logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه شکفته مشهد

کارخانه شکفته مشهد

کارخانه شکفته مشهد یکی از تولیدکنندگان پیشرو فولاد با سابقه طولانی در استان خراسان است. این کارخانه در سال 1330 به عنوان یک ریخته گری کوچک تاسیس شد و تا سال 1360 به تدریج فعالیت خود را در ساخت قطعات ماشین آلات صنعتی گسترش داد. فعالیت اولیه شکفته مشهد در تولید فولاد از دهه 1350 آغاز شد. امروزه این کارخانه با عرضه محصولات باکیفیت مانند میلگرد، تیرآهن I و ورق به بازار، بازیگر قابل توجهی در صنعت فولاد می باشد.

آشنایی با کارخانه شکفته مشهد

هلدینگ شکفته مشهد متشکل از چند شرکت زیرمجموعه از جمله مجتمع فولاد رشت‌خور، فولاد فرم تاباران، تابان کویر یزد، الماس یزد، خاوران و فولاد کبکان است. محصولات این کارخانه از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و با قیمت های رقابتی و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شوند. همین موضوع کارخانه شکفته مشهد را به یکی از پرفروش‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی تبدیل کرده است. شکفته مشهد با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و ماشین آلات مدرن در کنار متخصصین مجرب، سهم قابل توجهی از بازار را در تولید نبشی و تیرآهن I به خود اختصاص داده است.

جهت اطلاع از قیمت نبشی شکفته کلیک نمایید.

 

زیر مجموعه های کارخانه شکفته مشهد

کارخانه نورد فولاد شکفته
کارخانه نورد فولاد شکفته اولین زیرمجموعه گروه صنعتی شکفته مشهد است که فعالیت خود را در سال 1370 آغاز کرد. این کارخانه در حال حاضر قابلیت تولید انواع مقاطع فولادی از جمله کانال، تیرآهن، نبشی و ورق را دارد. حتی می تواند محصولات فولادی را برای خطوط راه آهن تامین کند. ظرفیت تولید سالانه کارخانه نورد فولاد شکوفه 50000 تن می باشد. نبشی شکفته برای ساخت گوشه های ساختمان ایده آل در نظر گرفته می شوند.

کارخانه فولاد خاوران
کارخانه فولاد خاوران یکی از تولیدکنندگان مقاطع فولادی نیمه سنگین در گروه صنعتی شکفته است که فعالیت خود را از سال 1375 با ظرفیت تولید سالانه 60000 تن آغاز کرده است.

نبشی شکفته مشهد

 

کارخانه فولاد کبکان مشهد
کارخانه فولاد کبکان مشهد در حدود سال 1388 راه اندازی شد و هم اکنون با ظرفیت تولید سالانه 120000 تن قادر به تولید انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، ورق، کانال و بیلت فولادی است.
این تاسیسات تولید فولاد در گروه صنعتی شکفته مشهد به طور قابل توجهی به صنعت فولاد کمک می کند و طیف گسترده ای از محصولات فولادی را برای کاربردهای مختلف ساختمانی و صنعتی ارائه می دهد.

کارخانه فولاد الماس یزد
کارخانه فولاد الماس یزد زیرمجموعه گروه صنعتی شکفته با تمرکز اولیه بر تولید میلگردهای نبشی و تیرآهن I می باشد. در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه 350000 تن از این قطعات را دارد.

فولاد تابان کویر یزد
گروه صنعتی شکفته از اواسط دهه 90 به فکر تاسیس کارخانه تخصصی تولید بیلت فولادی افتاد. کارخانه فولاد تابان کویر یزد هم اکنون ظرفیت تولید 120 هزار تن بیلت فولادی را دارد.

جهت اطلاع از قیمت نبشی 3 کلیک نمایید.

مجتمع فولاد رشتخوار
یکی دیگر از زیرمجموعه های گروه صنعتی شکفته ، مجتمع فولاد رشتخوار است که در سال 1390 با هدف تولید انواع مقاطع فولادی راه اندازی شد. ظرفیت تولید سالانه 100000 تن برای مقاطع فولادی و ظرفیت سالانه 420000 تن برای تولید گندله آهن، کنسانتره آهن، بیلت و آهن اسفنجی دارد.

کارخانه فولاد تاباران
گروه صنعتی شکفته در تلاش برای خودکفایی در تجهیز خطوط تولید، کارخانه فولاد فرم تاباران را تأسیس کرد. این مرکز وظیفه تجهیز خطوط تولید مختلف و خدمات مرتبط را بر عهده دارد. در حال حاضر این واحد ظرفیت تولید و عرضه انواع سازه های فلزی، تجهیزات ماشینکاری، خطوط نورد و ماشین آلات را دارد.

نبشی شکفته

جهت اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور کلیک نمایید.

محصولات کارخانه شکفته مشهد

کارخانه شکفته مشهد در طول سالیان فعالیت خود در زمینه تولید مقاطع فولادی عمدتاً بر تولید انواع نبشی، تیرآهن و ورق متمرکز بوده است. این کارخانه در سال های اخیر ظرفیت تولید خود را افزایش داده و توانسته است تا نیم میلیون تن مقاطع فولادی و نیم میلیون تن بیلت فولادی تولید کند. همچنین این کارخانه با تأسیس شرکت های تابعه خود، ظرفیت تولید سالانه بیش از 1.2 میلیون تن کنسانتره آهن، 800000 تن آهن اسفنجی و بیش از یک میلیون تن گندله آهن را به دست آورده است. در حال حاضر کارخانه شکفته مشهد برای بیش از 1000 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
محصولات نبشی شکفته به دو روش ساخت و پرس تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برخی از این محصولات به زوایای خاصی خم می شوند، در حالی که برخی دیگر مستقیماً از خط تولید خارج می شوند. مصرف کنندگان می توانند محصول مورد نظر را برای مصارف صنعتی و ساختمانی بر این اساس سفارش دهند.
محصولات نبشی را می توان بر اساس شکل ظاهری به دو دسته اصلی تقسیم کرد: نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی. تفاوت بین این دو در اندازه بال های محصول نهفته است. محصولات نبشی بال نامساوی معمولاً در کاربردهای خاص استفاده می شوند. شایان ذکر است که محصولات شکفته عمدتاً به صورت نبشی بال مساوی تولید و روانه بازار می شود.
کیفیت این محصولات به مواد اولیه و روش تولید بستگی دارد. با توجه به نقش حیاتی این محصولات در ساخت و ساز، تهیه محصولات نبشی معتبر و با کیفیت برای کاربردهای مختلف ضروری است.

نبشی

نبشی یک مقطع فولادی با دو ضلع عمود بر هم است و یکی از مهمترین محصولات گروه صنعتی شکفته می باشد. نبشی شکفته با استفاده از روش نورد گرم فولادی معمولاً از فولاد کم کربن تولید می شوند. این نبشی های زاویه‌دار از نوع هم‌زاویه هستند و در اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف متناسب با کاربردهای مختلف تولید می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

ناودانی

تیرآهن I تولید شده توسط گروه صنعتی شکفته معمولا در سایزهای 6، 8، 10، 12، 14 و 16 با طول های 6 و 12 متر موجود می باشد. آنها معمولا در صنعت ساخت و ساز برای ساخت سازه ها، پل ها، تیرها، ستون ها و تیرها استفاده می شوند.

سپری

مقاطع کانالی که به “سپری” نیز معروف هستند، نوعی از مقاطع فولادی هستند که در بخش های ساختمانی و صنعتی مورد توجه قرار گرفته اند. این بخش ها کاربردهای گسترده ای در ساخت و ساز و صنعت پیدا می کنند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی شکفته کلیک نمایید.

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از بخش های کانال آورده شده است:

اتصال پل ها به ستون ها
پشتیبانی سازه برای ستون ها و تیرها (واحدهای مثلثی شکل)
ساخت انواع درب و پنجره
تقویت سازه های گلخانه ای
سقف های شیشه ای و سازه های فلزی
به عنوان اجزاء در سقف های کاذب استفاده می شود
کاربردهای معماری و تزئینی
تثبیت ساختمان
سد سازی
نرده های محافظ (در امتداد بزرگراه ها و پل ها)
نورگیر
زیرسازی های فلزی
تقویت دیوارهای ساختمان (دیوار پست)

میلگرد شکفته

جهت اطلاع از قیمت میلگرد شاهین کلیک نمایید.

کاربرد محصولات شکفته مشهد

محصولات شکفته مشهد در پروژه های عمرانی و عمرانی کاربردهای مختلفی پیدا می کند. در اینجا نحوه استفاده از محصولات آنها آمده است:
محصولات فولادی نورد گرم: معمولاً برای ساخت تیرها، تیرها، پل ها و ستون ها استفاده می شود. محصولات فولادی نورد گرم قوی و بادوام هستند که آنها را برای عناصر سازه ای در پروژه های مختلف ساختمانی مناسب می کند.
محصولات فولادی گالوانیزه و نورد سرد: این محصولات در ساخت ستون ها و تیرها، به ویژه در پروژه های مهندسی عمران در مقیاس بزرگ و ساخت پل استفاده می شوند. پوشش گالوانیزه آنها مقاومت در برابر خوردگی را فراهم می کند و آنها را برای کاربردهای در فضای باز و طولانی مدت ایده آل می کند.
نبشی: شکفته مشهد نبشی بال دار را از فولاد نورد گرم با حداقل تحمل تولید می کند که استحکام و قابلیت اطمینان آنها را افزایش می دهد. این نبشی ها با طراحی سبک خود در ساخت و ساز برای ستون ها، تیرها و به عنوان عناصر باربر کاربرد دارند. استفاده از آنها نه تنها ساخت و ساز را ساده می کند بلکه بار مرده کلی سازه ها را کاهش می دهد و مقاومت آنها را در برابر نیروهایی مانند زلزله، باد و طوفان در ساختمان های بلند بهبود می بخشد.
به طور خلاصه، محصولات فولادی شکفته مشهد از اجزای ضروری در پروژه‌های مختلف عمرانی و عمرانی هستند که یکپارچگی و دوام سازه را به‌ویژه در کاربردهای باربری تأمین می‌کنند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی 5 کلیک نمایید.

 

استاندارد محصولات شکفته مشهد

تمامی محصولات شکفته مشهد با استفاده از نورد گرم تولید می شوند و با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت بالایی را تضمین می کنند. برخی از مهمترین استانداردهای رعایت شده در تولید محصولات شکفته مشهد عبارتند از:
استاندارد ملی ISIRI 13968-1
استاندارد بین المللی DIN
استاندارد روسیه GOST 8510
این تعهد به کیفیت و رعایت استانداردهای صنعت به موفقیت و شهرت کارخانه در صنعت فولادسازی کمک کرده است.

نشانی کارخانه: مشهد، کیلومتر۲۰جاده مشهدقوچان،شهرک صنعتی فناوری های برتر،بلوار صنعت، صنعت ۴
تلفنهای دفتر مرکزی: 36516061-051

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان، کارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا