شود. این فولاد به طور گسترده برای ساخت آن دسته از تجهیزات صنعتی که تحت فشار یا ضربه و حرارت بالا قرار دارند مانند تیر، ستون، چرخ دنده و غیره به کار می‌رود. در دسته بندی، جزو آلیاژهای کم کربن قرار دارد و دارای توان کششی و مقاومت بسیار بالایی است. همچنین به دلیل اینکه سختی این فولاد بسیار زیاد است، در پروژه ‌هایی که مقاومت به سختی و توان کششی بالا مدنظر باشد، از این فولاد استفاده می‌ شود. باید ذکر شود که این فولاد یکی از معروفترین و پرکاربردترین فولادهای آلیاژی ست.

وزن مخصوص فولاد MO40

فولاد MO40، فولادی با کیفیت آلیاژی بسیار بالا، یکی از مقاوم ترین فولاد ها محسوب می شود. وزن مخصوص فولاد MO40 با توجه به اندازه و ضخامت آن در بخش فروش شرکت فولاد حامیران قابل مشاهده است. این فولاد در صنعت استفاده فراوانی دارد. از خاصیت های این فولاد می توان به شکل پذیری خوب، قابلیت جوشکاری، مقاومت در دمای بالا و فشار اشاره کرد. این فولاد در ساخت ماشین آلات سنگین مثل تراکتور، محور خودروها، چرخ دنده های غول پیکر، غلتک های غول پیکر، سازه های سنگین و … کاربرد فراوانی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره وزن مخصوص فولاد MO40 می توانید با کارشناسان بخش فروش حامیران تماس بگیرید.

آنالیز فولاد MO40

۱.نام های فولاد mo40

نام این گرید طبق استاندارد DIN آلمان اتخاذ شده است، حال با این سوال روبرو می شویم که استاندار din آلمان چیست؟ استاندارد din یکی از مشخصه‌های مرسوم و قدیمی نام گذاری فلزات در آلمان است. امروزه نزدیک به ۳۰ هزار استاندارد din در زمینه های مختلف صنعت وجود دارد. استاندارد های دیگر این گرید در سایر کشور ها:
بین الملی (ISO) روسیه (GOST) فنلاند (SFS) سوئد (SS) چین (GB) اسپانیا (UNE) ایتالیا (UNI) انگلیس (BS) فرانسه (AFNOR) ژاپن (JIS) آلمان (DIN WNR) آمریکا (SAE) اروپا (EN)
۴۲CrMo4 ۳۵KHM ۳۸KHM ۴۲CrMo4 ۲۲۴۴ ۴۲CrMo ۴۰CrMo4 F1252 ۴۲CrMo4 ۷۰۸M40 CFS11 ۴۲CD4 SCM440H ۴۲CrMo4 ۴۱۴۰ ۴۱۴۲ ۴۲CrMo4

۲.  خواص مکانیکی فولاد ۱.۷۲۲۵ (خواص فولاد MO40)

استحکام کششی: استحکام کششی به آستانه مقاومت فلز در برابر نیروی کششی وارد شده تا حدی که نشکند می گویند. استحکام کششی این گرید در بازه ۷۵۰_۱۳۰۰MPa می‌باشد. استحکام تسلیم: نهایت نیرویی که می‌توان به جسم وارد کرد تا جایی که تغییر شکل ندهد. در این فولاد استحکام تسلیم برابر با حداقل ۵۰۰MPa می‌باشد. سختی: یکی از سوال های متداول در رابطه با این فولاد این است که سختی MO40 چند راکول است؟ فولاد ۱.۷۲۲۵ از ۳۴ تا ۶۱ راکول با توجه به عملیات حرارتی می تواند سختی داشته باشد.

۳. خواص فیزیکی فولاد ۱.۷۲۲۵:

چگالی این فولاد Kg/dm3 7.83 می¬باشد.

۴. عملیات حرارتی فولاد MO40:

فورج: دمای عملیات فورج در محدوده ۹۰۰ الی ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد می‌باشد. هر چقدر دمای پایان فورج پایین‌تر باشد منجر به ریز دانه شدن ساختار فلز می‌شود، این فولاد پس از عملیات فورج می‌بایست به آرامی در هوای ساکن یا در شن و ماسه سرد شود. نرماله کردن: دمای نرماله کردن برای این گرید در محدوده ۸۷۰ الی ۹۰۰ درجه سانتی گراد می‌باشد. فلز را مدت زمان مناسبی گرما بدهید تا به فریت تبدیل شده و در هوای ساکن خنک شود. آنیل: دمای عملیات آنیل فولاد ۷۲۲۵ باید بین ۸۰۰ الی ۸۵۰ درجه سانتی¬گراد باشد، این عملیات فلز را برای عملیات ماشینکاری مناسب می‌کند. حداکثر سختی آن با این عملیات HB241 خواهد بود. سخت کاری: این عملیات حرارتی بعد از عملیات کوئنچ تمپر، باعث ایجاد ساختار مارتنزیتی می‌شود، دما باید بین ۸۴۰ الی ۸۷۵ درجه سانتی گراد باشد. مدت زمان مناسب برای سخت کاری فولاد MO40 باید برای گرم شدن صرف شود و هر ۲۵ میلی متر به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در روغن یا آب یا پلیمر غوطه ور شود. این عملیات ضروری است بلافاصله بعد از عملیات کوئنچ انجام شود.

جوشکاری فولاد MO40

به طور کلی جوشکاری فولادهای آلیاژی توصیه نمی‌شود اما گاهی اوقات صنعتگران ترجیح می‌دهند به منظور کاهش هزینه‌های ساخت، فرآیند جوشکاری را برای فولاد آلیاژی هم استفاده کنند. باید به خاطر داشت که این گرید، یک فولاد سخت شده در هوا است و اطراف محل جوشکاری به دمایی در حدود ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد می رسد لذا به احتمال زیاد در طول خنک شدن ترک خوردگی هایی در اطراف محل جوشکاری رخ می دهد مگر اینکه اقدامات پیشگیرانه مناسب انجام شود. روش های مرسوم جوشکاری فولاد ۷۲۲۵، هیدروژن اتمی و قوس آرگون هستند. از این رو توصیه می شود با تامین کننده مواد مصرفی خود در تماس باشید، او می تواند به شما کمک کند و اطلاعات کامل در مورد فولادهای با قابلیت جوشکاری به شما معرفی کند.

مراحل جوشکاری فولاد MO40

برای پیش گرم کردن قطعه کار، طبق جدول ۶-۱۳ در صفحه ۱-۲۹ از هندبوک روش جوشکاری قوس بایستی به روش زیر اقدام کنیم: • تا ضخامت ۰.۵ اینچ دمای ۴۰۰ تا ۵۰۰ درجه فارنهایت (۲۰۰ تا ۲۶۰ درجه سلسیوس) • از ضخامت ۰.۵ تا ۲ اینچ دمای ۶۰۰ تا ۷۰۰ درجه فارنهایت (۳۱۵ تا ۳۷۰ درجه سلسیوس) در نشریات دیگر توصیه شده است برای پیش گرم کردن این آلیاژ به صورت زیر اقدام شود: • تا ضخامت ۰.۵ اینچ دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت (۱۷۵ درجه سلسیوس) • از ضخامت ۰.۵ تا ۱ اینچ دمای ۴۵۰ درجه فارنهایت (۲۳۰ درجه سلسیوس) • از ضخامت ۱ تا ۲ اینچ دمای ۵۰۰ درجه فارنهایت (۲۶۰ درجه سلسیوس) به خاطر داشته باشید، هنگامی که یک بخش از قطعه تا دمای ۲۵۰ درجه سلسیوس پیش گرم می شود کار جوشکاری برای اپراتور دشوار است و نیاز به سرعت عمل مناسب برای تکمیل فرآیند جوش، قبل از سرد شدن قطعه کار دارد. دماهای پایین تر پیش گرم به راحتی قابل وصول است و فرآیند جوشکاری با موفقیت بیشتری انجام می شود ولی با افزایش دمای پیش گرم، ایمنی بیشتری باید در نظر گرفته شود. همچنین سرعت خنک کاری در قطعات با دمای پیشگرم بالاتر نسبتاً کم است. نکته مهمی که برای حفظ دمای پیش گرم قطعه کار باید در نظر داشته باشید این است که در فاصله زمان جوشکاری، دمای قطعه نباید از حداقل دمای تعیین شده کمتر باشد. اگر بیش از یک پاس جوشکاری مورد نیاز است باید مطمئن شوید که دمای قطعه بالاتر از حداقل دمای مشخص شده برای پیش گرم است، در غیر اینصورت توسط سرپیک (مشعل مناسب پیش گرم) دمای آن را به اندازه مورد نیاز بالا ببرید.

الکترود مناسب برای جوشکاری mo40

فلز پرکننده توصیه شده برای جوشکاری فولاد ۱.۷۲۲۵، الکترود ER80S-D2 است. همچنین الکترود ER70S-2 می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما از نظر جنس مورد استفاده، انطباق کامل با قطعه کار را ندارد. استفاده از الکترودهای کم هیدروژن میزان هیدروژن قابل نفوذ در قطعه کار را به حداقل می رسانند. با بالا رفتن محتوای کربن فولاد، حتی سطح پایین هیدروژن هم می تواند باعث تخریب فلز پایه شود. پیش گرم کردن، بیشتر اوقات باعث پیشگیری از این موضوع خواهد شد. با این حال، استفاده از پتوهای گرمایشی خاص برای اطمینان از سرعت خنک کاری مناسب هم راهکار عملی خوبی برای کاهش تاثیر هیدروژن است. همانطور که در بالا گفته شد، سرعت خنک کاری مناسب، مانع از تردی منطقه اطراف جوش و کاهش حساسیت به ترک در منطقه تاثیر پذیرفته از گرمای حاصل از جوشکاری می شود. همچنین هیدروژن فرصت کافی برای خروج از منطقه جوش خواهد داشت که در نتیجه امکان ترک خوردگی ناشی از نفوذ هیدروژن کمتر خواهد شد.

قیمت فولاد MO40 (قیمت فولاد ۷۲۲۵)

به جهت نوسانات قیمت ارز در ایران، جهت اطلاع از قیمت‌روز فولاد MO40 با کارشناسان شرکت فولاد حامیران تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت انواع فولادهای عملیات حرارتی در ابعاد مختلف را در اختیار شما علاقه‌مندان و فعالان این حوزه قرار دهند.

میلگرد MO40 چیست؟

میلگرد یکی از مقاطع فولادی بسیار مهم در صنعت پررونق مقاطع فولادی و یکی از اصلی ترین ملزومات در صنعت ساخت و ساز شناخته می شود. این مقطع فولادی به دلیل داشتن ویژگی مهم؛ استحکام زیاد در برابر فشار و حرارت، در صنعت کاربردهای متنوع و زیادی دارد. قیمت میلگرد نسبت به نوع و کاربرد آن در ساختمان می ‌تواند بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل برای ساخت میلگرد در صنعت ساخت ‌و ساز از دو نوع فولاد استفاده می ‌کنند: ۱-فولاد آلیاژی ۲-فولاد غیر آلیاژی در این مقاله پاسخ سؤالاتتان در مورد میلگرد آلیاژی، «میلگردMO40 چیست» را خواهید گرفت.

میلگرد MO40

میلگرد MO40 در گروه فولادهای قابل عملیات حرارتی (آلیاژهای با کیفیت بالا) قرار دارد. این مقطع که از جنس فولاد شماره ۱.۷۲۲۵ است، جزو فولادهای حمال محسوب می شود. کیفیت خوب این فولاد زبانزد است، زیرا مقدار قابل توجهی کروم و مولیبدن دارد و در بعضی مواقع برای حذف تردی حاصل از کروم در میلگردهای MO40 از حدود ۰.۲ درصد نیکل استفاده می شود. از بارزترین مشخصات این فولاد می توان به شکل پذیری و دوام بالا، استحکام تسلیم و استحکام کششی بالا و همچنین قابلیت جوشکاری و هدایت گرمایی خوب آن اشاره کرد که آن را در رده فولادهای آلیاژی پرکاربرد در صنعت قرار داده است. از این فولاد می توان در ساخت قطعات خودروها و هواپیماها، چرخ دنده ها، محورها و … استفاده کرد. فولاد MO40 که بر اساس استاندارد ۴۱۴۰ SAE آمریکا و استانداردDIN 1.7225 آلمان نیز شناخته می شود، یکی از فولادهای کم آلیاژ حرارت پذیر بوده که مانند فولاد ck45 حاوی مولیبدن کرم و منگنز می باشد و به دلیل سختی خوب، مقاومت پیچشی و توان کششی بالا، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی های میلگرد Mo40

این نوع میلگرد از دسته فولادهای آلیاژی حرارت پذیر است که به خوبی جوشکاری شده و شکل می گیرد. میزان کروم موجود در این فولاد باعث افزایش مقاومت حرارتی در آن می شود. از دیگر ویژگی های این فولاد می توان به شکل پذیری و دوام بالا، استحکام تسلیم و استحکام کششی بالا اشاره کرد.

سخت کاری فولاد MO40

میلگرد MO40 به وسیله کوئنچ کردن، هوا و حرارت سخت می شود. گرد این مقطع را در درجه حرارتی ثابت به سختی ۱۸ – ۲۲ راکول می رسانند و در صورت نیاز به عملیات حرارتی بیشتری، گرد MO40 را در درجه ۸۴۰ – ۸۷۵ سانتیگراد بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه حرارت می دهند تا حرارت به صورت یکسان به میلگرد منتقل شود که نوع خاصی از عملیات حرارت پذیری است. سخت کاری برای افزایش مقاومت فولاد در برابر، ضربه، سایش، خوردگی و … می باشد و باعث افزایش طول عمر فولاد می شود.

کاربردهای میلگرد Mo40

• دستگاه های سنگ شکن • میله های اتصال برای ساخت غلطک های صنایع سیمان • غلطک های صنایع فولاد • شاتون • چرخ دنده • محورهای خودرو • دنده فرمان • پیچ های مقاوم • میله های اتصال • زره آسیاب های گلوله ای مواد خام • ظروف تحت فشار • سازه های هواپیما

خواص مکانیکی میلگرد MO40

از استانداردهای فولاد MO40، فولاد۴۱۴۰ است که توسط کشور آمریکا تولید و عرضه می شود. فولاد Mo40 در استاندارد AISI آمریکا با نام فولاد ۴۱۴۰ شناخته می شود. در اتریش، نام بهلری این فولاد، VCL140 است و از دیگر نام های تجاری این فولاد CM5 است که این نام در استاندارد پولدی قرار دارد. همچنین این فولاد در استاندارد ASSAB نیز با نام ۷۰۹ شناخته می شود. ذوب و تهیه این آلیاژ در کوره های قوس الکتریکی و هم در کوره های القایی صورت می گیرد. نکته قابل توجه در ذوب فولاد MO40 سرباره گیری کامل آن است و به همین دلیل است که فولادهای MO40، به آلیاژهای با کیفیت بالا معروف هستند. فولاد MO40 دارای قابلیت بالای هدایت حرارتی، شکل پذیری و دوام بالا است.

قیمت میلگرد MO40

یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت میلگرد MO40، وجود آلیاژهای نیکل، مولیبدن، کروم، وانادیوم و سرباره گیری کامل این میلگرد در حین تولید است که کیفیت بالایی به آن می بخشد و در مصرف صنایع خاص مقرون به صرفه است. این فولاد هم به صورت میلگرد و تسمه و هم به صورت مقطع مربع و صفحه فولاد تولید می شود و هرکدام کاربردهای منحصر به فردی دارند. فروش میلگرد MO40 در تمام ابعاد و مقاطع، یکی از خدماتی است که در شرکت فولاد حامیران انجام می ‌شود. برای خرید این مقطع و اطلاع از قیمت میلگردMO40، می توانید با کارشناسان بخش فروش حامیران تماس بگیرید.
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
اسکرول به بالا
pop up حامیران