logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد روهینا جنوب

کارخانه روهینا

کارخانه فولاد روهینا جنوب متخصص در زمینه تولید میلگرد به ویژه میلگردهای گرید A3 و A4 مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

آشنایی با کارخانه فولاد روهینا جنوب

بخش نورد کارخانه فولاد روهینا جنوب با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا ظرفیت تولید روزانه بیش از 500000 تن میلگرد ساده و تغییر شکل یافته در سایزهای 8 تا 40 میلی متری مطابق با استانداردهای ملی از جمله 3132، ASTM A615 ایالات متحده و BS 4449 از بریتانیا را دارد. تمرکز این تسهیلات در مقرون به صرفه بودن، بهره وری انرژی و اقدامات مشابه صرفه جویی در منابع است که در نتیجه به کاهش قیمت بازار میلگرد روهینا در بازار داخلی کمک می کند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

کارخانه فولاد روهینا جنوب در جهت نیازهای بازار داخلی، قصد دارد بخشی از محصولات خود را به منطقه صادر کند. بخش‌هایی از فاز دوم این مجموعه، که شامل تولید شمش و میلگرد است، در سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری رسید. این تداوم در خطوط تولید و ریخته‌گری از امتیازاتی است که کارخانه فولاد روهینا جنوب را به مجموعه‌ای مستقل تبدیل می‌کند و شمش‌ها به‌طور مستقیم بدون نیاز به برش تولید می‌کند.  این اقدام باعث صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف انرژی می‌شود. این مجموعه دارای نه‌تنها در مورد نیازهای استانی ، بلکه در برخی از نیازهای کشور نیز نقش‌های ایفای برجسته را دارد.

 

فولاد روهینا جنوب

 

اهداف کارخانه فولاد روهینا جنوب

تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت فولادی

پویایی در مسیر توسعه

کسب رضایتمندی مشتریان

تعهد به حفظ سلامت محیط زیست

حضور در بازار های داخلی و خارجی

تولید اقتصادی محصولات

پایبندی به مدیریت های صحیح تولید و بهره وری

 

خط تولید کارخانه فولاد روهینا جنوب

خط تولید میلگرد در کارخانه روهینا در استان خوزستان فعالیت دارد. نورد پیوسته این کارخانه قادر به تولید بیش از ۴۵۰ هزار تن میلگرد در سال از گریدهای A1 تا A4 با اندازه‌های ۸ تا ۴۰ میلی متری است و محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند. این کارخانه از سیستم‌های مهندسی نوین در تولید میلگرد استفاده می‌کند که یکی از سه کارخانه در سراسر جهان با این فناوری می‌باشد. این فرآیند، به نام «تولید فولاد سبز» شناخته می‌شود، به این معنی که با حذف فرآیندهای انتقال، فولادی با کیفیت و محیط‌زیستی تولید می‌شود. امیدواریم با توسعه این نوع مهندسی مدرن، میزان مصرف انرژی و مصرف اولیه کاهش می یابد. مجتمع فولاد روهینا در دزفول دارای دو واحد بزرگ زیر است:

واحد نورد میلگرد با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰ هزار تن

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده کلیک نمایید.

 

واحد ذوب و ریخته گری با تولید حدود ۴۵۰ هزار تن 

 

میلگرد روهینا

 

محصولات کارخانه فولاد روهینا جنوب

مجموعه کارخانه فولاد روهینا جنوب، محصولات تولیدی را تولید می‌کند، اما به عنوان نمونه می‌توان به میلگرد اشاره کرد. این کارخانه قادر به تولید میلگرد با سایزها و اشکال مختلف است و بخش قابل توجهی از تولیداتش به میلگردهای مختلف اختصاص دارد.

محصولات میلگرد این کارخانه از گریدهای خاصی تولید می‌شوند و می‌توانند انواع مختلف این محصول را به حاشیه خلیج فارس صادر کنند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

به‌عنوان نمونه، میلگرد های زیر :

میلگرد سایز ۸ با وزن حداقل ۰.۳۶۴ و وزن وزن ۰.۴۲۶ و وزن نامی ۰.۳۹۵ تولید می‌شود.

میلگرد سایز ۱۰ با وزن حداقل ۰.۵۸ و وزن وزن ۰.۶۵ و وزن نامی ۰.۶۱۶ ساخته می‌شود.

میلگرد سایز ۱۲ با وزن حداقل ۰.۸۳ و وزن مقدار ۰.۹۴۱ و وزن نامی ۰.۸۸۸ موجود است.

میلگرد سایز ۱۴ با وزن کمتر ۱.۱۵ و وزن وزن ۱.۲۷ و وزن ۱.۲۷ تولید می‌شود.

و در نهایت، میلگرد سایز ۴۰ با وزن ۹.۴۷۶ و وزن ۱۰.۲۶۴ و وزن ۹.۸۷۰ تولید شده است.

 

میلگرد کارخانه فولاد روهینا جنوب

کارخانه فولاد روهینا جنوب در دزفول با بهره‌گیری از فناوری جدید جهانی، میلگردهای با استاندارد ملی را تولید می‌کند. این محصولات دارای ویژگی های مهمی از جمله قیمت مناسب هستند و از آن ها در پروژه های ساخت و ساز اقتصادی استفاده می شود.

میلگرد A4 5000 مرکب تولید شده توسط کارخانه فولاد روهینا جنوب دارای استحکام و مقاومت بالا است. این محصول با مقاومت 500 تا 520 مگاپاسکال و طبق استاندارد 3132 (3132) تولید می شود که به عنوان میلگردهای آج 500 و 520 شناخته می شود. وزن مناسب این نوع میلگرد A4 باعث تسریع در آرماتوربندی پروژه ها می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ کلیک نمایید.

 

محصولات میلگرد A1، A2، A3، A4 از انواع محصولات تولیدی کارخانه فولاد روهینا جنوب دزفول هستند و در مدل های مختلف مانند ساده و آجدار و به شکل های مختلف مانند دوکی، جناقی، یکنواخت، مرکب تولید می شوند. آن‌ها در اندازه‌های مختلف از جمله‌های ۸ و سایزهای تولید می‌شوند و میلگردهای کلاف نیز در ۵ یا ۱۶ ساخته می‌شوند. محصولات این واحد فولادی تحت آزمون‌های مختلف قرار می‌گیرند و پس از پاسخ دادن به استانداردهای مربوطه، به بازار عرضه می‌شوند.

این محصولات واحد تولیدی فولاد روهینا جنوب دزفول از استانداردهایی مانند ASTM A615 GR.40، ISIRI_3132 S240، JIS G3112R235، GOST_380 ST 3SP، ISO_ 6935-B300A-R، BS4449، 4449 و B300 بهره می برند.

 

 

استان خوزستان، شهرستان دزفول، بخش مرکزی. شهر دزفول، جاده شوشتر، خیابان (فرعی) ، جاده دزفول – شوشتر

شماره تماس برای برقراری ارتباط با واحد تولید: 06142274323

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا