logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

همه چیز راجع به پروفیل آبرو

پروفیل آبرو

پروفیل آبرو چیست

پروفیل آبرو اغلب دارای سوراخ ها و شکاف هایی برای نصب هستند. سازندگان اغلب از پروفیل آبرو و پروفیل Z برای تسطیح دیوارها یا سقف های ناهموار و آبرو های ساختمانی استفاده می کنند. این کانال همچنین دارای مزایای اضافی محافظت از پوشش های داخلی و خارجی قاب در برابر خوردگی، رطوبت و آتش است. علاوه بر این، طراحی ارگونومیک، یک فرآیند نصب بدون دردسر را ایجاد می کند.

پروفیل آبرو چیست

انواع پروفیل آبرو

پروفیل آبرو فولادی

پروفیل آبرو های فولادی جایگزین پروفیل های سنگی وپروفیل های چوبی شده‌اند. فولاد به دلیل مقاومت در برابر آتش و صدا، ماده ای است که بسیاری از سازندگان به آن علاقه دارند. علاوه بر این، فولاد برای سازه های نگهدارنده بهتر است و بدون آسیب رساندن به مواد اطراف نصب می شود.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل کلیک نمایید.

 

پروفیل آبرو گالوانیزه

پروفیل آبرو فولادی گالوانیزه را می توان در سقف ها یا دیوارها نصب کرد. پروفیل های گالوانیزه در گیج های سنگین تر موجود هستند. از آنجایی که برای جلوگیری از خوردگی و آتش سوزی گالوانیزه می شوند، برای اتصال به سقف یا دیوارها مطمئن تر و ماندگار هستند. علاوه بر این، نصب آنها بسیار ساده است. این باعث افزایش ظرفیت بارگیری می شود. پروفیل های گالوانیزه انعطاف پذیرترین، مستحکم ترین و قابل اطمینان ترین مواد در هنگام ساخت زیرزمین های سنگین هستند و از طرفی قیمت پروفیل گالوانیزه به نسب استحکامی که برای ما به ارمغان می آورند بسیار مقرون به صرفه است.

پروفیل گالوانیزه

پروفیل آبرو آلومینیومی

پروفیل آبرو ساخته شده از آلومینیوم ممکن است همه وظایف مشابه پروفیل آبرو ساخته شده از چوب یا فولاد را انجام دهند. برای ایجاد شکاف هوا بین دیوارهای داخلی و خارجی، سایدینگ برای روکش دیوارهای خارجی، دیوارهای پرده، نصب آبرو برای باران، پروفیل های آبرو آلومینیومی جایگزین های محبوبی هستند. پروفیل آبرو سازه ساختمان پایه ای برای نصب سیستم های انحراف آب و راندمان حرارتی برای گرمایش، سرمایش و راه حل های ظاهری مقرون به صرفه هستند.

پروفیل آبرو آلومینیومی را می توان به عنوان یک اسپیسر بین مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار داد زیرا می تواند به عنوان یک ویژگی طراحی به عنوان نمای تزئینی بین پانل های دیواری، ورق یا محصولات کاشی استفاده شود. می توان با استفاده از پروفیل آبرو به عنوان آشکارسازی اکسترود یا آشکارسازی سایه، فاصله مواد و خطوط بصری دقیق و مستقیم باقی می ماند. برای بهبود هر طراحی، کانال کلاه آلومینیومی نمایان می‌شود و می‌توان تزئینات برجسته را آنودایز سفارشی یا پودری با پوششی زیبا کرد.

پروفیل آلومینیومی

ساخت پروفیل آبرو

پروفیل آبرو توسط متخصصان و با رعایت مشخصات از پیش تعیین شده یا منحصر به فرد در کارگاه های تولید فلز طراحی، مهندسی و سپس ساخته می شوند. در حالی که اکثر سازندگان پروفیل های آبرو از قالب استاندارد در دمای بالا استفاده می کنند تا فلز را به شکل مناسب در بیاورند، رول فرمینگ سرد به تدریج فلز را بدون حرارت دادن به شکل کلاه فشار می دهد. تیمی از مهندسان از برخی تولید کنندگان، به ‌ویژه کارخانه ‌های صنعتی بزرگ ‌تر که پروفیل های آبرو را برای مشتریان بزرگ می‌سازند، می‌توانند پروفیل های آبرو منحصربه ‌فردی را برای رعایت الزامات ساخت و ساز خاص ایجاد کنند.

جهت اطلاع از پروفیل صنعتی کلیک نمایید.

 

سپس تیم مهندسی با مدیران تولید همکاری خواهد کرد تا روشی موثر برای ساخت این پروفیل آبرو منحصر به فرد با ابزارهای خود طراحی کنند. بهبود فرآیند برای مدیریت سرعت و هزینه بسیار مهم است. پس از تولید، پروفیل آبرو به سرعت به فروشندگان و صنعتگران برای استفاده در پروژه های ساختمانی تحویل داده می شود. علاوه بر این، این پروفیل های آبرو سبک وزن هستند و می‌توان آن‌ها را در مقادیر زیادی با کامیون یا قطار حمل کرد و خرید را برای شرکت‌های مهم ساختمانی عملی نمود.جهت اطلاع از پروفیل ساختمانی و قیمت پروفیل ساختمانی کلیک نمایید.

پروفیل ناودانی

مقایسه پروفیل آبرو با سایر پروفیل ها

پروفیل آبرو در مقایسه با پروفیل Z

عایق صلب اغلب در ارتباط با پروفیل Z استفاده می شود. علاوه بر این، معماران اغلب از آنها در دیوارها و سقف ها برای پانل های فلزی بیرونی، گچ و پانل های گچی استفاده می کنند. پروفیل  Z، برخلاف پروفیل آبرو، به داخل پیچ می‌شوند و یک طرف فلنج به دیوار و طرف دیگر آویزان است. پروفیل آبرو و پروفیل Z هر دو فرایند نصب یکسانی دارند. قیمت پروفیل زد و پروفیل آبرو بسته به وزنی که دارند متفاوت هستند.

 

پروفیل آبرو در مقایسه با پروفیل  J

از کانال های J می توان برای پوشش لبه های بیرونی پنجره ها و درها استفاده کرد. علاوه بر این، می توان از آنها برای جلوگیری از رطوبت از مکان های نامطلوب استفاده کرد. از آنجایی که کانال های J برای دیوارهای بیرونی در نظر گرفته شده اند، به ندرت با پروفیل های آبرو تعامل دارند.

برای اطلاعات بیشتر درباره ناودانی ها می توانید به مقاله همه چیز درباره ناودانی مراجعه نمایید.

نتیجه

برای اطمینان از اینکه هنگام خرید پروفیل آبرو از یک شرکت ، مثبت ترین نتیجه را بگیرید، مهم است که حداقل چند شرکت را با استفاده از فهرست قیمت پروفیل آبرو که دارند مقایسه کنید. شرکت فولاد حامیران عرضه کننده ی آهن آلات ساختمانی با بیش از نیم قرن تجربه همراه شما صنعتگران است تا با ارائه ی مشاوره ی انتخاب مواد بهترین انتخاب را به شما ارائه دهد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا