logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اول از همه

قیمت میلگرد قیمت میلگرد ساده قیمت میلگرد آجدار

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ورق برشی قیمت ورق آجدار قیمت ورق گالوانیزه

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل آلومینیوم

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت تیرآهن ipe قیمت تیرآهن ipb قیمت تیرآهن هاش

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت لوله قیمت لوله مانیسمان قیمت لوله مسی

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت نبشی قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی آرین فولاد

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ناودانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سبک

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت الکترود قیمت الکترود آما قیمت الکترود میکا

و ... را از ما بخواهید.

ارسال سریع بار

انواع نبشی
جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت نبشی ۵


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر از قیمت نبشی ۵ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت نبشی ضخامت 5
ضخامت سایز سازنده قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی طول واحد محل تحویل
5 50*50 آریان فولاد
264,500
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
5 50*50 شکفته
276,800
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
5 50*50 ناب تبریز
261,818
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ 6 متری کیلوگرم کارخانه
5 50*50 ظهوریان
267,700
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
5 50*50 منظومه
258,600
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
5 50*50 زنجان
263,100
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
5 60*60 ناب تبریز
267,272
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ 6 متری کیلوگرم کارخانه

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن


نبشی ۵

نبشی 5 یک پروفیل همه کاره ی سبک است که شامل دو تسمه با ابعاد مساوی و به ضخامت 5 میلی متر می باشد که با زاویه ی 90 درجه به هم جوش خورده اند و یا به صورت فابریک و با استفاده از خم به وجود آمده است.

نبشی 5 به نبشی گفته می شود که ضخامت گوشته ی آن 5 بوده و در انواع مختلف بال مساوی و بال نا مساوی تولید می شود. نبشی 5 بسته به ابعاد باله های خود از وزن های مختلفی برخوردار است. قیمت نبشی 5 بسته به وزن آن تعیین می شود که البته علاوه بر وزن, برند سازنده ی نبشی و دقت ابعادی نبشی تولید شده از جمله عوامل مهمی هستند که بر قیمت نبشی 5 تاثیرگذارند. از نبشی 5 به عنوان نبشی های سنگین نیز یاد می شود که از آنها بیشتر برای مصارف ساختمانی و صنعتی و یا مناطقی که نیاز به مقاوم سازی دارند استفاده می شوند.

نبشی ۵ سنگین

از آنجایی که در صنعت به هر پروفیلی که ضخامت آن از 2.5 میلیمتر بیشتر باشد پروفیل سنگین می گویند به نبشی 5 نیز به خاطر ضخامت گوشته ای که دارد نبشی سنگین می توان گفت. از نبشی 5 سنگین به طور معمول در کار های صنعتی سنگین, ساخت ماشین آلات و سازه های بلند مرتبه و پل ها می توان استفاده نمود زیرا ضخامت بالای این نبشی استحکام اجرایی در پروژه ها را تضمین می کند.

نبشی ۵ سنگین
نبشی ۵ سنگین

وزن نبشی 5

برای محاسبه ی قیمت نبشی 5 بهترین کار مراجعه به جدول وزن نبشی 5 می باشد که با استفاده از آن وزن نبشی مورد نظر را در قیمت هر کیلو نبشی ضرب نموده تا قیمت نبشی 5 را به دست آوریم. در جدول مربوط به وزن نبشی 5 وزن شاخه ی 6 متری و 12 متری آورده شده تا بتوانید بسته به نیاز خود اقدام به خرید نبشی 5 نمایید.

وزن نبشی ۵
وزن نبشی ۵

وزن نبشی ۵ سنگین

وزن نبشی 5 سنگین بین 20 الی 23 کیلوگرم است که به موجب آن می توان از این نبشی در صنایع مختلف که نیاز به مقاوم سازی دارند استفاده نمود. بدیهیست وزن نبشی 5 سنگین تاثیر مستقیمی بر قیمت نبشی 5 سنگین دارشته باشد.

وزن نبشی ۵ سبک

از آنجایی که هر پروفیل با ضخامت بالای 2.5 میلیمتر جزو پروفیل های سنگین به شمار می آید, پس این عبارت وزن نبشی 5 سبک از پایه غلط می باشد زیرا نبشی 5 به خاطر ضخامت 5 میلیمتری خود در دسته ی پروفیل های سنگین قرار می گیرد و پروفیل سبک به حساب نمی آید.

وزن نبشی 5 اصفهان

نبشی 5 اصفهان , یک نبشی بال مساوی و به طور معمول ساخت شرکت اسپیرال اصفهان است که دارای وزنی بین 20 الی 23 کیلو گرم می باشد. وزن نبشی 5 اصفهان به طور مستقیم بر قیمت آن تاثیر گذار بوده و مهندسان باید بر حسب نیاز خود اقدام به تامین آن کنند.

نبشی ۵
نبشی ۵

وزن نبشی ۵ مشهد

نبشی 5 مشهد در دو شرکت ظهوریان مشهد و شکفته مشهد تولید شده و به صورت بال مساوی 50 در 50 به بازار عرضه می شود. به طور معمول وزن نبشی مشهد با ابعاد 6 متر حدود 19 کیلوگرم می باشد.

وزن نبشی ۵ فابریک

نبشی فابریک نبشی ای می باشد که از فرایند خم کردن ورق با زاویه ی 90 درجه حاصل می شود. از آنجایی که ضخامت ورق مورد استفاده در نبشی 5 حدود 5 میلی متر است می توان گفت که وزن نبشی 5 فابریک سنگین بوده و از آن در مصارفی که نیاز به مقاوم سازی دارند استفاده می شود.

وزن و قیمت نبشی 5

وزن و قیمت نبشی 5 دو عامل مهم در انتخاب نبشی 5 می باشند .مهندسین و تولید کنندگان با توجه به این دو عامل بودجه مورد نیاز پروژه های خود را برآورد می کنند.وزن نبشی 5 در طول 6 متر از حدود 17.82 الی 27.42 کیلوگرم و در طول 12 متر از حدود 35.64 الی 54.84 کیلوگرم می باشد.قیمت نبشی 5 نیز متاثر از وزن نبشی 5 می باشد که با توجه به جدول وزن نبشی 5 قابل رهگیری و محاسبه است.

وزن و قیمت نبشی 5
وزن و قیمت نبشی 5

کاربرد نبشی 5

نبشی 5 در صنایع ساختمانی , کشاورزی, خودرو سازی و سایر موارد کاربرد دارد و به خاطر شکل منحصر به فردی که دارد قابلیت تحمل وزن های بالا را در خود جای داده است. پروفیل نبشی 5 قابلیت شکل دهی و فرم دهی بالایی دارد و می توان با برش های منظم آن را در جا های مورد نیاز نصب کرده و کارایی مورد نظر را دریافت نمود. این نبشی ها را می توان سوراخ نمود و با کمک آنها دیوار های موقت را به هم متصل نمود.

کاربرد نبشی 5
کاربرد نبشی 5

قیمت نبشی 5 اصفهان

نبشی تولیدی اصفهان یکی از رایج ترین نبشی های موجود در بازار است, که علاوه بر کیفیت دارای تنوع ابعادی بسیار بالایی نیز می باشد. قیمت نبشی 5 اصفهان متاثر از میزان ظرفیت تولیدی این نبشی و نیاز بازار به آن می باشد که در طی سال ممکن است افزایش یا کاهش بیابد. از آنجایی که شرکت فولاد حامیران در اصفهان نیز دارای نمایندگی فعال می باشد از این رو دسترسی مستقیمی بر تولیدکنندگان نبشی و سایر محصولات فولادی داشته و به همین خاطر می تواند در کمترین زمان استعلام محصولات فولادی را به اطلاع شما صنعتگران و مشتریان گرامی برساند.

قیمت نبشی 5 اصفهان
قیمت نبشی 5 اصفهان

قیمت نبشی ۵ سنگین

قیمت نبشی 5 سنگین با توجه به وزن آن محاسبه می شود. از نبشی 5 سنگین می توان در صنایع ماشین سازی, ساختمان سازی و سایر تولیدات صنعتی که نیاز به مقاوم سازی دارند استفاده نمود. قیمت نبشی 5 علاوه بر وزن می تواند متاثر از کیفیت ساخت و برند نبشی نیز باشد.

قیمت نبشی ۵ سنگین
قیمت نبشی ۵ سنگین

قیمت نبشی ۵ تبریز

نبشی 5 ناب تبریز یکی از شناخته شده ترین برند های نبشی است که در بازار موجود است, قیمت نبشی 5 تبریز با توجه به وزن و ابعاد آن تعیین می شود. برای استعلام قیمت نبشی 5 تبریز می توانید مستقیما با نمایندگی تبریز شرکت حامیران به صورت حضوری و تلفنی تماس حاصل نموده و از قیمت محصولات فولادی و پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی اطلاع لازم را کسب نمایید.

قیمت نبشی ۵ تبریز
قیمت نبشی ۵ تبریز

قیمت نبشی 50*50*5

از آنجایی که نبشی 50*50*5 یکی از پرکاربردترین نبشی های خانواده ی نبشی 5 می باشد ودارای تقاضای بیشتری نسبت به سایر نبشی های 5 است از این رو قیمت نبشی 50*50*5 متاثر از این تقاضای بازار بوده و نوسانات ارزی نیز تاثیر خود را بر روی قیمت این نبشی دارند.

قیمت نبشی ۵
قیمت نبشی ۵

جدول وزن نبشی 5 بال مساوی

نبشی 5 بال مساوی همانطور که از نامش پیداست دارای دو بال مساوی به ابعاد 50 در 50 می باشد, به صورت عرف نبشی 5 بال مساوی با طول های 6 متری تولید می شوند . نبشی 5 دارای ضخامت 5 و 6 و 7 و 8 و 9 میلیمتر می باشد که ضخامت 5 آن جزو دسته بندی نبشی سنگین می باشد.

 جدول وزن نبشی 5 بال مساوی
جدول وزن نبشی 5 بال مساوی

جدول وزن نبشی ۵ بال نامساوی

نبشی ۵ بال نا مساوی دارای یک بال به طول 50 میلیمتر و یک بال با طول متغیر 30 و 40 میلیمتر می باشد. ضخامت نبشی 5 بال نامساوی حدود 5 الی 4 میلیمتر می باشد و مصارف آن برای صنایع ساختمان سازی و ساخت ماشین آلات بسیار رایج است . در ادامه جدول وزن نبشی ۵ بال نامساوی آورده شده است .

 جدول وزن نبشی 5 بال نامساوی
جدول وزن نبشی 5 بال نامساوی

محاسبه وزن نبشی 5

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر خرید نبشی 5 وزن نبشی 5 می باشد که میتوان با استفاده از فرمول زیر آن را محاسبه نمود.

وزن (کیلوگرم بر متر) = (ضخامت (میلی متر) × مجموع طول بال ها (میلی متر) × طول(متر) × چگالی فولاد) /1000

.

خرید نبشی 5

برای خرید نبشی 5 می توانید به صورت حضوری به بازار های آهن آلات در شهر یا منطقه خود مراجعه کنید و نبشی 5 را به صورت حضوری خریداری کنید. قبل از مراجعه به این فروشگاه ها، از طریق تماس تلفنی یا وب سایت آنها از موجودی و قیمت نبشی 50 * 50 مطلع شوید.

برای استعلام قیمت نبشی ۵ و یا خرید نبشی 5 از شرکت فولاد حامیران می توانید با شماره 02163511 تماس حاصل نموده و یا با پر نمودن فرم تماس موجود در وب سایت حامیران از آخرین قیمت نبشی ۵ و سایر آهن آلات ساختمانی مطلع شوید.


سوالات متداول در خصوص نبشی 5

علت نامگذاری نبشی 5 چیست؟

علت نامگذاری نبشی 5 ابعاد بال های آن می باشد که طولی برابر با 50 میلیمتر یا 5 سانتی متر دارد.

قیمت نبشی ۵ به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت نبشی ۵ بال مساوی 6 متری با قیمت نبشی 5 بال نامساوی 6 متری با هم متفاوت است و به عواملی همچون ضخامت و طول نبشی 5 بستگی دارد هرچه ضخامت و طول نبشی 5 بیشتر باشد وزن نبشی 5 و در نهایت قیمت نبشی 5 نیز بیشتر می شود.

شرکت های سازنده نبشی 5 کدامند؟

از جمله شرکت های سازنده نبشی می توان به شرکت ظهوریان , اصفهان , شکفته, ناب تبریز , آریان فولادو منظومه اشاره نمود که این نبشی ها به طور رایج در طول های 6 متری و به صورت سنگین تولید می شوند.

نبشی 5 سنگین چیست؟

به نبشی 5 که طول هر یک از بال های آن 50 میلیمتر باشد و ضخامت آن برابر با 5 میلیمتر باشد نبشی 5 سنگین می گویند.


0 تا 100 نبشی استیل

0 تا 100 نبشی استیل

نبشی های استیل از ابتدایی ‌ترین پروفیل‌ های فولادی ضد زنگ برای کاربرد های سازه ای هستند که در گرید های مختلف همچون 304,316,410 و مطابق با استاندارد های جهانی برای کاربرد های متنوع در بازار وجود دارند. ادامه مطلب