logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه حسن رود گیلان

کارخانه میلگرد حسن رود گیلان

کارخانه نورد گیلان با نام کارخانه حسن رود گیلان که در سال 1383 (معادل سال 2004 میلادی) در جاده رشت، بندر انزلی تأسیس شده است، وظیفه‌ دارد که آهن آلات مورد نیاز منطقه شمال کشور را تأمین کند.

 

آشنایی با کارخانه حسن رود گیلان

این کارخانه ظرفیت تولید سالیانه حدود 200 هزار تن میلگرد را دارد که شامل میلگرد های آجدار در سایز‌های 8 و 10 با استاندارد A2 و میلگردهای آجدار در سایز‌های میلگرد 8،  میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 ، میلگرد 20،  میلگرد 22 و… با استاندارد A3 می‌شود.

جهت اطلاع از میلگرد st52 کلیک نمایید.

اهداف اصلی تاسیس این کارخانه، گسترش صنعت فولاد در منطقه شمالی کشور و تأمین نیازهای آهن آلات این منطقه برای عملیات ساختمانی و صنعتی است. موقعیت جغرافیایی این کارخانه، باعث ایجاد فرصت‌های مناسبی برای ساکنین منطقه شده تا میلگرد حسن رود را با صرفه‌ترین قیمت برای پروژه‌های ساختمانی و صنعتی خود تهیه کنند.

در نتیجه، این کارخانه نقش مهمی در تأمین نیازهای صنعت و ساختمان در منطقه شمالی کشور ایفا می‌کند و به محلی معتبر برای تهیه مواد اولیه فولادی برای فعالیت‌های صنعتی و ساختمانی محلی تبدیل شده است.

(برای اطلاع از قیمت ورق سیاه 10 میل و قیمت ورق سیاه 12 میل و قیمت ورق سیاه 6 میل و قیمت ورق سیاه 2میل و قیمت ورق سیاه 3 میل و ورق ۴ میل سیاه و ورق سیاه 8 میل به صفحه مربوطه مراجعه نمایید)

 

کارخانه حسن رود

 

خط تولید کارخانه حسن رود گیلان

خط تولید نورد گرم در کارخانه فولاد گیلان بزرگترین خط تولیدی است که در زمینی به مساحت بیش از ۶۰ هکتار و با سالن‌هایی در مساحت ۳۲ هزار متر مربع در شهرک صنعتی رشت شروع به کار کرده است. این خط تولید دارای ظرفیت سالانه حدود ۲.۵ میلیون تن محصولات نورد گرم است.

از طرف دیگر، کارخانه فولاد گیلان توانایی تولید سالانه 500 هزار تن محصولات نورد سرد را نیز دارد، که این میزان تولید، جزء قابل توجهی از تولید کل کارخانه را تشکیل می‌دهد.

جهت اطلاع از فروش میلگرد کلیک نمایید.

 

واحد نورد گرم این کارخانه ورق‌های با استانداردهای جهانی را تولید می‌کند. ورق‌های نورد گرم این کارخانه در ضخامت‌های ۰.۲ تا ۱.۷ سانتیمتر و عرض ۶۰ تا ۱۴۲۰ سانتیمتر تولید می‌شوند. همچنین، حداکثر وزن کلاف ورق نورد گرم قابل تولید توسط این کارخانه حدود ۲۰ تن است.

این واحد نورد گرم که از ظرفیت اسمی 200 هزار تن در سال آغاز شده، به توانایی تولید سالانه بیش از ۲.۵ میلیون تن رسیده است، که نشان‌دهنده رشد بسیار قابل توجه و گسترده این کارخانه در دستیابی به توان تولید بالاتر می‌باشد.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد سایر برند ها از جمله میلگرد شاهین بناب ، میلگرد ابرکوه ، میلگرد ابهر ، میلگرد فایکو ، میلگرد ذوب آهن اصفهان ، میلگرد ظفربناب ، میلگرد شاهرود ، میلگرد ساده متین ، میلگرد میانه ، میلگرد زاگرس ، میلگرد آناهیتا گیلان ، میلگرد راد همدان ، میلگرد نیشابور ، میلگرد پرشین فولاد و میلگرد بافق یزد ، میلگرد هیربد زرندیه ، میلگرد اهواز ، میلگرد عتیق آذر سهند میلگرد آذر فولاد امین ، میلگرد پردیس آذربایجان و میلگرد آریان فولاد ، می توانید به قیمت انواع میلگرد مراجعه فرمایید.

 

محصولات کارخانه حسن رود گیلان

برخی از محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از:

ورق روغنی

ورق های کار کربن متوسط تا بالا

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

میلگرد آجدار A2 در سایز 8 و 10

میلگرد آجدار A3 در سایز های 12 و 14 و 16 و 18 و 20

در هر صورت، محصولات میلگرد حسن رود با گریدهای A2 و A3 در سایزهای مختلف (8، 10، 12، 14، 16، 18، 20) با کیفیت بسیار عالی تولید می‌شوند. این کیفیت بالا به همراه داشتن گریدهای مختلف و اندازه‌های متنوع، انتخاب مناسبی برای پروژه‌های مختلف ساختمانی و صنعتی می‌باشد.

میلگرد حسن رود

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ابرکوه کلیک نمایید.

میلگرد آجدار A2

میلگرد آجدار A2 یک نوع میلگرد نیمه سخت است که دارای عاج ساده، یک محور در امتداد طولی و دوران‌های پیچیده‌ای است که نسبت به ابعاد ابعادی است. این نوع میلگرد از مقاومت مقاومت بوده و برای کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان استفاده می شود.

تنش جاری میل A2 تقریباً 3000 وزن بر سانتیمتر مربع و طرح گسیختگی آن حدود 5000 متر مربع بر سانتی متر مربع است. همچنین، تغییر شکل پلاستیک این میلگرد در محدوده حدود ۱۹ درصد تعیین شده است.

اگر توصیه می‌شود از جوشکاری بر روی این نوع میلگرد پرهیز شود، اما در صورت لزوم می‌توان از جوشکاری بر روی آن استفاده کرد. شرکت فولاد حسن رود گیلان این میلگردها را در سایت های ۸ و ۱۰ سانتی متر طراحی و در بازار عرضه می کند.

میلگرد آجدار A2 با ویژگی های مقاومت بالا و کاربرد در صنعت ساختمان، به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای پروژه های ساختمانی معرفی می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ امروز کلیک نمایید.

میلگرد آجدار A3

میلگرد آجدار A3 یکی از انواع میلگردهای سخت با آج پیچیده است که شکل آج دار آن را به صورت مارپیچ و با شکل‌های جناقی یا هشتی به نسبت شخصیت طولی است. این نوع میلگرد از مقاومت بسیار بالای صنایع بوده است و برای استفاده از جمله های مختلف ساخت و ساز، تیرها، ستون ها و دیگر کاربردهای ساختمانی به کار می رود.

ویژگی های فیزیکی و مکانیکی این نوع میلگرد تنش جاری حدود 4000 متر مربع و تنش گسیختگی حدود 600 متر مربع بر سانتی متر مربع است. همچنین، تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن نیز حدود ۱۴ درصد می‌باشد که به عنوان یک میلگرد خشک می‌شود.

از آنجایی که این نوع میلگرد به عنوان میلگرد خشک می‌شود، توصیه می‌شود که عملیات جوشکاری بر روی آن انجام شود.

مجموعه فولاد حسن رود گیلان این محصول را در اندازه‌های مختلف از ۱۲ تا ۲۰ سانتیمتر طراحی و تولید کرده است. با توجه به کاربردهای مختلف، می‌توان از این نوع میلگرد برای پروژه‌های خود استفاده کرد.

 

خط تولید حسن رود گیلان

جهت اطلاع از قیمت میلگرد شاهرود کلیک نمایید.

محصولات نورد گرم

محصولات نورد گرم تولید شده توسط فولاد گیلان، به عنوان مواد اولیه استفاده در صنایع مختلف می‌شوند. این محصولات از جمله مواد مورد نیاز در زمینه‌های استفاده از صنعت ساختمان، خودروسازی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به کار می‌روند.

صنعت ساختمان: محصولات نورد گرم از جمله ورق‌ها و میلگردهای نورد گرم برای ساخت سازه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شامل ساخت ورق‌های ساختمانی، تیرها، ستون‌ها، پل‌ها، و غیره می‌شود.

خودروسازی: محصولات نورد گرم نیز به عنوان قطعات و قسمت های مختلف خودروها مورد استفاده قرار می گیرند. این شامل بخش‌هایی مانند شاسی، پنل‌ها، قطعات داخلی و خارجی خودرو و سایر قطعات در صنعت خودروسازی می‌شود.

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی: محصولات نورد گرم نیز در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به عنوان مواد اولیه برای ساخت تجهیزات نفتی، لوله‌ها، کاتدهای استفاده در فرآیندهای پتروشیمی و صنایع مرتبط با کار می‌روند.

به طور کلی، محصولات نورد گرم فولاد گیلان یک نقش حیاتی در صنایع مختلف ایفا می‌کنند و به عنوان مواد اولیه برای تولید قطعات و ساختارهای مختلف در این صنایع می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ck45 کلیک نمایید.

 

محصولات نورد سرد

محصولات نورد سرد ارائه شده توسط فولاد گیلان شامل مجموعه‌های ورق‌های فولادی متنوع هستند که به طور عمده برای مصارف مختلف در صنایع مختلف می‌شوند. این محصولات شامل:

ورق روغنی : ورق‌هایی که نورد سرد روغن‌زنی را طی می‌کنند. این نوع ورق‌ها در صنایعی مانند صنعت خودروسازی و صنعت ساختمان بکار می‌روند.

ورق‌های کربنی متوسط تا بالا: این ورق‌ها از آلیاژهای فولادهای کربنی مختلف تولید می‌شوند که دلیل آن استحکام و سختی مناسب‌شان است، در صنایع مختلف از جمله خودرو، صنایع لوازم خانگی و صنایع شکل‌دهی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ورق ضد زنگ و ضد اسید: ورق‌هایی که از جنس‌های استیل ضد زنگ تولید می‌کنند و به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و اسیدها، در صنایعی مانند پتروشیمی، فولادکاری و صنایع خوراکی می‌شوند.

ورق قلع اندود و فولاد کم کربن با استحکام کششی بالا: این ورق‌ها با ترکیبات خاص از فولاد تولید می‌شوند که از آنها در صنایعی مانند ساختمان‌سازی، صنایع خودروسازی و صنایع شکل‌دهی استفاده می‌شود.

این محصولات تحت استانداردهای جهانی تولید می‌شوند و پس از نورد سرد و تمیزکاری، به شکل‌های صاف و یکدست عرضه می‌شوند. این ورق‌ها به دلیل ویژگی‌هایشان در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، لوازم خانگی، شکل دهی فلزات و شکل دهی کاربرد در می‌گیرند.

 

میلگرد گیلان

 

علامت اختصاری کارخانه حسن رود گیلان

علامت اختصاری درج شده بروی میلگرد حسن رود NFGCO که مخفف عبارت Navard Foolad Gilan Company می باشد.

جهت اطلاع از قیمت فولاد st37 کلیک نمایید.

استاندارد کارخانه حسن رود گیلان

کارخانه حسن رود گیلان به دلیل استفاده از تجهیزات و فناوری های به روز، موفق به دریافت گواهینامه ISO 140001 شد. این تجهیزات باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی می شود.

آدرس کارخانه: جاده رشت ، بندر انزلی – حسن رود – شهرک صنعتی بندر انزلی

شماره تماس: ۸۶۰۱۶۱۲۰+  ،  ۸۶۱۱۰۶۴۳+

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان و کارخانه جهان فولاد سیرجان   می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا