logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

تمام آنچه که باید درباره ی پارتیشن آلومینیومی بدانید

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی چیست

سیستم دیوار پارتیشن آلومینیومی یک انتخاب عالی برای ایجاد فضا، تقسیم مناطق کاری (با در نظر گرفتن نیازهای دفاتر) و تقسیم فضا های مستقل اداری است. این سیستم از ماژول‌ هایی تشکیل شده است که نصب آن‌ ها ساده است و به خاطر وزن پایین پروفیل های آلومینیومی به راحتی قابل جا به جایی هستند.

پارتیشن آلومینیومی چیست

مزایای پارتیشن های آلومینیومی

پروفیل آلومینیوم یکی از همه کاره ترین سیستم های پارتیشن بندی موجود هستند، در حالی که امکان نصب، جداسازی و جابجایی آسان را در صورت لزوم فراهم می کنند. آنها در واحدهای جامد، با لعاب جزئی یا کامل عرضه می شوند و نصب آنها با کمترین اختلال ساده است.

جهت اطلاع از پروفیل صنعتی کلیک نمایید.

  • حفظ حریم خصوصی

هر دو قاب آلومینیومی را می‌توان مطابق با مشخصات شما پوشش پودری داد و اتصالات را می‌توان با روکش‌های آلومینیومی پوشانده یا با نوار چسب و برای پایان پرداخت نهایی دیوار پر کرد. زیبایی پارتیشن های آلومینیومی طیف گسترده ای از پرداخت ها و سبک های موجود است. استفاده از آنها به ویژه هنگامی که با پرده های کرکره ای ترکیب می شوند رایج می باشد، که جایگزینی براق و شیک برای پرده های پنجره استاندارد ارائه می دهند و در عین حال حریم خصوصی را نیز افزایش می دهند.

مزایای پارتیشن های آلومینیومی

  • عایق صدا

سیستم های پارتیشن بندی آلومینیومی می توانند صدا را تا 52 دسی بل کاهش دهند، در حالی که سیستم های دارای لعاب می توانند صدا را تا چند دسی بل بیشتر از آن کاهش دهند. پارتیشن های آلومینیومی با پانل های جامد و پارتیشن های دارای لعاب دارای حداکثر امتیاز آتش سوزی 60 دقیقه هستند.

  • ایمنی

اگرچه مشخص کردن ایمنی در برابر آتش در هنگام سفارش ضروری است تا عایق مناسب، شیشه ضد حریق و گواهینامه تهیه شود، ضروری است که در هنگام خرید مشخص شود که ایمنی برای مقابله با آتش لازم است تا عایق مناسب، شیشه ضد حریق تهیه شود.  گواهینامه ها را می توان برای اطمینان از ایمن بودن آنها در برابر آتش سوزی صادر کرد.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل کلیک نمایید.

 

مواد مورد استفاده برای ساخت پارتیشن آلومینیومی

پروفیل ها از آلومینیوم ساخته شده اند که استحکام و مقاومت زیادی در برابر خوردگی برای دیوار ایجاد می کند. برای تکمیل سطوح پروفیل ها از آنودیزاسیون طبیعی یا پوشش پودری مطابق با نمودار رنگی RAL استفاده می شود. همچنین می‌توان ماژول‌ های ثابت را با استفاده از پروفیل‌های «Slim» که باریک‌ تر از پروفیل‌ های جانبی معمولی هستند کنار هم قرار داد و فضای بیشتری را ایجاد نمود.

قیمت آلومینیوم

برای پرکردن ماژول ها می توان از مواد پرکننده با حداکثر ضخامت 10 میلی متر استفاده کرد. فاصله ی میان شیشه و آلومینیوم نامرئی است زیرا شیشه ها در قاب های آلومینیومی با یک آب بندی سیلیکونی شفاف خاص ثابت می شوند. علاوه بر این، لبه پایین شیشه با آب بندی پر شده است که آن را از آلومینیوم جدا می کند و مانع از افتادن آب بندی می شود.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل سبک کلیک نمایید.

 

درب و پنجره آلومینیومی

درب و پنجره های کشویی با مسیر راهنمای پایین، درهای معلق با مسیر راهنمای بالایی (بدون اتصال به زمین) و درب و پنجره های لولایی با قاب آلومینیومی، همگی بخشی از چارچوب دیوار جداکننده پروفیل آلومینیومی هستند. درب و پنجره های کشویی و لولایی به طور اختصاصی برای این پارتیشن ها ساخته شده اند.

ساخت راه حل های کامل برای کاربردها و مصارف مختلف امکان پذیر است زیرا با بقیه دیوار هماهنگی کامل دارند. ممکن است از دستگیره های فرورفته و همچنین دستگیره های ریلی، دستگیره یا کششی روی سطح استفاده شود. قفل های پروفیل باریک طراحی شده برای درب های آلومینیومی می توانند به عنوان سیستم قفل استفاده شوند.

درب و پنجره ی آلومینیومی

کاربرد پارتیشن  آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی کاربردهای زیر را دارد:

  • درب و پارتیشن اداری ضد آب
  • تابلوهای تبلیغاتی و استفاده از تابلوهای راهنما
  • تزیین دیوارهای داخلی ساختمان
  • دیوارهای ساختمان های قدیمی در حال تزئین و بازسازی
  • ویترین مغازه، دیوارهای داخلی، سقف، حمام، آشپزخانه و بالکن
  • پانل پارتیشن آلومینیومی برای استفاده به عنوان دیواره و سقف راهرو

قیمت پروفیل آهنی

صرفه ی اقتصادی

قیمت پروفیل آلومینیوم نسبت به قیمت پروفیل آهن بیشتر بوده ولی از لحاظ سازگاری با شرایط جوی,  سبکی وزن و شکل پذیری آسان پروفیل های آلومینیومی برای ایجاد پارتیشن ها سازگار تر هستند و از طرفی به خاطر وزن پایینی که دارند امکان جا به جا نمودن و نصب آنها بسیار آسانتر از پروفیل های آهنی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا