logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه متین فولاد سپاهان

کارخانه متین فولاد سپاهان

کارخانه متین فولاد سپاهان در سال 1385 فعالیت خود را با هدف تولید قطعات ریختگی پیچیده آغاز کرد.

آشنایی با کارخانه متین فولاد سپاهان

کارخانه متین فولاد سپاهان در سال 1385 فعالیت خود را با هدف تولید قطعات ریختگی پیچیده آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز، چندین دهه تجربه مدیران و کارکنان متعهد خود و جدیدترین تجهیزات ریخته گری و ریخته گری، قطعاتی را از انواع آلیاژهای چدن و فولاد تولید می کند. ظرفیت تولید سالانه در نهایت شامل 5000 تن انواع محصولات فولادی و چدنی است.
کارخانه متین فولاد سپاهان در زمینی به مساحت 5300 متر مربع که شامل 3500 متر مربع سالن های تولیدی شامل قسمت های قطعه سازی، عملیات حرارتی، عملیات تکمیلی، کارگاه مدل سازی، انبار مواد اولیه و محصولات، تعمیرگاه و آزمایشگاه می باشد. . علاوه بر این، 700 متر مربع ساختمان اداری وجود دارد.

 

متین فولاد

فعالیت های کارخانه متین فولاد سپاهان

خرید و فروش انواع مواد آهنی رنگی و غیر رنگی.
ساخت انواع مقاطع فولادی از جمله آلیاژ و مصالح ساختمانی.
واردات و صادرات طیف وسیعی از کالاهای قابل تجارت قانونی.
انجام کلیه فعالیت های بازرگانی قانونی و خدمات بازرگانی اعم از صادرات، واردات، ترخیص کالا از گمرک، توزیع و فروش محصولات.
صادرات محصولات داخلی و واردات محصولات خارجی.
اخذ نمایندگی شرکت های داخلی و خارجی و ایجاد شعب و نمایندگی در سراسر کشور و شرکت در مناقصات و مزایده های دولتی و خصوصی.
تامین مالی از سیستم بانکی کشور.
شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و یا برپایی این گونه رویدادها به شرطی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با فعالیت های اصلی شرکت مرتبط باشد.
این فعالیت ها طیف گسترده ای از خدمات و عملیات بازرگانی مرتبط با فولاد را در بر می گیرد که توسط شرکت جهان فولاد متین انجام می شود.

جهت اطلاع از قیمت ورق کلیک نمایید.

 

محصولات کارخانه متین فولاد سپاهان

 

آهن اسفنجی جهان فولاد متین

آهن اسفنجی که با نام آهن با احیای مستقیم (DRI) نیز شناخته می شود، ماده اولیه کلیدی در تولید فولاد است. با احیای سنگ آهن به شکل کلوخه یا گلوله به آهن فلزی با استفاده از گاز احیا کننده یا احیاکننده جامد در کوره تولید می شود.آهن اسفنجی مانند فولاد غدیر ایرانیان نقش بسزایی در صنعت فولاد دارد. یکی از کاربردهای اولیه آن در کوره های قوس الکتریکی برای تولید آهن و فولاد خام است. شایان ذکر است که آهن اسفنجی می تواند تا حدود 50 درصد آهن قراضه را در این فرآیندها جایگزین کند. اما استفاده از آهن اسفنجی در کوره های قوس الکتریکی نیاز به تخصص و تجربه فنی دارد. علاوه بر این، ترکیب آهن اسفنجی نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در ریخته گری مداوم فولاد است. تقریباً در تمام روش های تولید فولاد می توان از آن استفاده کرد.

بسیاری از واحدهای کوچک و بزرگ تولید فولاد در کشور از این روش ها استفاده می کنند. ایران منابع طبیعی فراوانی برای کاهش مستقیم در اختیار دارد. آهن اسفنجی یک جایگزین عالی برای ضایعات آهن است که به بخش قابل توجهی از مواد اولیه ذوب مورد نیاز واحدهای تولید فولاد اجازه می دهد تا از آهن اسفنجی به جای مواد ضایعاتی تامین شود.
این استفاده از آهن اسفنجی نه تنها وابستگی به ضایعات آهن را کاهش می دهد، بلکه به تولید پایدار و کارآمد فولاد در صنعت کمک می کند.

جهت اطلاع از قیمت ورق سیاه کلیک نمایید.

 

اسلب کارخانه متین فولاد سپاهان

شمش های فولادی از محصولات فولادی نیمه تمام با مقطع مربع یا گرد هستند. آنها معمولاً به عنوان مواد خام برای پردازش بیشتر در کارخانه های نورد برای تولید محصولات مختلف فولادی استفاده می شوند. بیلت های 25 سانتی متری فولاد هرمزگان، محصولات نیمه تمام فولادی هستند که معمولاً از طریق فرآیند نورد گرم در کارخانه میلگرد و یا از طریق فرآوری مداوم از طریق غلتک و در نتیجه طول های مختلف به دست می آیند.
این بیلت های فولادی دارای سطح مقطع مستطیلی می باشند. از آنها برای تولید انواع محصولات نازک مانند صفحات و ورق های نورد گرم با استفاده از ماشین آلات سنگین یا کارخانه های نورد گرم استفاده می شود. تطبیق پذیری این بیلت ها به آنها اجازه می دهد تا به محصولات فولادی مختلف تبدیل شوند و کاربردهای صنعتی مختلفی را در صنعت فولاد ارائه دهند.

 

متین فولاد سپاهان

ورق اکسین S275JR کارخانه متین فولاد سپاهان

S275JR یک گرید فولادی سازه ای با خواص مکانیکی خوب است که معمولاً در کاربردهای ساختمانی و مهندسی استفاده می شود. از ورق های فولادی این گرید برای اجزای مختلف سازه ای استفاده می شود.

ورق اکسین S275JR
سایز 6000*2000*20
سایز 12000*2000*20
سایز 12-6*2000*20
سایز 6000*2000*25
سایز 12000*2000*25
سایز 12-6*2000*25
سایز 6000*2500*25
سایز 12000*2500*25
سایز 12-6*2500*

جهت اطلاع از قیمت ورق استیل 316 نگیر و بگیر کلیک نمایید.

 

در بازار آهن، ورق های سیاه آهن را «ورق آهن» می گویند. در زبان انگلیسی، آنها را به طور معمول “ورق فلز” یا “ورق فولادی” می نامند.
کاربرد اصلی ورق های فولادی در صنعت ساختمان است. از نظر کیفیت، این ورق ها می توانند از ST33 تا ST52 متغیر باشند. میزان کربن در ورق‌های فولادی بر سختی آنها تأثیر می‌گذارد، با محتوای کربن کمتر و در نتیجه ورق‌های نرم‌تر مانند ST33 و محتوای کربن بالاتر منجر به ورق‌های سخت‌تر مانند ST52 می‌شود.
ورق های نورد گرم مستقیماً از دال فولادی و ضایعات آهن در کارخانه های فولادسازی تولید می شوند و نشان دهنده مراحل اولیه تولید ورق فولادی هستند. این ورق ها برای کاربردهای مختلف در ساخت و ساز و تولید ضروری هستند و به عنوان یک ماده اساسی در بسیاری از صنایع عمل می کنند.

ورق قطعات فولادی ST37 کارخانه متین فولاد سپاهان

ST37 یکی دیگر از گریدهای فولادی سازه ای است که به دلیل تطبیق پذیری و کاربردهای گسترده در صنعت ساختمان شناخته شده است. ورق های فولادی ساخته شده از ST37 برای قطعات مختلف فولادی استفاده می شود.

سایز 6000*1200*10
سایز 6000*1200*12
سایز 6000*1200*15
ورق های آهن سیاه که به «ورق سیاه» نیز معروف است، نوعی ورق فولادی است که به روش نورد گرم تولید می شود. این ورق ها در ضخامت ها و اندازه های مختلف برای کاربردهای مختلف در صنایع مختلف تولید می شوند.
رایج ترین استانداردهای ورق آهن مشکی در بازار ST37 و ST52 می باشد. ورق های آهن سیاه با ابعادی مانند ضخامت 10 میلی متر و عرض 1200 میلی متر معمولاً از طریق نورد گرم در کارخانه های فولاد تولید می شوند. آنها به طور گسترده در ساخت قطعات و قطعات فولادی استفاده می شوند و مطابق با استاندارد ST37 هستند که کیفیت و ویژگی های این ورق ها را مشخص می کند.

جهت اطلاع از قیمت روز ورق گالوانیزه کلیک نمایید.

 

ST37 و ST52 استانداردهای شناخته شده ای هستند که به تعریف خواص و کیفیت ورق های آهن سیاه کمک می کنند و آنها را برای کاربردهای صنعتی خاص مناسب می کنند. این ورق ها همه کاره هستند و به دلیل استحکام و دوام در بخش های مختلف کاربرد دارند.

 

توری آهنی

تسمه ذوب آهن کارخانه متین فولاد سپاهان

تسمه های تخصصی یا سیستم های نقاله ای هستند که در فرآیند تولید آهن و فولاد برای حمل مواد در ریخته گری یا کوره استفاده می شوند.
این محصولات نیازهای مختلف صنعتی و ساختمانی را برآورده می کنند و نشان دهنده تعهد جهان فولاد متین به ارائه طیف متنوعی از مواد فولادی برای کاربردهای مختلف است.

سایز 12000*300*10
سایز 12000*300*12
سایز 12000*300*15
سایز 12000*300*20
نوارهای آهنی یا نوارهای ST37 جزء دسته نوارهای آهن سیاه هستند و معمولاً در کاربردهای کلی، سازه ای و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها به عنوان اجزای اساسی در صنایع مختلف عمل می کنند.

جهت اطلاع از قیمت ورق روغنی کلیک نمایید.

 

این نوارهای آهنی معمولاً از طریق فرآیندهای نورد و ماشینکاری تولید می شوند. در بین این دو روش، نوارهای آهنی ماشینکاری شده در مقایسه با نوع نورد شده ظاهر بهتری دارند و به همین دلیل برتر محسوب می شوند و اغلب ترجیح داده می شوند.
نوارهای آهن در مواد مختلفی از جمله نوارهای فولادی، نوارهای ST52، نوارهای آلومینیومی، نوارهای گالوانیزه و غیره موجود هستند. در میان این گزینه ها، نوارهای آهنی بیشترین استفاده را در صنعت دارند. این نوارها به دو صورت رول شده و مسطح عرضه می شوند، اما ممکن است همیشه استانداردهای کیفی مورد نظر را از نظر پرداخت سطح و جلا برآورده نکنند. در نتیجه، نوارهای آهن تبدیل شده نیز تولید می‌شوند و در ضخامت‌های کم عرضه نمی‌شوند و در درجه اول برای اهداف صنعتی خاص خدمت می‌کنند.

 

آدرس :
اصفهان، کیلومتر 20 جاده اصفهان-نایین، شهرک صنعتی بزرگ شرق اصفهان(سجزی) فاز دوم، خیابان هفتم پلاک 3

983146412256-80

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا