خدمات CNC

واحد برشکاری CNC مجموعه فولاد حامیران، مجهز به پیشرفته‌ ترین و به‌ روز‌ترین تجهیزات برشکاری جهت برش انواع مقاطع فلزی و فولادی است. تمامی خدمات برشکاری توسط متخصصین و نیروهای مجرب با هدف کسب رضایت مشتریان و دقیق‌ترین مقیاس‌های اندازه گیری به منظور به حداقل رساندن اتلاف مواد اولیه و به حداکثر رساندن دقت ابعادی مطابق باسایز و نقشه مورد نظر مشتریان صورت می‌گیرد. در این بخش امکان برش دهی انواع ورق با ضخامت 3 الی 350 میلیمتر برای مشتریان محترم فراهم می‌باشد.
خدمات حامی آلیاژ آسیا
خدمات فولاد حامیران

خدمات لیزر

این نوع برش با استفاده از دستگاه لیزر CNC یکی دیگر از خدمات واحد برشکاری مجموعه فولاد حامیران است که با دقت و کیفیت بالا در کمترین زمان قابل ارائه به مشتریان عزیز است. نوع گاز مصرفی در فرایند دستگاه‌های برش لیزر CNC متفاوت بوده و بنا به درخواست مشتری، نوع فلزات و آلیاژهای مورد استفاده تعیین می‌گردد. برش لیزر قابلیت برش ورق‌های آهنی به ویژه ورق‌های استیل و گالوانیزه تا ضخامت 20 میلیمتر را دارد.

خدمات برش اره

شرکت فولاد حامیران به عنوان نمایندگی انحصاری فروش اره و تیغ اره نواری کسمک ترکیه در ایران، با توجه به حجم بالای درخواست مشتریان، اقدام به خرید 40 دستگاه اره نواری کسمک ترکیه با سایز و اندازه های متنوع گردیده است. در این بخش امکان برش از سایز 10 الی 2200 میلیمتر به صورت گرد و تسمه و همچنین برش انواع ورق تا طول 6 متر وجود دارد.
cutting1
band saw blade1

خدمات تیغ اره نواری

تیغ اره های نواری به منظور مصرف نهایی، باید برش خورده و سپس جوش داده شوند. جوش دادن تیغ اره نواری به دلیل جنس بدنه فولاد و دندانه‌ها امری بسیار دشوار بوده و ضروری است از دستگاه‌های مربوطه برای جوش تیغ اره استفاده گردد. شرکت فولاد حامیران مفتخر است با بهره برداری از دستگاه BAS 065  ساخت کشور آلمان، خدمات جوش تیغ اره نواری را با کیفیت عالی انجام نماید.
اسکرول به بالا