logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo
خدمات برش پلاسما cnc

برش cnc

یکی از امکانات مجموعه فولاد حامیران ورق های صنعتی، ساختمانی از جمله st37 ،st44 ،st52 ،ck45 A516 و… به وسیله دستگاه های cnc و برش هوا گاز به صورت دستی می باشد. تمامی خدمات برش توسط مجرب ترین برشکاران برش انجام میگردد.

خدمات برش پلاسما cnc

برش پلاسما پروسه ای است که در آن فولاد یا سایر  فلزات (گاهی اوقات برخی مواد دیگر) در قطرهای مختلف بوسیله یک مشعل (Torch) برش داده می شود. در این برش یک گاز نجیب (در برخی موارد هوای فشرده) با سرعت بالا از نازل دمیده شده و در همان لحظه یک قوس الکتریکی (Electrical  arc) بین گاز در سر نازل با سطح برش ایجاد می گردد و گاز به حالت پلاسما می رود.

بیشتر


پلاسما به اندازه کافی گرم است تا فلز را ذوب کند و برش صورت پذیرد. در این روش فلزات تا ضخامت 35 میلیمتر برش داده می شوند. خدمات برش پلاسما یکی دیگر از خدمات فولاد حامیران می باشد.

قیمت خدمات برش cnc فلزات

فولاد حامیران ارائه دهنده انواع خدمات برش پلاسما cnc فلزات و خدمات برش cnc آلومینیوم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر قیمت خدمات برش cnc فلزات با شماره 02163511 تماس حاصل فرمایید. همچنین شما در صفحه تماس با فولاد حامیران میتوانید از دیگر راههای ارتباطی اطلاع حاصل فرمایید.

کمتر

درباره پخش ویدیو کاور ویدئو cnc
خدمات برش cnc آلومینیوم
خدمات برش پلاسما cnc
دستگاه cnc
خدماتبرش cnc فولاد حامیران1
اسکرول به بالا