logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان که به شکل شرکت سهامی خاص در حوزه صنعت فولادسازی می‌کند، در سال 1388 به طور رسمی شروع به کار کرد و در سال 1389 با ظرفیت تولید اسمی 3000 تن به بهره‌برداری رسید. حجم اسمی این واحد برابر با تولید ۳۰۰ هزار تن محصولی است که به میزان قابل‌توجهی می‌شود.

آشنایی با کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان  در شهرک خرمدشت استان قزوین واقع شده است و این مکان از مز‌های این واحد صنعتی است، زیرا دسترسی آسان به بازار مرکزی کشور و مصرف‌کنندگان عمده آن را می‌کند.

محصولات این شرکت در حوزه ساخت و سازهای کاربردی در داخل کشور و بازارهای بین‌المللی هستند. بهبود کیفیت روندها و محصولات برای افزایش رضایتمندی و سایر ذینفعان، اولین اولویت و افتخارآمیز برای این سازمان، مدیران و کارکنان آن است.

این مجتمع با هدف تولید سالیانه ۲۷۳ هزار تن میلگرد شده است. علاوه بر این بر میلگرد، این مجتمع با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال، شمش آهن نیز تولید می‌کند.

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان را برای 150 نفر قرار داده و با کاهش بیکاری در این منطقه به اهداف خود دست یافته است. همه محصولات کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان طبق استانداردهای ملی ایران و استانداردهای روسی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ امروز کلیک نمایید.

 

علامت اختصاری کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

علامت اختصاری بر روی میلگردهای تولیدی کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان “FKHT” است که بر روی محصولات آنها حک شده است. این عبارت FKHT به عنوان علامت اختصاری و شناسه‌ای بر روی میلگردهای تولید شده توسط کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان قرار می‌گیرد.

 

محصولات کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

  • میلگرد
  • مفتول
  • شمش
  • بریکت

 

خط تولید خرمدشت

 

میلگرد کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان با تولید میلگرد گرم نوردیده، به منظور ارتقاء کیفیت و گسترش محصولات خود، با استفاده از تجهیزات و فناوری های پیشرفته و بروز استفاده می کند. اکنون این شرکت تولید کننده انواع میلگرد آجدار با علامت مشخصه آج 340، 400 و 500 در گریدهای A2، A3 و A4 با سایز 8 تا 32 میلی متر را طبق استانداردهای ملی ایران با شماره 3132، ASTM 615 و CE 10025 و با ظرفیت 300 هزار تن در سال دارد.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

شمش کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

واحد تولید شمش در مجتمع فولاد خرمدشت تاکستان، با بهره‌برداری از کوره‌های ذوب القایی و فناوری ماشین‌گری مستمر ریخته‌مر (Continuous Casting Machine – CCM)، قادر به تولید شمش‌های فولادی با گریدهای 3SP و 5SP در ابعاد 150*150 و طول 6 متر با ظرفیت. اسمی 100 هزار تن در سال است.

شمش‌های مصرفی تولید شده در این مجموعه از محصولات با کیفیت گرید SP ساخته شده در کارخانجات فولادسازی معتبر کشور استفاده می‌کند. این محصولات برای استفاده در سازه‌های بتن‌آرمه از قبیل پل‌ها، برج‌های بلند، سدها و غیره بسیار مناسب بوده و ویژگی‌های مکانیکی، شیمیایی و استفاده از آنها به طور دقیق با استفاده از دستگاه‌های آزمایشگاهی پیشرفته در طول فرآیند تولید می‌شود.

ترکیبات شیمیایی محصولات تولیدی به صورت مداوم توسط دستگاه‌های آزمایشگاهی مدرن و دقیق در طول فرآیند تولید کنترل می‌شود. این فرآیند کنترل کیفیت مواد و ترکیبات شیمیایی محصولات از طریق آزمون‌های آزمایشگاهی دقیق به‌منظور اطمینان از استانداردهای لازم صورت می‌گیرد و به بهبود کیفیت و تضمین کیفیت محصولات فولادی کمک می‌کند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

مفتول کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان در جهت تکمیل پورتفولیو محصولات تولیدی خود، فعالیت‌هایی را در زمینه تولید مفتولهای مورد استفاده صنعتی آغاز کرده است. خط تولید مفتول کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان با ظرفیت خارجی تولید سالانه 7000 تن مفتول فولادی، به‌عنوان سازنده‌های مواد اولیه مهم، به بخشی از نیاز صنایع داخلی و به این ماده مهم پاسخ می‌دهد.

مفتول کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان با گریدهای مختلف برای تولید انواع سیم مفتول، سیم جوش (الکترود) و اتصالات فولادی به کار می‌رود. واحد تولید مفتول در کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان با بهره‌گیری از تجهیزات و منابع انسانی ماهر، این محصول را با سایزهای 1 تا 2.5 میلی‌متر و گرید RST34 تولید می‌کند.

این تولیدات مفتول فولادی، برای مصارف متنوعی از جمله ساخت سیم مفتول، سیم جوش ( الکترود جوش co2 ) و اتصالات فولادی در صنایع مختلف و استفاده در محصولات متعدد، به‌ویژه در صنایع ساختمانی و صنایع فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

میلگرد خرمدشت

 

بریکت کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

این محصول که توجه بزرگترین تولید کنندگان فولاد در جهان را به خود جلب کرده است، نتیجه‌ای از فرایند بریکت کردن آهن اسفنجی به‌شمار می‌آید. این ویژگی منحصر به فرد با تکمیل فرایند بریکت کردن آهن اسفنجی به دست می‌آید که باعث برطرف شدن عیوب موجود در آهن اسفنجی می‌شود. این عیوب شامل فعالیت شدید شیمیایی، وجود تخلخل در ساختار، تولید سرباره به میزان زیاد، عدم امکان انبارش مناسب، مشکلات در صادرات و چگالی بسیار کم در کوره‌های ذوب می‌باشد.

به‌طور کلی، فرایند بریکت کردن آهن اسفنجی این امکان را فراهم می‌کند که عیوب و مشکلات موجود در آهن اسفنجی مانند خواص شیمیایی نامطلوب، ساختار با تخلخل، مقدار زیادی سرباره، عدم قابلیت انبارش مناسب، مشکلات در صادرات و کمبود در چگالی مناسب را برطرف کرده و به‌واسطه این تغییرات، محصول نهایی ارائه شده توسط تولید کنندگان فولادی، خواصی منحصر به فرد و با کیفیت بالا دارد.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده کلیک نمایید.

 

استاندارد کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

محصولات تولیدی این کارخانه دارای استاندارد EN 10025-1:2004 و ASTM 615 و CE 10025 و استاندارد ملی ایران است.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا