logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

تیرآهن h20 چیست + مشخصات و ویژگی

تیرآهن h20

در دنیای ساخت و ساز، تیرآهن H20 به عنوان یک قهرمان گمنام می ایستد و نقش مهمی در ایجاد سازه هایی ایفا می کند که ما در آن زندگی می کنیم.تیرآهن های H20 یا تیرآهن هاش 20 را می توان در هر نوع قالبی که در آن از الوارهای 4×6 استفاده می شود استفاده کرد.

تیرآهن H20 ظرفیت بارگذاری بالایی در طول طول خود دارند و به راحتی قابل حمل هستند. آنها همچنین محکم، سبک وزن هستند و به راحتی جمع می شوند

تیرآهن h20 چیست؟

تیر آهن های H20 به شکل H هستند. از تیرآهن های h20 در پروژه ‌های ساختمانی به عنوان تیر آهن های برجسته و سازگار با بار بالا معروف هستند. این تیرآهن ها معمولاً از فولاد با کیفیت تهیه می ‌شوند که توانایی تحمل بارهای سنگین را دارند و در بسیاری از پروژه‌ های ساختمانی برای ایجاد پشتیبانی لازم برای بتن ‌ریزی و ساخت سازه ‌ها استفاده می‌ شوند. تیر آهن h20 به دلیل ساختار متقارن و استحکام بالای خود، در صنعت ساخت و ساز بسیار مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرد.

خواص تیرآهن h20

جهت اطلاع از فروش لوله مانیسمان کلیک نمایید.

تیرآهن H20 دارای چندین ویژگی کلیدی هستند که آنها را در ساخت و ساز ضروری می کند:

قدرت و ظرفیت تحمل بار خوب

قدرت و ظرفیت تحمل بار خوب تیر H20  برای تحمل بارهای سنگین مهندسی شده اند. ظرفیت باربری آنها اجازه می دهد تا وزن بتن مرطوب و سایر مصالح ساختمانی را بدون خم شدن یا شکستن تحمل کنند.

وزن سبک

وزن سبک تیر H20  علیرغم استحکامشان به طرز شگفت انگیزی سبک هستند و حمل و نقل آن ها را در کارگاه های ساختمانی آسان می کند. این ویژگی برای کارایی و ایمنی کارگران ضروری است.

دوام بالا

دوام بالا آلیاژ با کیفیت بالا که در ساخت تیرآهن H20 استفاده می شود در برابر دمای نسبتا بالا مقاوم است و عمر طولانی را تضمین می کند، حتی در محیط های ساختمانی چالش برانگیز.برای اطلاعات بیشتر درباره لوله ها می توانید به مقاله لوله مانیسمان چیست مراجعه نمایید.

تطبیق پذیری خوب

تیرآهن  H20 دارای طول های مختلفی هستند که امکان انعطاف پذیری در پروژه های ساختمانی را فراهم می کند. آنها را می توان به اندازه برش داد تا مطابق با نیازهای خاص باشد.

جهت اطلاع از قیمت آهن اهواز امروز کلیک نمایید.

کاربرد های تیرآهن h20

عمدتاً در قالب‌ بندی استفاده می‌شوند، جایی که نقش اساسی در ایجاد قالب‌های سازه‌های بتنی دارند. در اینجا برخی از برنامه های کاربردی کلیدی وجود دارد:

قالب بندی دال

قالب بندی دال تیرآهن های H20 به صورت افقی برای تحمل وزن بتن در هنگام ریختن و عمل آوری دال ها قرار می گیرند. آنها به حفظ سطح صاف و صاف برای کف کمک می کنند.

قالب دیوار

قالب دیوار تیرآهن های به صورت عمودی برای شکل دادن و حمایت از دیوارهای بتنی استفاده می شوند و از حفظ شکل خود در طول فرآیند پخت اطمینان حاصل می کنند.

قالب بندی ستون

قالب بندی ستون تیرآهن های H20 برای ایجاد قالب برای ستون های بتنی استفاده می شود و تا زمانی که بتن سخت شود، پایداری ایجاد می کند.

قالب ‌بندی تیر

 برای ایجاد قالب‌ هایی برای تیرهای افقی در سازه استفاده می‌شود که امکان پشتیبانی دقیق و قوی در طول ساخت را فراهم می‌کند.

ساخت پل

ساخت پل تیرآهن هاش کاربردهایی در ساخت تیرهای پل و سازه های پشتیبانی پیدا می کنند، جایی که استحکام و دوام آنها ضروری است.این ویژگی در تیرآهن هاش سنگین نیز می باشد

بررسی تفاوت بین تیرآهن ها

درباره پخش ویدیو بررسی تفاوت بین تیرآهن ها

جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۱۸ اهواز کلیک نمایید.

مزایای استفاده از تیرآهن های h20

مقرون به صرفه بودن

 تیرآهن های H20 به دلیل دوام و قابلیت استفاده مجدد مقرون به صرفه هستند و به مرور زمان هزینه های ساخت و ساز را کاهش می دهند.

سهولت حمل و نقل

 طراحی سبک وزن و تطبیق پذیری آنها حمل و نصب آنها را در محل ساخت و ساز آسان می کند.

کیفیت

تیرآهن های H20 به ایجاد سطوح صاف و هموار کمک می کند و کیفیت پروژه ساخت و ساز را تضمین می کند

قیمت تیراهن فایکو  و قیمت تیرآهن اصفهان به عواملی چون شاخص بازار، ارز بستگی دارد که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

وزن تیرآهن h20 بسیار سبک است و خیلی مقرون به صرفه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا