logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

راهنمای خرید کشنده ماشین های سنگین

کشنده

تریلی های کشنده انواع مختلفی از جمله  تریلی های مینی بیل مکانیکی، مینی لودرها، ترانچرها که همه این مدل‌ها با قاب‌ هایی از تیرآهن، پروفیل قوطی و ناودانی 12 ساخته شده‌اند، به جز مدل‌  های خاصی از سبک فرمان لغزنده که در ساخت قاب آن ها از نبشی استفاده شود.

انواع کشنده

کشنده های استاندارد

کف این تریلی  با قسمت بالایی قاب هموار است. این امکان بارگیری آسان مواد پالت شده را فراهم می کند. همه مدل‌ها دارای یک دم کبوتر با رمپ‌ های بارگیری متحرک و چرخان هستند تا به بارگیری آسان تجهیزات شما کمک کنند. این کشنده ها به خوبی مجهز هستند، اما برخی از ویژگی های اضافه شده در مدل های دلوکس را ندارند.

کشنده های دلوکس

کشنده  دلوکس شامل موارد زیر است

ارتقاء قاب با فاصله بین اعضای متقاطع نزدیک‌تر، لاستیک‌های رادیال درجه یک، یک ریل مالشی روی جیب‌ های پایه، یک جفت قابل تنظیم و یک جک پایه.

جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز کلیک نمایید.

کشنده های شیب دار

این کشنده ها دارای یک بخش جلویی ثابت 8 فوتی برای حمل ملحقات یا لوازم جانبی دستگاه شما هستند. قسمت 14 فوتی عقب کشنده برای بارگیری آسان تجهیزات بدون رمپ بارگیری کج می شود. این شامل ارتقاء قاب با اعضای متقاطع نزدیکتر، یک جفت چدنی فوق العاده، یک ریل مالشی روی جیب های پایه و یک جعبه ابزار با درب قابل قفل است.

تمام مدل های ذکر شده در بالا به عنوان مدل های جداگانه در نسخه کشنده  گردن غاز نیز موجود هستند. یک گیره گردن غازی ثبات قابل توجهی و کنترل کلی را در حین بکسل اضافه می کند. این فاکتور با افزایش وزن باری که حمل می شود مهم است.

کشنده شیب دار

کشنده های گردن غاز

برای حمل تجهیزات سنگین (مانند قلاب‌ها و بولدوزرها)، ما کشنده های جداشدنی گردن غاز را تا ظرفیت 55 تن ارائه می دهد.

تریلی های گردن غاز – سبک

کشنده تخت

تریلی مسطح گردن غاز ما با مین ‌فریم ‌های اصلی، پایه‌ های قائم، گردن، و اجزای متقاطع ناودانی ساخته شده است. کف روی لاستیک ها بدون گلگیر ساخته شده است. مدل های تک چرخ دارای محورهای 7000 پوندی با سیستم تعلیق فنری دمپایی سنگین هستند. ارتقاء تایر با محور 8000 پوندی/17.5 اینچی یک گزینه محبوب است. نسخه های دو چرخ به محور 10000 پوندی مجهز اند. دم کبوتر نیز یک گزینه محبوب برای حمل یونجه است. کفپوش چوبی کار شده، دم کبوتر، جیب های چوبی با ریل مالشی و جعبه ابزار با درب قابل قفل همیشه از ویژگی های استاندارد هستند.

جهت اطلاع از قیمت تیراهن فایکو کلیک نمایید.

کشنده  تخت گردن غاز دلوکس

تریلی  تخت دلوکس گردن غاز بهترین ویژگی های استاندارد را در یک پک با ارزش ترکیب می کند که شامل: ارتقاء قاب (قاب سوراخ شده در مدل‌های دو چرخ)، لاستیک‌های رادیال، فاصله بین اعضای متقاطع نزدیک‌تر، و دسته سیم‌ های مهر و موم شده با چراغ‌های LED مادام العمر می باشد.

کشنده  تجهیزات

کشنده های تجهیزات گردن غاز با ساختار قاب ناودانی ساخته شده اند. ویژگی های استاندارد عبارتند از: گلگیرهای صفحه الماس بادوام، جیب های پایه با روبریل استاندارد، کف پوش تحت فشار، دم کبوتر، و رمپ های بارگیری چرخشی.

کشنده  تجهیزات دلوکس

ویژگی‌های ممتاز اضافه ‌شده برای کشنده  تجهیزات لوکس گنجانده شده است. شامل ارتقاء قاب با فاصله بین اعضای متقاطع نزدیک ‌تر، روبریل، لاستیک‌ های رادیال و دسته سیم ‌های مهر و موم شده با چراغ‌ های LED مادام العمر است.

کشنده شیب تجهیزات

کشنده های شیب دار با قاب های آهنی ناودانی ساخته شده اند. بخش جلویی ثابت و قسمت عقب کج به شما امکان می دهد وسایل را از جلو بکشید و تجهیزات خود را در قسمت عقب بارگیری و حمل کنید. گلگیرهای صفحه الماس بادوام، جیب های پایه، کف پوش تحت فشار و صفحات انگشتی الماسی برای بارگیری آسان، همه ویژگی های استاندارد هستند.

کشنده شیب دار تجهیزات دلوکس

ویژگی‌های ممتاز اضافه ‌شده در بسته ‌بندی کشنده های شیبدار تجهیزات دلوکس گنجانده شده است. شامل ارتقاء قاب با فاصله بین اعضای متقاطع نزدیکتر، ریل سایشی و دسته سیم مهر و موم شده با چراغ های LED مادام العمر است.

کشنده گردن غاز

دو سبک از کشنده های یقه غاز را ارائه می دهد: یک مدل قاب کانال با کف بین گلگیرها و یک مدل فریم ساخته شده با کف حتی با بالای گلگیرها. این مدل حمل‌ونقل خودرو برای حمل کامیون‌های دوگانه سبک وزن و همه‌کاره است، زیرا خالی بودن گلگیرها مشکلی ندارد.

کشنده قابل جداشدن

مجموعه کشنده های گردن غازی قابل جداشدن از ظرفیت 35 تا 55 تن در مدل های دو و سه محوره با سواری فنری و سواری با هوا متغیر است. همچنین اکنون یک RGN کشویی آلومینیومی ارائه می دهد. این خط کشنده  با بالاترین استانداردها با قطعات ممتاز در سراسر ساخته شده است.

جهت اطلاع از تیرآهن هاش سنگین کلیک نمایید.

مزایای کشنده های گردن غاز

کشنده های گردن غاز انتخابی محبوب برای بسیاری از انواع نیازهای حمل و نقل هستند و در مقایسه با سایر وسایل نقلیه بکسل دارای مزایای زیادی هستند.

 • افزایش ظرفیت بکسل
 • مانور پذیری بهتر
 • بهبود توزیع وزن
 • افزایش فضای بار
 • ثبات بهتر
 • مانور آسان
 • مناسب برای یدک کشی در مسافت های طولانی
 • افزایش ایمنی
 • آسان برای بارگیری و تخلیه
 • همه کاره
 • سواری راحت
 • دید بهتر
 • بهره وری سوخت بهبود یافته است

کشنده های تخت

تخت

کشنده های تخت با محورهای تک چرخ ۷۰۰۰ یا ۸۰۰۰ پوندی یا محورهای دوچرخ ۱۰۰۰۰ پوندی عرضه می شوند. فریم اصلی آن تیرآهن ipb با کشش بالا یک تکه با زبانه و قاب سرد است. مدل های تک چرخ دارای محورهای 7000 پوندی با سیستم تعلیق فنری دمپایی سنگین هستند. ارتقاء تایر با محور 8000 پوندی/17.5 اینچ گزینه محبوبی است. نسخه های اکسل 10000 پوندی، چرخ دوگانه از محبوب ترین مدل ها هستند. این خط در طیف گسترده ای از نسخه های متوسط و سنگین موجود است. رمپ ‌های بارگیری چرخشی با دم کبوتر چوبی یا چفت ‌شده استاندارد در هر کشنده  تخت است. دم کبوتر پاپ آپ یک گزینه محبوب است.

کشنده تخت

دلوکس تخت

کشنده های تخت دلوکس  بهترین ویژگی‌ها را ترکیب می‌کنند که عبارتند از: ارتقاء قاب با فاصله بین اعضای متقاطع نزدیک‌تر و ریل‌های بیرونی سنگین‌تر. فریم سوراخ شده یک ارتقاء در مدل های دو چرخ است. دسته سیم مهر و موم شده با نور LED مادام العمر به شما ارزش ماندگاری طولانی می دهد.

دلوکس سنگ فرش

کشنده های کفپوش مخصوصاً برای نیازهای سخت و الزامات بارگذاری ویژه برای حمل تجهیزات سنگفرش مهندسی شده اند که با یک قاب اصلی تیرآهن ipb با کشش بالا ساخته شده، محورهای چرخ دوگانه 10000 پوندی  با لاستیک‌های شعاعی اضافه شده، و یک دم کبوتر بلند با رمپ‌های فنری دو برابری 9 فوتی اضافه شده. یک نبشی طولانی و تدریجی برای تجهیزات سنگفرش با فاصله کم از زمین ایجاد می کند. همچنین رمپ های بارگیری هیدرولیک را به عنوان یک گزینه در تمام مدل های سنگفرش ارائه می دهد.

تجهیزات سنگین

محورهای ترمز بادی با لاستیک‌ های رادیال 17.5 اینچی با مشخصات کم و سیستم تعلیق در همه تریلی های تخت تجهیزات سنگین استاندارد هستند. تیرآهن های ipb به عنوان فریم اصلی، کفپوش بلوط، جعبه ابزار با درب قابل قفل شدن، و دسته سیم‌های مهر و موم شده با چراغ‌های ال‌ای‌دی لاستیکی، و دم کبوتر با رمپ‌های بارگیری به کمک فنر از ویژگی‌های استاندارد این مدل هستند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی ۱۶ سبک کلیک نمایید.

تخت عرشه دار

کشنده های تخت عرشه دار با مدل پایه تیر آسیاب شروع می شود. خط دلوکس ما با تیرهای فریم اصلی ساخته شده با کشش بالا، خاردار، 24 اینچی ساخته شده است. محورهای ترمز بادی با لاستیک‌های رادیال 17.5 اینچی با مشخصات کم و سیستم تعلیق یک چرخ دنده دوام طولانی را فراهم می‌کنند. ساختار فریم سوراخ‌دار، کف‌پوش بلوط، سیم‌کشی مهر و موم شده ساخت ایالات متحده با چراغ‌های ال‌ای‌دی لاستیکی و دم کبوتری با رمپ‌های بارگیری به کمک فنر از ویژگی‌های استاندارد این خط کشنده های تخت هستند.

کشنده های قلابی گردن غاز قابل جدا شدن

ظرفیت ها از 35 تا 55 تن در مدل های دو و سه محوره است. هم سواری بهاری و هم سواری هوایی را ارائه می دهیم. این خانواده کشنده  گردن غاز قابل جابجایی (RGN) با بالاترین استانداردها با قطعات ممتاز در سراسر ساخته شده است.

کشنده گردن غاز

کشنده  اتومبیل برای خانواده ها

کشنده های اتومبیل به دلیل دوام و کاربر پسند بودن، محبوب ترین سبک تریلی خودرو هستند از جمله تریلی های یقه غازی که قابلیت حمل دو تا سه خودرو را دارند و دارای قاب خاردار ساخته شده هستند.

کشنده اتومبیل شیب دار دلوکس

کشنده های ماشین شیب دار لوکس را در دو نسخه کف چوبی و الماسی ساخته ایم. این کشنده  که در ظرفیت های 7000، 8000، 10000 و 15000 پوندی موجود است، فقط در پیکربندی لوکس کاملا مجهز موجود است. کل بستر کج می شود تا زاویه بارگیری تدریجی را که برای بارگیری و حمل خودروهای اسپرت با فاصله کم از سطح زمین مورد نظر است، ایجاد کند.

کشنده دوطبقه باربر

تریلی  حمل و نقل خودرو می تواند یک SUV فول سایز در عرشه بالایی جلو، یک وانت یا ون در عرشه پایینی عقب و دو خودروی کوچک تا متوسط در وسط حمل کند. این حمل کننده ها دارای ظرفیت GVWR تا 25000 پوند است و فقط 44 فوت طول دارد که مانور دادن در جاده را آسان می کند. در نهایت، تریلی  6 خودروی دوطبقه طوری طراحی شده است که توسط یک وسیله نقلیه تک محور یا پشت سر هم مانند خودروی کلاس 8 کشیده شود. این تریلی  6 خودرویی 53 فوت طول دارد و دارای ظرفیت GVWR باورنکردنی 48000 پوند است که آن را به بهترین باربر خودروهای سنگین تبدیل می کند.

انواع تریلی  کمپرسی

سه ظرفیت مختلف سبک، متوسط و سنگین موجود می باشد. سطوح ویژگی ها و تفاوت ها در زیر مشخص شده است. تریلی های کمپرسی سنگین در هر دو سبک تگ و یقه غازی موجود هستند. همه دامپرها با قاب اصلی ناودانی سنگین، زبانه دور ناودانی و اعضای متقاطع کانال تولید می شوند. جعبه تخلیه از ناودانی ها و لوله ها ساخته شده است.

نسخه های استاندارد و دلوکس را ارائه می دهد. مدل های استاندارد دارای دو سیلندر هستند. مدل های لوکس همگی مجهز به بالابر قیچی هستند. ویژگی ‌های ارزش افزوده اضافی در همه مدل‌های دلوکس شامل یک جفت قابل تنظیم، یک جک پای دراپ، و یک دسته سیم‌ بندی مدولار مهر و موم شده با چراغ‌های LED مادام‌العمر است. تایرهای رادیال در هر دو خط تولید استاندارد هستند. از جمله استاندارد های تیرآهن هم می توانیم به استاندارد astm اشاره کرد.

تریلی های کمپرسی سبک

دو مدل مختلف از تریلی های کمپرسی سبک در سایز های طول 10 فوت و عرض 6 فوت با محورهای 4000 پوندی و طول 10 فوت در عرض 76 اینچ با طول 12 فوت در دسترس است. تریلی های کمپرسی استاندارد به دو سیلندر رم مستقیم مجهز هستند، در حالی که مدل دلوکس دارای بالابر هیدرولیکی است.

تریلی های کمپرسی متوسط

مدل تریلی  کمپرسی متوسط فقط در نسخه دلوکس است. این کمپرسی 80 اینچ عرض دارد و همراه با بالابر هیدرولیکی ساخته شده است.

تریلی های کمپرسی سنگین

تریلی  کمپرسی سنگین در نسخه دلوکس با بالابر هیدرولیکی ارائه می شود ودر مدل های 14 فوت  و 16 فوت با محورهای 8000 پوندی با لاستیک‌های 17.5 و با کف ضخیم 3/16 اینچی در دسترس می باشند.

کمپرسی سنگین

مزایای تریلی  کمپرسی

تریلی های تخلیه ابزار همه کاره و مفیدی برای حمل و نقل مواد هستند. آنها اغلب در صنعت ساخت و ساز، برای پروژه های محوطه سازی، و برای اهداف مختلف دیگر استفاده می شوند. تریلی های کمپرسی مزایای زیادی نسبت به انواع دیگر تریلی ها از جمله افزایش ایمنی، راحتی و تطبیق پذیری دارند.

 • بارگیری و تخلیه آسان

تریلی های کمپرسی دارای سیستم های هیدرولیکی هستند که به شما امکان می دهد بستر تریلی  را بالا و پایین کنید و بارگیری و تخلیه مواد سنگین را آسان می کند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

 • افزایش ایمنی

تریلی های کمپرسی به گونه ای طراحی شده اند که نسبت به سایر انواع تریلی  پایدارتر باشند، که می تواند خطر تصادفات را کاهش دهد و ایمنی را در هنگام رانندگی بهبود بخشد.

 • تطبیق پذیری

تریلی های تخلیه را می توان برای طیف گسترده ای از نیازهای حمل و نقل، از جمله شن، ماسه، خاک، و مواد دیگر استفاده کرد. همچنین می توان از آنها برای حمل تجهیزات، وسایل نقلیه و موارد دیگر استفاده کرد.

 • راحتی

از تریلی های تخلیه می توان برای دفع سریع و آسان مواد استفاده کرد که می تواند در زمان و تلاش صرفه جویی کند.

 • افزایش ظرفیت

تریلی های کمپرسی معمولاً دارای ظرفیت وزنی بالاتری نسبت به انواع دیگر تریلی ها هستند که می تواند آنها را برای کارهای باربری سنگین ایده آل کند.

 • کنترل بهتر

تریلی های کمپرسی به لطف پایداری و هندلینگ بهبودیافته، کنترل بهتری را در هنگام حرکت در جاده ارائه می دهند.

 • تعمیر و نگهداری آسان

تریلی های کمپرسی معمولاً به راحتی نگهداری و تعمیر می شوند که می تواند در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند.

جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ipe کلیک نمایید.

تفاوت قیمت در کشنده های ماشین سنگین در چه چیزی می باشد؟

 1. ظرفیت بارگیری (تناژ): کشنده‌های ماشین‌های سنگین با ظرفیت بارگیری بالاتر معمولاً قیمت بیشتری دارند. مدل‌ها با ظرفیت بارگیری بیشتر معمولاً برای حمل بارهای سنگین و حجیم استفاده می‌شوند و مجهز به امکانات بیشتری هستند.
 2. نوع موتور و توانایی عملکرد: نوع موتور (دیزل یا گاز) و توان خروجی آن تأثیر بزرگی در قیمت دارد. مدل‌های با موتورهای با توان بیشتر و فناوری‌های پیشرفته ممکن است گران‌تر باشند.
 3. تجهیزات جانبی: ویژگی‌های جانبی مانند سیستم‌های ایمنی، تکنولوژی‌های ناوبری پیشرفته، سیستم‌های ترمز مطمئن و دیگر تجهیزات اضافی نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند.
 4. طراحی و ساخت کیفیت: کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت کشنده نیز تأثیر گذار است. مدل‌های با استانداردهای کیفیت بالا و ساخت با دقت معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 5. برند: برند تأثیر مستقیمی در قیمت دارد. برندهای معروف با تاریخچه قوی در تولید ماشین‌های سنگین ممکن است قیمت‌های بالاتری داشته باشند.
 6. منطقه جغرافیایی: در برخی مناطق جغرافیایی، محدودیت‌ها و مقررات محلی ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. هزینه حمل و نقل و مالیات‌های محلی نیز می‌توانند در قیمت نهایی تأثیرگذار باشند.
 7. تاریخ ساخت و وضعیت فنی: کشنده‌های جدید با تکنولوژی‌های به‌روزتر ممکن است گران‌تر باشند. همچنین، وضعیت فنی و مرور تخنیکی نیز نقشی در تعیین قیمت دارد.

به طور کلی، بررسی و مقایسه مشخصات فنی، ویژگی‌ها، و نیازهای شغلی مورد نظر، به شما کمک می‌کند تا کشنده‌ای را با بهترین تناسب قیمت و عملکرد برای نیازهای خود انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز با مشاورین فولاد حامیران تماس بگیرین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا