logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

نحوه کاهش هزینه های ساخت ساختمان

صادرات تیرآهن

هزینه های ساخت ساختمان برای یک پروژه ساختمانی جدید موضوعی بسیار مورد اهمیت است که از این رو ساختمان فولادی پیش ساخته یک انتخاب مقرون به صرفه است. دلیل اینکه کارایی ساختمان های فولادی پیش ساخته می تواند هزینه ها را کاهش دهد به دلیل توانایی بالای بسیاری از جنبه های سازه های فلزی است. مطمئناً ساختمان‌های اسکلت فلزی مختلف هزینه‌های متفاوتی دارند. در واقع از لحظه ای که تصمیم به ساخت پروژه اسکلت فلزی می گیرید، می توانید بدون کاهش کیفیت پروژه، هزینه های ساخت اسکلت فلزی را کاهش دهید و تا حد امکان در هزینه ها صرفه جویی کنید.

پیشنهادات زیر نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه ها برای کاهش هزینه های ساختمان سازه های فولادی می شود، بلکه می توانند دامنه و نتایج پروژه را نیز بهبود بخشند.

ساخت ساختمان

عمر مفید ساختمان های اسکلت فولادی

هنگام در نظر گرفتن بودجه و هزینه کل پروژه های ساختمانی پیش ساخته، باید امتیاز بیشتری نسبت به هزینه های ساخت پیدا کند. اگر می‌خواهید سازه‌ای بسازید که بتواند دهه‌ها با خیال راحت با تعمیر و نگهداری متوسط یا حداقل حفظ شود باید همه جوانب را در نظر بگیرید. هزینه کل ساختمان سازه فولادی حداقل است. هزینه سازه اسکلت چوبی یا انواع دیگر ساختمان ها با هزینه های نگهداری بیشتر خواهد بود.

جهت اطلاع از فولاد vcn 150 کلیک نمایید.

شرایط آب و هوایی محلی را برای کاهش هزینه های ساختمان سازه های فولادی در نظر بگیرید

ساختمان ها و آب و هوا ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. در طراحی و ساخت ساختمان باید شرایط طبیعی و اجتماعی داخلی را کاملا در نظر گرفت تا بتواند محیط داخلی مناسبی را ایجاد کند. به عنوان مثال، در مناطق گرم و مرطوب، ابتدا باید تهویه و سرمایش طبیعی را در نظر گرفت.

در عین حال، یک سری اقدامات لازم مانند سایه، عایق حرارتی، باران و رطوبت باید پیدا شود تا نیازهای عملکردی را به طور کامل برآورده کند.

جهت اطلاع از قیمت فولاد 5920 کلیک نمایید.

در مناطق خشک و گرم، طراح باید به انتخاب مصالح برای سازه محصور توجه کند و بر عملکرد رسانایی و ذخیره حرارت مصالح ساختمانی تمرکز کند.

در شرایط آب و هوایی خشک و گرم، به طور کلی استفاده از عناصر ساختاری سنگین برای انطباق با ویژگی های اختلاف دمای بیش از حد بین روز و شب در مناطق خشک و گرم مناسب است.

هزینه های ساختمان

طراحی صحیح، با توجه به اقلیم های مختلف، می تواند اتلاف غیر ضروری هزینه های ساخت و ساز را تضمین کند. یک طراح حرفه ای، بار باد محلی و بار برف را برای اطمینان از ایمنی در حین طراحی و استفاده از حداقل اجزای فولادی برای کاهش معقول هزینه های ساخت در نظر می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت قوطی آهن اهواز کلیک نمایید.

 کاهش هزینه های ساخت ساختمان

اگرچه ساختمان سازه های فولادی از مزیت دوره ساخت کوتاه تری در مقایسه با سایر انواع ساختمان ها برخوردار است، اما زمان ساخت همچنان می تواند بیشتر کوتاه شود. شما همچنین باید تاثیر فصلی را در نظر بگیرید. شرایط آب و هوایی در فصول مختلف بر در دسترس بودن مواد و نیروی کار و نیاز به تجهیزات خاص تأثیر می گذارد. علاوه بر این، کمبود کارگران محلی بازار کار باید در نظر گرفته شود.

اطمینان حاصل کنید که مواد می توانند به موقع به محل ساخت و ساز برسند. اطمینان حاصل کنید که همه مواد واجد شرایط و در دسترس هستند و کارکنان ساخت و ساز برای استفاده موثر از نیروی کار کافی هستند. بنابراین ساخت و ساز در کل دوره پروژه اجرا می شود. در غیر این صورت، با دوره های طولانی مواجه خواهد شد و هزینه های نیروی کار بیشتری را پرداخت خواهد کرد.

جهت اطلاع از فولاد vcn 200 کلیک نمایید.

  • ارتباط و تبادل به موقع

سرعت ارتباط پایدار و به موقع را حفظ کنید، با سازنده ارتباط برقرار کنید و از کار مجدد و هدر دادن بودجه به دلیل ارتباط ناکافی خودداری کنید. اگر مشکلی در طول مرحله ساخت و ساز یا پس از ساخت پیدا شد، باید به سرعت اطلاع رسانی و بهبود یابد. و اطمینان حاصل کنید که همه چیز در قرارداد سازه فولادی طبق مقررات اجرا می شود.

اسکلت ساختمان

  • طراحی صرفه جویی در انرژی

انتخاب معقولانه برخی از امکانات صرفه جویی در انرژی می تواند انرژی روشنایی، گرمایش و تهویه مطبوع را کاهش دهد، سپس می تواند در هزینه برق و مصرف برق صرفه جویی کند. برخی از پانل های سقفی با روکش ویژه می توانند انرژی خورشیدی را منعکس کنند و گرما را به شکل نور بازتاب دهند، که حتی می تواند تا 40٪ یا بیشتر در هزینه های انرژی صرفه جویی کند. طراحی شده برای استفاده از پوشش های مقاوم در برابر آتش و پوشش های ضد خوردگی بهتر، به طوری که هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری و جایگزینی ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا