logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه کیان فولاد ابهر

معرفی کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان فولاد ابهر واقع در استان زنجان در زمینه تولید میلگرد آجدار با ظرفیت تولید 200 هزار تن فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر فعالیت خود را برای تولید انواع میلگرد گسترش داده اند.

معرفی کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه فولاد کیان ابهر تولید کننده انواع میلگرد واقع در شهرستان ابهر زنجان است. در نیمه دوم سال 1394 در زمینی به مساحت 30300 متر مربع تأسیس شد. ظرفیت تولید این شرکت بالغ بر 200000 تن میلگرد در سال و به صورت مستمر است. نیروی انسانی کارخانه کیان فولاد ابهر بیش از 95 نفر می باشد.
کارخانه کیان ابهر با نام تجاری شرکت فولاد کیان فعالیت خود را در ابتدا با تولید میلگرد آغاز کرد و اکنون به یک تولید کننده برجسته مقاطع فولادی تبدیل شده است.
برای یک سازه ساختمانی مقاوم و مستحکم، بتن به تنهایی کافی نیست و استفاده از میلگرد سازه ای برای افزایش مقاومت سازه ضروری است. این کارخانه در زمینه تولید میلگرد آجدار فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت زمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگرد گسترش داد و به تولیدکننده معروف مقاطع فولادی تبدیل شد.
کارخانه فولاد کیان ابهر یکی از مجتمع های برتر در تولید میلگرد نورد و سازه می باشد. محصولات این مجموعه به صورت انشعاب و کلاف از فولاد کم آلیاژ و کم کربن می باشد.
میلگرد تولیدی این کارخانه از نوع ترد ( پیچ خورده ) بوده و برای سازه هایی که دچار تغییر شکل می شوند نامناسب می باشد. میلگرد آجدار فولاد کیان ابهر در سایزهای 7 و 8 دارای طرح تابیده می باشد. طول هر شاخه 12 متر است. توجه به این جزئیات در هنگام خرید ضروری است، زیرا عملیات جوشکاری در این نوع مقاطع مجاز نیست.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد امروز کلیک نمایید.

 

علامت اختصاری محصولات کارخانه فولاد کیان ابهر

در ساخت و ساز، میلگرد سازه ای برای تقویت بتن و تضمین یکپارچگی و استحکام ساختمان بسیار مهم است. علامت اختصاری حک شده بر روی میلگرد فولاد کیان ابهر KFA-TC می باشد.

محصولات کیان فولاد

محصولات کارخانه فولاد کیان ابهر

تولیدات فولاد کیان ابهر شامل میلگرد در گریدهای A2 و A3 موجود در انواع سایز های میلگرد از جمله میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 تا 32 از فولاد کم آلیاژ و کربن ساده مطابق با استاندارد ملی 3132 می باشد که این محصولات به دو صورت کلاف و شاخه ای تولید می شوند. یکی از محصولات پرطرفدار این کارخانه میلگرد تابیده معروف به جناغی با قطرهای 7 و 8 در طول 12 متری می باشد.

میلگرد A2

سطح میلگرد A2 دارای برجستگی های مارپیچی است که در فارسی به دنده یا اج معروف است. این دنده ها به طور مساوی در تمام سطح میلگرد پخش می شوند. میلگرد با علامت کوتاه «340» مشخص می شود. در گروه محصولات نیمه سخت قرار می گیرد و دارای انعطاف پذیری و سختی متوسطی است. میلگرد A2 قابل جوش است، اگرچه توصیه می شود از جوشکاری خودداری شود. معمولا در سازه های بتن مسلح و برای تولید تیر استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد آجدار کلیک نمایید.

میلگرد A3

میلگرد A3 در گروه محصولات آجدار دسته بندی می شود و با علامت تندنویسی «اج 400» نشان داده می شود. دنده های روی میلگرد A3 پیچیده هستند و به اشکال هفت، هشت و پیچ خورده تولید می شوند.
در مقایسه با میلگرد A2، میلگرد A3 دارای محتوای کربن بالاتری است که باعث افزایش استحکام می شود. در نتیجه در گروه محصولات خشک قرار می گیرد. میلگرد A3 فاقد انعطاف پذیری و جوش پذیری است. عملیات جوشکاری توصیه نمی شود.
از نظر مشخصات فنی، استحکام تسلیم و مقاومت کششی نهایی میلگرد A3 فولاد کیان ابهر به ترتیب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع با تغییر شکل پلاستیک نسبی 14 درصد می باشد.

میلگرد کیان فولاد ابهر

جهت اطلاع از قیمت میلگرد اناهیتا گیلان کلیک نمایید.

کاربرد میلگرد کارخانه فولاد کیان ابهر

کاربرد میلگرد ابهر (میله های فولادی مورد استفاده در ساختمان) در درجه اول در مصارف صنعتی و ساختمانی می باشد. از کاربردهای میلگرد ابهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مورد استفاده در کفپوش بتنی
از میلگرد ابهر در کفپوش بتنی برای تقویت و پایداری سازه استفاده می شود.
تقویت فونداسیون و تقویت بتن
برای تقویت پایه ها و افزایش مقاومت سازه های بتنی استفاده می شود.
افزایش نیروی برشی
میلگرد ابهر به افزایش ظرفیت نیروی برشی سازه های بتنی کمک می کند.
• مورد استفاده در ساخت دیوار بتنی
برای ایجاد استحکام و دوام در ساخت دیوارهای بتنی استفاده می شود.
• ساخت تیر، ستون، میخ، زیگزاگ
از میلگرد ابهر در تولید تیرآهن، ستون، میخ، زیگزاگ و سایر اجزای سازه ای در ساختمان سازی استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن کلیک نمایید.

 

کنترل کیفیت و آزمایشگاه کارخانه فولاد کیان ابهر

کیان فولاد ابهر با اطمینان از رعایت استانداردهای INSO3132 موفق به اخذ گواهینامه سازمان ملی استاندارد ایران (INSO) برای تولید میلگرد آجدار شده است. واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه بخش جدایی ناپذیر فرآیند تولید هستند که بر کل مسیر از مواد اولیه (شمش) تا محصول نهایی نظارت می کنند.
واحد کنترل کیفیت گزارش های آنالیز تامین کننده را برای شمش بررسی و تایید می کند، نمونه برداری تصادفی را برای تراز آنالیز شیمیایی انجام می دهد و خواص فیزیکی و بصری شمش ها را برای اطمینان از کیفیت مواد خام ارزیابی می کند.
در پایان فرآیند تولید، نمونه برداری منظم و تصادفی از میلگردهای تولیدی جهت تضمین کیفیت انجام می شود.

جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد ساده کلیک نمایید.

 

امکانات و زیرساخت های کارخانه فولاد کیان ابهر

کیان فولاد ابهر از نظر امکانات و زیرساخت انرژی مجهز به فیدرهای تخصصی 20 کیلوولت با تامین 6900 کیلووات برق می باشد. همچنین این نیروگاه دارای پمپ بنزین با ظرفیت 2500 متر مکعب در ساعت و مخازن ذخیره و پمپاژ آب به ظرفیت 1600 متر مکعب است.

آدرس :کارخانه : زنجان، ابهر، شهرک صنعتی شریف ، خیابان صنعت ششم
تلفن شرکت 02435288128 – 02435288129
تلفکس شرکت 02435288122
ایمیل info@kianfooladco.com

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان،  کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان، کارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا