logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه پردیس آذربایجان

کارخانه پردیس آذربایجان

کارخانه پردیس آذربایجان یا همان کارخانه میلگرد سلفچگان در واقع یکی از هلدینگ‌های فولادی بزرگ در ایران است.

آشنایی با کارخانه پردیس آذربایجان

این هلدینگ فولادی شامل چند شرکت زیرمجموعه است که در تولید و فرآوری فولاد و محصولات مرتبط فعالیت می‌کنند.
فولاد عتیق آذر سهند (کارخانه میلگرد ابهر): این شرکت یکی از واحدهای تولید میلگرد در ایران است و جزوه زیرمجموعه کارخانه پردیس آذربایجان می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

فولاد پردیس آذربایجان: یکی دیگر از شرکت‌های تحت مالکیت این هلدینگ فولادی است که در زمینه تولید فولاد و محصولات فولادی فعالیت دارد.
شرکت شمش انزلی: این شرکت نیز جزو زیرمجموعه های تولیدی کارخانه پردیس آذربایجان است و در زمینه شمش (فلز ذوبی) فعالیت دارد.
شرکت مرکزی نور افق: یکی از شرکت‌های زیرمجموعه که ممکن است در زمینه‌های مرتبط با فعالیت‌های فولاد و صنایع فلزی وجود داشته باشد.
بازیافت سپهر: این شرکت نیز جزو زیرمجموعه های کارخانه پردیس آذربایجان است و به فعالیت در زمینه بازیافت مواد مرتبط با صنایع فولاد می پردازد.
این شرکت‌ها و واحدهای تحت مالکیت هلدینگ فولادی کارخانه پردیس آذربایجان در زمینه تولید محصولات فولادی متنوع و از جمله محصولات آن‌ها میلگرد و شمش است که با تولید قابل توجهی در سال ارائه می‌شوند.

میلگرد پردیس

جهت اطلاع از میلگرد ساده کلیک نمایید.

محصولات کارخانه پردیس آذربایجان

صنایع فولادی و تولید محصولات فولادی از جمله شمش و میلگرد از اهمیت بیشتری برخوردارند. شمش‌های تولید شده در کارخانه‌های فولادی بر اساس استانداردها و گریدهای مختلف، به عنوان یکی از مواد اولیه مهم در تولید محصولات فولادی دیگر، مانند نوار، ورق، و تیرآهن به کار می‌روند.
شمش فولاد کارخانه پردیس آذربایجان که در انواع بیلت و بلوم تولید می‌شود، به استاندارد روسی GOST تولید می‌شود و می‌توان آن‌ها را در دسته‌بندی‌های 3SP، 4SP و 5SP قرار داد. این گریدها به معنای تفاوت‌هایی در ویژگی‌های شمش و کیفیت آن‌ها می‌باشند.
همچنین، میلگرد کارخانه پردیس آذربایجان نیز بر اساس استاندارد روسی GOST و گریدهای موجود از جمله A1، A2 و A3 و با سایزهای میلگرد 8،  میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 ، میلگرد 20،  میلگرد 22 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شود. این میلگردها نیز بر اساس استانداردهای مشخص و با کیفیت معینی تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان محصولات برای ساخت و سازهای مختلف و همچنین استفاده در صنایع مختلف به کار بروند بپردازند. برای فروش میلگرد ، پردیس آذربایجان میلگرد با علامت اختصاری PARDIS CT در بازار فولاد موجود دارد.
مهم‌ترین امکانات گریدهای مختلف شمش و میلگرد در این کارخانه‌ها به‌عنوان عواملی چون کیفیت، استحکام و سایر ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی، عواملی هستند که از اهمیت زیادی برخوردارند. قیمت میلگرد کارخانه پردیس آذربایجان نیز می‌تواند به آسانی نسبت به تولید رقباتر باشد، از جمله کاهش هزینه‌ها یا فاصله جغرافیایی که ممکن است در قیمت تأثیرگذار باشد.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد سایر برند ها از جمله میلگرد شاهین بناب ، میلگرد ابرکوه ، میلگرد ابهر ، میلگرد فایکو ، میلگرد ذوب آهن اصفهان ، میلگرد ظفربناب ، میلگرد شاهرود ، میلگرد ساده متین ، میلگرد میانه ، میلگرد زاگرس ، میلگرد آناهیتا گیلان ، میلگرد راد همدان ، میلگرد نیشابور ، میلگرد پرشین فولاد و میلگرد بافق یزد ، میلگرد هیربد زرندیه ، میلگرد اهواز ، میلگرد عتیق آذر سهند میلگرد آذر فولاد امین ، میلگرد پردیس آذربایجان و میلگرد آریان فولاد ، می توانید به قیمت انواع میلگرد مراجعه فرمایید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد اصفهان 14 کلیک نمایید.

ویژگی کارخانه پردیس آذربایجان

با توجه به توضیحات ارائه شده، به نظر می‌رسد که محصولات تولیدی در این مجتمع فولادی، ویژگی‌های کیفیت و استحکام قابل توجهی دارند. این ویژگی ها، مخصوصاً در زمینه استفاده در صنعت ساختمان سازی، مورد استفاده قرار می گیرند. میلگرد سلفچگان به عنوان یک محصول مهم در ساخت و ساز با استفاده از ویژگی‌هایی چون کم‌سازی و ایجاد استحکام در سازه‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همچنین، تقسیم بندی بر اساس آنالیز A2 و A3 نیز از دیدگاه کیفیت محصولات مهم است. این آنالیزها نشان می‌دهند که میلگرد در این کارخانه دارای ویژگی‌های خاصی است که ممکن است در برخی موارد نسبت به آنالیزهای دیگر برتری داشته باشد.
در نهایت، تقسیم بندی بر اساس وزن شاخه نیز از موارد مهمی است که در انتخاب و خرید محصولات فولادی باید به آن توجه شود. وجود وزن‌های مختلف این محصولات با توجه به نیازهای مشتریان را می‌کند.

نورد پردیس

 

استاندارد کارخانه پردیس آذربایجان

کارخانه پردیس آذربایجان در کنار تولید میلگرد، به تولید شمش فولادی نیز می‌پردازد. شمش فولادی مقدار معینی از فلز است که در فرآیند ریخته‌گری به شکل قالب‌های متفاوت در می‌آید و با توجه به شکل، در صنعت معماری و تولید مقاطع فولادی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این محصول فولادی در فرم‌های مختلفی نظیر اسلب، بیلت و بلوم ساخته می‌شود. طول این مقاطع عموما کمتر از دو متر است و با استفاده از استانداردهای مطرح روز دنیا مانند 1398-20300 INSO (استاندارد ملی ایران)، 2005-10080 EN (استاندارد اروپا) و 2005-380 GOST (استاندارد روسیه) بازرسی و کنترل می‌شود تا با بالاترین کیفیت و مقاومت به دست مشتریان برسد.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ میانه کلیک نمایید.

آدرس : قم، شهرک صنعتی سلفچگان، کوی نخل، پلاک B56

تلفن : 0416170

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان، کارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا