logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان

کارخانه فولاد کوهپایه

در معرفی کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان می توان گفت که بخشی از کنسرسیوم بزرگتر فولادسازان است که شامل شرکت تالوپ تولیدکننده انواع لوله های فولادی و اعتماد سرمایه پرتو تولید کننده پوشش های لوله های فولادی و ریل آسانسور می باشد. این شرکت ها سهامداران مشترکی دارند و با هم در صنعت فولاد فعالیت می کنند. این همکاری به آنها اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مرتبط با فولاد را به مشتریان خود ارائه دهند.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل اصفهان کلیک نمایید.

معرفی کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان

کارخانه فولاد کوهپایه در سال 1384 در 52 کیلومتری جاده اصفهان به نایین با هدف تولید انواع مقاطع فولادی سبک و با ظرفیت 120000 تن در سال تاسیس شد. جناب آقای بردیا تمدان در حال حاضر به عنوان مدیرعامل این شرکت فعالیت می کنند. یکی از ویژگی های کلیدی این شرکت تولیدی، تعهد آن به پاسخگویی به خواسته های مشتریان در سراسر فرآیندهای تولید، بسته بندی و خدمات است.

این واحد تولیدی با توجه به نیاز مشتری برنامه های کنترل کیفیت خود را حتی با در نظر گرفتن وزن های مختلف در بسته بندی محصولات خود هماهنگ کرده است، البته وزن استاندارد محصول معمولاً حدود 2 تن است. وجه تمایز محصولات کارخانه فولاد کوهپایه از سایر تولیدکنندگان در تحمل وزن آنهاست. محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای تحمل وزنی کمتر از تلورانس های استاندارد بوده و اغلب با گواهینامه های کیفیت همراه می باشد.

کارخانه فولاد کوهپایه ، کارخانه تولید مقاطع فولادی سبک و فوق سبک خود را در سال 1382 در منطقه شرق اصفهان در زمینی به مساحت 32 هکتار تأسیس کرد.

خطوط تولید این کارخانه از شرکت دانیلی ایتالیا تامین می شود و ظرفیت تولید سالانه 120000 تن می باشد.

تمامی این محصولات با برند “PartoA” به فروش می رسد.

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

 

محصولات کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان

کارخانه فولاد کوهپایه انواع محصولات فولادی از جمله میلگرد، مقاطع کانال، تسمه، نبشی بال مساوی و نابرابر و تیرآهن I را در کارنامه تولید خود عرضه می کند. بیایید به ویژگی ها و ویژگی های این محصولات بپردازیم.

میلگرد

میلگرد تولیدی این شرکت دارای استاندارد ISIRI 3132 و در گریدهای A2 و A3 می باشد. آنها در انواع آجدار ناپیوسته (42-50) و آجدار (60-40) با اندازه های 10 تا 28 موجود هستند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

تیرآهن

این شرکت تیرهای I را در سایزهای 25 تا 40 با وزن های 29.1 تا 96.2 تولید می کند. تیرهای I محصولات فولادی T شکل هستند که با برش میله های آهنی تولید می شوند و در نتیجه دو تیر I تولید می شوند. این محصولات در صنایع مختلف، ساختمان سازی و ساخت درب و پنجره کاربرد گسترده ای دارند.

تسمه

تسمه های تولید شده توسط این کارخانه مطابق با استانداردهای DIN 1017 و در اندازه های 20 تا 60 می باشد.

 

تسمه کوهپایه

جهت اطلاع از خدمات برش لیزر پروفیل کلیک نمایید.

 

نبشی بال مساوی 

نبشی بال مساوی، تولید شده تحت استانداردهای IRSIR1792 و 4 IRSIR179، در اندازه های L20203 تا L6060*5 می باشد. وزن این نبشی بال مساوی از 88.0 تا 42.5 کیلوگرم متغیر است.

نبشی بال نامساوی

این شرکت همچنین نبشی بال نامساوی را با استانداردهای مشابه بال مساوی تولید می کند. این نبشی بال نامساوی دارای ابعادی از L30203 تا L50305 هستند و وزن آنها از 12.1 تا 96.2 کیلوگرم متغیر است.

 

نبشی کوهپایه

جهت اطلاع از قیمت تیغ اره نواری فولادبر کلیک نمایید.

 

 

ناودانی

ناودانی تولید شده توسط این شرکت مطابق با استاندارد ISIRI 4477 و در سایزهای 30 تا 60 با وزن های 74.1 تا 07.5 کیلوگرم می باشد.

 

ناودانی کوهپایه

جهت اطلاع از قیمت روز ناودانی کلیک نمایید.

استاندارد کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان

کارخانه فولاد کوهپایه بنا به درخواست مشتریان می تواند محصولات خود را با سطوح مختلف فولاد کربنی تولید کند. همه این عوامل باعث شده است که این شرکت نه تنها محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردها تولید کند، بلکه دانش خود را در انعطاف‌پذیری تولید با توجه به خواسته‌های مشتریان افزایش دهد. آنها حتی قادر به تولید محصولات در ابعاد غیر استاندارد هستند. کلیه محصولات کارخانه فولاد کوهپایه مطابق با استانداردهای بین المللی DIN & DIN EN و استاندارد ملی ISIRI بوده و به بازار مصرف عرضه می گردد.

جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن کلیک نمایید.

فرآیند تولید کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان

بدیهی است که کارخانه فولاد کوهپایه فرآیندی پیچیده و کامل را برای تولید محصولات فولادی خود عمدتاً با استفاده از نورد گرم به کار می گیرد. این فرآیند شامل حرارت دادن مواد خام تا دمای حدود 1200 درجه سانتیگراد و به دنبال آن مراحل مختلف شکل دهی و شکل گیری است. بسته به محصول خاصی که تولید می شود، تعداد مراحل می تواند متفاوت باشد و گاهی به 17 مرحله می رسد.

پس از این مراحل، خنک کردن موثر محصولات بسیار مهم است. معمولاً از بسترهای خنک کننده بزرگ برای جلوگیری از تاب برداشتن فولاد در طول این فرآیند استفاده می شود. بدیهی است که صنایع فولاد کوهپایه تاکید زیادی بر حفظ بالاترین سطح کیفیت و استانداردها در تولید خود دارد.

 

فولاد کوهپایه

جهت اطلاع از دستگاه برش اره نواری کلیک نمایید.

 

علاوه بر این، وجود بخش کنترل کیفیت در داخل شرکت قابل توجه است. این امر تضمین می کند که کلیه مواد اولیه قبل از ورود به خط تولید بازرسی و تایید شده اند و بررسی های منظم کیفیت در طول فرآیند تولید انجام می شود.

علاوه بر این، جالب است بدانید که در پایان فرآیند، کارشناسان در هر بخش از هر 50000 تن محصولات فولادی، یک قطعه را برای آزمایش‌های کیفیت مربوطه جدا می‌کنند. اگر مشتریان به گواهی‌های کیفیت نیاز دارند، این گواهی‌ها در پایان فرآیند آزمایش ارائه می‌شوند. این تعهد به کیفیت و کنترل کیفیت در برآورده کردن خواسته های مشتریان و حفظ استانداردهای بالا در صنعت فولاد حیاتی است.

 

 

آدرس کارخانه : اصفهان، کیلومتر 35 جاده اصفهان- نایین، شهرک صنعتی سگزی 

شماره تماس : 0098-21-82955522

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا