logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo
انبار های حامیران

شرکت فولاد حامیران دارای دو انبار با نام های انبار 17 شهریور و انبار فتح برای نگهداری انواع فولادهای آلیاژی و همچنین اقلام ساختمانی می باشد، در این انبارها علاوه بر ذخیره و نگهداری محصولات فولادی، عملیات برشکاری نیز بر اساس سفارش مشتری انجام می گردد.
انبار کردن محصولات فولادی ملزم به رعایت برخی از نکات است تا محصول مورد نظر بدون هیچگونه آسیب و خسارت، به دست مشتری برسد، شرکت فولاد حامیران توانسته است با تکیه بر تخصص و تجارب نیروهای خود، شرایط لازم برای نگهداری محصولات را ایجاد کرده و با بیشترین سطح کیفی محصول را برای مشتری ارسال نماید.

درباره پخش ویدیو کاور انبار فولاد
درباره پخش ویدیو کاور ویدئو انبار فتح

انبار فتح فولاد حامیران محل نگهداری ورق های st، st52، st37، ورق های گالوانیزه و همچنین فولادهای آلیاژی و فولادهای ساختمانی میباشد.
یکی از ویژگی های این انبار قابلیت برشکاری ورق های فولادی مجموعه حامیران است که از ضخامت 1 میل تا 350 میل، مطابق با سفارش مشتری قابل انجام است.
در انبار فتح دستگاه گیوتین و cnc جهت برشکاری محصولات نیز وجود دارد.

انبار 17 شهریور  فولاد حامیران محل ذخیره سازی و برشکاری فولادهای کم آلیاژ و پر آلیاژ است. در این انبار برشکاری از 3 میل الی 2200 میل صورت گرفته و برای برش مقاطع بالاتر از اره های طول بر استفاده می گردد.
یکی از مزیت های انبار 17 شهریور فولاد حامیران، وجود تیم کنترل کیفی جهت نظارت بر برشکاری و صحت جنس و وزن بار ارسال شده به مشتری می باشد.

درباره پخش ویدیو کاور ویدئو 17 شهریور
انبار ها
تیغ اره نواری
میلگرد آجدار انبار حامیران
فولاد آلیاژی انبار حامیران
اسکرول به بالا