logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه نبشی نستا 

نبشی بال مساوی نستا

کارخانه نبشی نستا در سال 1385 در شهرک صنعتی شمس‌آباد تأسیس شده و به تولید نبشی و ناودانی می‌پردازد. در این مقاله به معرفی کارخانه نبشی نستا و معرفی محصولات آن می پردازیم.

آشنایی با کارخانه نبشی نستا

کارخانه نبشی نستا  محصولات خود را با کیفیت بالا و حداقل تلرانس ابعادی تولید می‌کند. نبشی‌هایی با ضخامت 3 و 4 میلی‌متر از محصولاتی است که در حال حاضر تولید می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی 3 کلیک نمایید.

نبشی‌های تولیدی در ساختمان‌های مختلف استفاده می‌شوند و به دو صورت مرکب و منفرد در ساختمانات به کار می‌روند. این نوع نبشی از نوع بال مساوی با تلرانس کم و با کیفیت بالا تولید می‌شود و با استقبال خوبی از سوی مصرف‌کنندگان روبه‌رو شده است.

در مورد استفاده این محصولات در صنعت ساختمانی و سایر کاربردها، نبشی‌های با این ضخامت و تلرانس کم می‌توانند در سازه‌های فلزی و ساختمانی مورد استفاده قرار گیرند، از جمله برای قسمت‌هایی از سازه‌های فلزی، پشتیبانی از ساختمان‌ها و جلوگیری از تغییر شکل غیرمطلوب در برابر نیروهای خارجی.

 

نبشی نستا

 

محصولات تولیدی کارخانه نبشی نستا

این نوع نبشی فولادی به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاطع فولادی در صنعت ساخت و ساز مطرح است و در ابعاد مختلف و با ضخامت‌های ۳ و ۴ میلی‌متر در ابعاد L30*30*3 و L40*40*4  تولید می‌شود. در این استانداردها، ابعاد و ویژگی‌های نبشی‌ها مانند ضلع، وزن، ضخامت و سایر ویژگی‌های مورد نیاز برای استفاده در صنایع مختلف مشخص شده‌اند. به عنوان مثال، “نبشی ۴” به معنای نبشی با طول ضلع ۴۰ میلیمتر یا ۴ سانتیمتر است. این نام‌گذاری بر اساس اندازه ضلع نبشی صورت می‌گیرد و با توجه به این اندازه‌های مختلف، نبشی‌ها در موارد مختلفی استفاده می‌شوند. 

نبشی‌ها از نظر ابعاد و ویژگی‌های فیزیکی متنوعی تولید می‌شوند و در صنعت ساختمانی و صنایع مختلف دارای کاربردهای متعددی هستند. وزن نبشی معمولاً به وابستگی به ابعاد و اندازه آن تغییر می‌کند و مشخصه‌های ابعادی آن‌ها در جداول استاندارد مختلفی مانند جدول اشتال و دیگر استانداردها ذکر شده است.

نبشی‌های فولادی معمولاً از دو ضلع عمود بر یکدیگر تشکیل شده و از آن‌ها در ساخت فونداسیون‌ها، اتصالات پل‌ها، ستون‌ها و ساختمان‌های صنعتی استفاده می‌شود.

استفاده از این نوع نبشی فولادی می‌تواند در سازه‌های فلزی و ساختمانی مختلف و همچنین در صنایع مختلفی که به تقویت و ساختاردهی قوی نیاز دارند، از جمله صنایع ساختمانی، اتصالات صنعتی و ساخت کارخانه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

 

انواع نبشی نستا کارخانه نبشی نستا

نبشی سایز 5×50×50 نستا (6 متری)

نبشی‌های سایز 4×40×40 نستا (6 متری)

نبشی سایز 3×30×30 نستا (6 متری)

جهت اطلاع از قیمت نبشی ۵ کلیک نمایید.

 

فرآیند تولید محصولات کارخانه نبشی نستا

این نوع نبشی‌ها به صورت پرسی و فابریک تولید می‌شوند، که نبشی پرسی از ورق فولادی با طول ۶ متر ساخته می‌شود و در آن، وسط عرض نبشی خم می‌شود و شکل داده می‌شود. در حالی که نبشی فابریک از ابتدای فرآیند به صورت نبشی از خط تولید، تولید می‌شود. ازجمله تفاوت‌های نبشی پرسی و ورق فولادی این است که نبشی پرسی از همان ابتدا به‌صورت نبشی از خط تولید خارج می‌شود.

 

قیمت نبشی

 

کاربرد نبشی کارخانه نبشی نستا

نبشی نستا از جایگاه ویژه ای برخوردار است که مهم ترین آن عبارتند از:

استفاده از نقشه کشی در ساختمان: این کار برای مهار دیوارهای سفالی و دیوارهای ارام صورت می گیرد.

استفاده از نبشی در چارچوب های ساده در و پنجره

استفاده از لقمه برای تیرآهن در ساختمان ها

استفاده از نبشی در ساخت ستون ها و خرپا های به کار رفته در اسکلت فلزی

جهت اطلاع از قیمت نبشی 4 کلیک نمایید.

 

استفاده از نبشی در ساخت قفسه های آهنی

ساخت ساپورت لوله در نیروگاه پتروشیمی خطوط لوله

استفاده از نبشی در ساخت پایه برای تجهیزات فیزیکی

استفاده از نبشی برای ساپورت سینی کابل برق

 

 

آدرس کارخانه فولاد نستا: تهران، شهرک صنعتی شمش آباد، کارخانه فولاد نستا

تلفن :  54473-021 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا