logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

نمایندگی های اخذ شده فولاد حامیران

نمایندگی رسمی فولاد آلیاژی اصفهان

فولاد حامیران یکی از نمایندگان رسمی فروش محصولات فولاد آلیاژی اصفهان می باشد. فولاد آلیاژی اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد آلیاژی در ایران محسوب می شود. این شرکت با تکیه بر تجارب کارکنان و مهندسان خود، واحدهای تولیدی متفاوتی از جمله فولادسازی و ماشین کاری به منظور تولید انواع فولادهای آلیاژی با کیفیت بسیار مطلوب و قابل رقابت با بهترین سازندگان خارجی را راه اندازی نموده است.
فولاد آلیاژی اصفهان
banner site namayandegi ذشدشبسا

عاملیت فروش فولاد آلیاژی ایران (یزد)

شرکت فولاد حامیران یکی از نمایندگان اصلی فروش محصولات فولاد آلیاژی ایران(یزد) است، فولاد آلیاژی یزد یکی از مدرن ترین کارخانه های دنیا و بزرگ ترین تولید کننده فولادهای آلیاژی در ایران و خاورمیانه به شمار می آید.

محصولات تولیدی در این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی و با بالاترین سطح کیفی تولید می گردد.

نمایندگی انحصاری فولاد آلیاژی بهلر

شرکت فولاد بهلر اینترنشنال، تاسیس شده در کشور اتریش، با سابقه‌ ای نزدیک به 150 سال در زمینه‌ی فولاد ، معروف‌ترین برند را در دنیا به نام خود ثبت کرده‌است. داستان موفقیت بهلر به سال 1870 میلادی در اتاق بازرگانی فلزات برمی‌گردد، که در آن زمان برادران بهلر به نام های آلبرت و فریدریک اساس و پایه شرکت بهلر را بنا نهادند.
شرکت فولاد بهلر
فولاد حامیران نماینده شرکت کسمک

نمایندگی دستگاه اره نواری کسمک

شرکت کسمک ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اره‌های نواری به شمار می‌رود که سالانه همسو با فناوری روز جهان، محصولاتی با کیفیت و بازدهی بسیار بالا نسبت به محصولات مشابه به مشتریان عرضه می‌نماید. شرکت فولاد حامیران به عنوان نماینده‎ ی انحصاری فروش محصولات کسمک، با بهره‌گیری از کارشناسان حرفه ‌ای جهت فروش، آموزش و خدمات پس از فروش این محصولات، موفق شده است تا رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد.
اسکرول به بالا