logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اول از همه

قیمت میلگرد قیمت میلگرد ساده قیمت میلگرد آجدار

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ورق برشی قیمت ورق آجدار قیمت ورق گالوانیزه

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل آلومینیوم

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت تیرآهن ipe قیمت تیرآهن ipb قیمت تیرآهن هاش

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت لوله قیمت لوله مانیسمان قیمت لوله مسی

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت نبشی قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی آرین فولاد

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ناودانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سبک

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت الکترود قیمت الکترود آما قیمت الکترود میکا

و ... را از ما بخواهید.

انواع تیرآهن
جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت تیرآهن اهواز :


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر و قیمت تیرآهن اهواز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن اهواز
سایز سازنده طول قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی استاندارد واحد محل تحویل
14 اهواز 12 متری
38,093,394
۱۴۰۳/۰۲/۰۱ سنگین شاخه بنگاه تهران
16 اهواز 12 متری
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۲/۰۱ سنگین شاخه بنگاه تهران
18 اهواز 12 متری
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۲/۰۱ سنگین شاخه بنگاه تهران

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن

قیمت تیرآهن اهواز

تیرآهن اهواز یکی از محصولات پرکاربرد و پرفروش کارخانه فورد کوثر اهواز است. این کارخانه مطرح و معتبر در حدود 60 سال است که فعالیت صنعتی خود در زمینه تولید انواع تیرآهن را آغاز نموده است. به دلیل اعتبار زیاد این کارخانه و همچنین برخورداری از ظرفیت تولید بالا به طور سالانه، این کارخانه برجسته، به یکی از صادرکنندگان این مصالح فلزی در کشور تبدیل شده است.

علاوه بر این، این کارخانه از حدود 20 سال پیش، فعالیت خود در واحد تیرآهن اهواز را آغاز نموده است و به دلیل برخورداری از تیم متخصص، ماشین‌آلات مدرن و مجهز و متریال عالی، محصولات با کیفیت و استحکام بسیار بالایی را تولید و روانه بازار نموده است.قیمت تیرآهن اهواز یکی از فاکتورهایی است که پیمانکاران و صنعتگران در هنگام خرید این محصولات، به آن اهمیت می‌دهند.

چرا تیرآهن ها I شکل هستند؟

متاسفانه به دلیل شرایط نوسانات بازار، امکان اعلام قیمت تیراهن اهواز به طور دقیق وجود ندارد. این امر توسط کارشناسان و فعالان بازار آهن‌آلات نیز تائید شده است. به گفته این کارشناسان به دلایل مختلف از جمله نوسان شدید قیمت ارز، میزان عرضه و تقاضا، قیمت جهانی آهن، حمل و نقل، تورم و… نمی‌توان قیمت تیرآهن اهواز به طور لحظه‌ای اعلام نمود.

تیرآهن اهواز
قیمت تیرآهن اهواز

قیمت تیرآهن ۱۶ اهواز امروز

قیمت تیرآهن 16 اهواز امروز با استاندارد IPE (استاندارد ایران و اروپا) با نوسانات بازار تغییر می کند. با توجه به اینکه در مصارف مختلف کاربرد دارد. این مصارف شامل ساختمان سازی و یا سوله های مختلف کاربرد دارد . هنگام خرید این محصول باید به نکات مهمی مانند مشخصات فنی و ساختاری و کیفیت توجه داشته باشید.

نام گذاری تیرآهن 16 اهواز به دلیل فاصله بین دو بال آن (طول جان) 16 باشد.ارتفاع تیرآهن 16 در کارخانه‌های مختلف با استانداردهای مختلف متفاوت است. تیرآهن 16 اهواز همانند سایر تیرآهن در سه استاندارد IPE، IPB و INP ساخته می شود.

تیرآهن اهواز
قیمت تیرآهن 16 اهواز

عموما تیرآهن‌های سایز سبک و متوسط (تیرآهن هاش سنگین طبق دو استاندارد IPE و IPB که کارخانه‌های داخلی تولید می کنند را می توانید به راحتی تهیه کنید. استاندارد INP، که به آن بال پهن هم میگویند، استاندارد مورد استفاده در کشورهای روسیه و چین است.

قیمت تیرآهن 14 اهواز

در فرآیند تولید و خرید تیرآهن 14 اهواز و سایزهای دیگر این محصول، استفاده از آلیاژ فولادی ST37، ST44 و ST52 مرسوم است؛ تفاوت ترکیب آلیاژی در انواع تیرآهن‌، موجب تفاوت در خواص مکانیکی آنان خواهد شد. تیرآهن ۱۴ اهوازیکی از پرمصرف‌ترین‌ تیرهای ساده بوده و از نوع سبک آن‌ها محسوب می‌شود؛ به‌طورکلی این تیرآهن در سه دسته تیر اصلی، تیر فرعی و تیر کلاف کاربرد دارد. تیرآهن 14 به علت سبک‌تر بودن موجب کاهش وزن کلی سازه و نیز هزینه‌های تمام شده می‌شود. از سایر کاربردهای جزئی‌تر این‌ محصول، می‌توان به استفاده در نعل، ستون، خرپا و پل‌های لانه‌زنبوری اشاره داشت. عموماً قیمت تیرآهن 14 اهواز بر اساس شاخه 14 متری یا 12 متری تعریف می‌شود و به علت تقاضای بیشتر سه سایز تیرآهن اهواز 14، 16 و 18، قیمت خرید و فروش قیمت تیرآهن اهواز بالاتر است

قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز
تیرآهن ۱۴ اهواز

قیمت تیرآهن 18 اهواز

به‌طورکلی شاخص‌های متعددی بر روی قیمت تیرآهن 18 اهواز تأثیر گذارند که از پراهمیت‌ ترین آن‌ها، می‌توان به قیمت مواد اولیه و نرخ ارز اشاره داشت تیرآهن اهواز به‌صورت شاخه‌ای و کیلویی عرضه می‌شود و وزن تیرآهن اهواز سفارشی از کارخانه تیرآهن اهواز بسیار مهم است.

قیمت تیرآهن ۱۸ اهواز
تیرآهن ۱۸ اهواز

عوامل موثر بر قیمت تیراهن اهواز

قیمت تیراهن اهواز تحت تأثیر عوامل مختلفی است که ارزش بازار آن را شکل می دهد. شرایط اقتصادی نقش محوری ایفا می کند، به طوری که سطح تقاضا و عرضه بازار بر اساس روندهای اقتصادی گسترده تر در نوسان است. هزینه مواد خام به طور قابل توجهی بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد، زیرا تغییرات در قیمت فولاد و آلیاژها به طور مستقیم بر هزینه های تولید تأثیر می گذارد. نرخ ارز به پویایی قیمت گذاری کمک می کند و بر هزینه های واردات و صادرات مرتبط با تیرآهن اهواز تأثیر می گذارد.

استاندارد مورد استفاده در ساخت تیرآهن ها مطابق استانداردآلمانی din می باشد.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فولاد حامیران تماس حاص فرمایید

رویدادهای ژئوپلیتیکی در منطقه می‌تواند باعث ایجاد عدم قطعیت‌ها، تأثیرگذاری بر زنجیره‌های تأمین و کمک به نوسان قیمت تیراهن اهواز شود. علاوه بر این، پیشرفت‌های فناوری در فرآیندهای تولید ممکن است بر راندمان تولید و هزینه‌ها تأثیر بگذارد و در نتیجه بر قیمت کلی تیرآهن اهواز و حتی قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز تأثیر بگذارد. همگام ماندن با این عوامل برای کسب و کارها و سرمایه گذارانی که به دنبال درک و پیمایش پیچیدگی های بازار تیرآهن اهواز هستند بسیار مهم است.

قیمت تیرآهن 12 اهواز
ورق اکسین
قیمت تیرآهن ۱۲ اهواز

تعیین قیمت تیرآهن 12 اهواز مستلزم در نظر گرفتن شرایط لحظه ای بازار است. نوسانات روزانه تقاضا، عرضه و عوامل اقتصادی جهانی به قیمت فعلی بازار کمک می کند. علاوه بر این، تغییرات اخیر در هزینه‌های مواد خام، نرخ ارز یا رویدادهای ژئوپلیتیکی ممکن است تأثیرات فوری بر قیمت‌ تیرآهن 12 اهواز و بر قیمت پروفیل ها داشته باشد. برای کسب دقیق ترین و به روزترین اطلاعات، به وبسایت فولاد حامیران مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کنید.

قیمت تیرآهن 16 اهواز
تیرآهن 12 اهواز

قیمت آهن اهواز امروز

قیمت آهن اهواز امروز با در نظر گرفتن شرایط واقعی بازار تعیین می شود. نوسانات روزانه تقاضا، عرضه و عوامل اقتصادی جهانی به قیمت فعلی بازار کمک می کند. علاوه بر این، هرگونه تغییر اخیر در هزینه های مواد خام، نرخ ارز، یا رویدادهای ژئوپلیتیکی ممکن است اثرات فوری بر قیمت گذاری آهن اهواز امروز داشته باشد.

برای کسب دقیق ترین و به روزترین اطلاعات، مراجعه به منابع خبری معتبر مالی، بازارها یا تماس مستقیم با تامین کنندگان از جمله شرکت فولاد حامیران توصیه می شود. این تضمین می کند که کسب و کارها و سهامداران می توانند تصمیمات آگاهانه ای را بر اساس آخرین روندها و شرایط بازار بگیرند.

قیمت آهن اهواز امروز
آهن اهواز امروز

سوالات متداول در خصوص قیمت تیرآهن اهواز

آیاحتما در پروژه ها باید به سایز تیرآهن اهواز دقت کنیم؟

در تمامی پروژه ها تیرآهن اهواز 12،14،16،18 می توان استفاده کرد اماباید حتما قبل از خریداری کردن تیرآهن اهواز حتما با یک متخصص در حوزه ساختمانی صحبت کنید.

از کجا می توانم به راحتی تیرآهن اهواز تهیه کنم

شما می توانید تیرآهن اهواز در سایز های مختلف را در فولاد حامیران به هر اندازه و ضخامتی که برای پروژه های خود احتیاج دارید بدون هیچ معطلی سفارش بدین

آیا می توانم تیرآهن اهواز ارزان یا به صورت شرایطی تهیه کنم

فولاد حامیران تمام سعی خود را کرده است تا قیمت تیراهن اهواز را به صورت رقابتی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد و همچنین شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید تیرآهن اهواز شرایطی و یا تیرآهن اهواز قسطی با مشاورین فولاد حامیران تماس حاصل فرماید.